Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Catalpa - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Catalpa - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 70>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 17:46
predivno radjanje...i kod nas se sve polako budi pravo zadovoljstvo je prosetati i gledati tvoje cvijece...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 19:53
lucy
rajski vrtovi
kaktus
josipaNu

hvala vamsmile79
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 19:59
Drago mi je vidjeti kako se raduješ svakom cvijetiću i proljeću koje je provirilo i u tvoj vrt.
Patuljasti iris je iris reticulata. Ima malu lukovicu, ponekada procvjeta i pod snijegom. Kod ovog irisa je važno da se lukovica ne sadi duboko jer može izostati cvjetanje.smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:10
kuc, kuc, evo me, ma ne ja već proljeće, haucere i čuvarkuće bolje podnose snijeg nego moju posolicu uz kratki minus, eh i onda kažu vi dalmatinci sretni nema zime, ali ja kažem pod snijegom sve spava, a kod nas kad bura pokaže bijele zube od posolice, a i blagi minus onda sve strada, moje haucere i čuvarkuće nisu ni sjena ovima na tvojim bregima, moram priznati da sam pomalo ljubomorna, imate snijeg (lopatanje je besplatni fitnes) a ja kišurinu, buretinu i sol kao na autoputu, Big smile
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:38
Slavujčice hvala ti na odgovoru, nešto sam posadila prošle jeseni svuda pomalo i na brzinu, bila sam iznenađena cvatnjom irisa reticulata, sad se sjećam da je tako pisalo na paketiću. Ne mogu puno boraviti u vrtu i zaboravim imena te gdje sam kaj posadilasmile96 bit će iznenađenja još i radujem se tome.smile79
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:51
Aralija draga vrata su ti uvijek otvorena, nisu baš sve biljke u dobrom stanju ne slikam one koje su loše i trpe još uvijek puno vode u tlu, ja ti nisam na bregu nego u nizini gdje se dugo zadržava voda. Fitnesa mi je i previše na poslu tako da mi je jedno lopatanje dovoljno onako za gušt, e sad kad sunce krene mi kontinentalci zaostajemo u cvatnji i past ćemo oči u vašim mediteranskim vrtovima. 
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:52
Aralija smile79
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 20:56
Catalpa tvoj vrt je puno ljepsi od mnogih u nasem gradu cije su vlasnice stalno doma. Na njemu i na tvojim biljkama se zaista ni najmanje ne vidi da nisi s njima svaki dan
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 21:17
Rubensica ma meni je samo žao kaj ne mogu više uživati u svom dvorištu, biljkama i cvijeću, nažalost zbog nekih okolnosti u životu tek sam 2011 krenula sa uređenjem dvorišta o kojem sam dugo sanjala. Volim osjetiti mir, mirise i ljepotu prirode i nadam se da ću stvoriti svoju oazu u kojoj ću uživati. Nekima u našem gradu vjerojatno to nije interes i ne zanima ih.Hug
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 21:58
Kod tebe proljeće zakucalo na vrata, a kod mene još uvijek zimsko raspoloženje 
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2015 u 23:28
moon draga zima je na izmaku, neće još dugo i neka svima kuca proljeće, dva sam dana  uživala na suncu a danas opet kiša, no proći će niš nije zanavek...smile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 00:37
Ma isplakat će se i oblaci, granut će sunce, a onda ti slijedi uživanje u tvom raju.
Sutra je novi dan.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2015 u 08:16
Draga lucy hvala, samo se nadam da ova godina neće biti kišna kao prošla.smile79
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2015 u 22:50

Evo mene s brega, malo kod tebe u nizini. Tvoja je oaza već stvorena, samo radovi u njoj nikad ne prestaju, no, to i je užitak vrtlarenja.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 14:41
Carol draga oaza je iza kuće prazna i to ću tek popunjavati i kako vole reći naši cvjetoljupci travnjak će se smanjivati, kaj se tiče radova volim ih i neka ih bude uživam u njima. Hvala ti na dolasku u nizinu.
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:22
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:23
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:24
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:26


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2015 u 20:27
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.