Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 08:10
Josipa
Bez obzira da li nešto objaviš ili ne,svejedno imaš posjete
Prekrasna ti je nova kolekcija!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 08:14
da se pohvalim...ja sam birala...fritillatia,cala bijela,anemone,alium,predivna kolekcija...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
NinettA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Fiume
Status: Offline
Bodovi: 1030
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje NinettA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 10:18
Kad posadiš javor, za prvu godinu prekrij mu korjenje... Meni opstaju u GK pa će i kod tebe u NU

LP
Što ne možeš promijeniti, prihvati. Ako ne možeš prihvatiti... odkantaj...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 22:07
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Josipa
Bez obzira da li nešto objaviš ili ne,svejedno imaš posjete
Prekrasna ti je nova kolekcija!
radujem se javoru,luku,kali...ma svemu....bas sam iznenadjena...dobro je da sam mogla sama birati...inace bi bilo svega...Thumbs Up
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 22:11
Lijepo je što se veselimo malim stvarima. Ja obožavam javore, želim da ti bude najljepši u vrtu. Clap
život je more
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 22:13
Originalno poslano od člana NinettA NinettA napisao:

Kad posadiš javor, za prvu godinu prekrij mu korjenje... Meni opstaju u GK pa će i kod tebe u NU

LP
moze...slama ili sijeno...samo da opstane...tako me raduje ta njegova boja...bolesno sam zaljubljena...hahaWink
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 22:15
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lijepo je što se veselimo malim stvarima. Ja obožavam javore, želim da ti bude najljepši u vrtu. Clap
meni ga je savrseno vidjeti u zelenilu jeseni...samo moram nauciti orezivati i to je to..ma sve mi je veselo danas...sutra nove slike...
smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 22:28
ovaj aster smo ivan i ja danas nasli u sumi kad smo isli po zemlju za kamenjar....nez zasto mi neda ja ju okrenem pokusat cu  sad kad objavim....

 
ne jednostavno memogu ju okreniti...al aster je vise od metra...predivan
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 21:51
evo nesto noviteta pokusaja spremanja za zimu...da po kuci nebude hrpa malih kalica
ovo sam dobila kameni samo dvije dugacke stapke i nekoliko listica,ja sam ga iskidala pa sta mu bude










nez zasto mi neda da okrenem slike...neznam...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 22:00
a kako sam ja veliki



ovo sam samo piknula jedan list i vec daje svoje sjeme...



a mi lijepo napredujemo...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 22:04
a i mene su ljepo smjestili...


divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2014 u 22:45
Ti si baš vrijedna.Kad dođem u šetnju uvijek me nešto novo dočeka.Aster je baš lijep,a i sve si biljčice lijepo složila u teglice.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 10:13
Clap Bravo za prepoznavanje astera, ja sam kao i tvoj Ivan, prva asocijacija na džinovsku tratinčicu.
Uf, ovi sukulentići ti predobro izgledaju. Heart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 10:55
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Ti si baš vrijedna.Kad dođem u šetnju uvijek me nešto novo dočeka.Aster je baš lijep,a i sve si biljčice lijepo složila u teglice.
camelija hvala ti...reci ti meni jesam li ja dobro postupila kad sam iskidala kameni i pozabijala..???nisam najvjestija...znam da na listice se sire al na stapku nisam sigurna...Embarrassed
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 10:59
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Clap Bravo za prepoznavanje astera, ja sam kao i tvoj Ivan, prva asocijacija na džinovsku tratinčicu.
Uf, ovi sukulentići ti predobro izgledaju. Heart
pa ko je to meni dosao...naravno da imamo oko...sta klinci znaju...samo se folirati..hahhahha...idem i danas u sumu tiho kaze da je nesto vidio al na drugoj strani sume...to valjda kako bacaju ljudi smece uz cestu pa i raskrcuju po svojim dvoristima...aster je predivan...smokva ide van jos koji dan smeta...uzela sam pelcere od nje i pozabijaa u pijesak...pokrila prozirnom vrecicom i vidjet cemo hoce li ih biti za iza kuce...smile99
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 11:00
Nisi pogriješila,kameni cvijet(ne znam tko mu dade ime jer je sve samo ne kamen),uspijeva kako god ga posadiš.Ma naučićeš ti sve o tim biljčicama.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 20:57
Vrt ti je pun novih mladih biljaka, bit će lijepo pratiti njegovo razrastanje smile55
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 21:01
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Nisi pogriješila,kameni cvijet(ne znam tko mu dade ime jer je sve samo ne kamen),uspijeva kako god ga posadiš.Ma naučićeš ti sve o tim biljčicama.
ma samo da nebi pravila budalicu od sebe...savjetujte me...znaci dobro je...do proljeca bi trebala imati puno malih kamenih...hahha..super....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 21:03
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Vrt ti je pun novih mladih biljaka, bit će lijepo pratiti njegovo razrastanje smile55
samo da se nesmrznu do proljeca....valjda nece...sve sto sam trebala zastitila sam bocama...a i ja jedva cekam da bukne...krene rasti i dizati se....smile79
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2014 u 22:31
po danu je jos ljepsi







treba sve te praznine popuniti...nezelim slbodno hodati vrtom pogotovo uz  ograde....zelim paziti gdje hodam...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.