Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 20:34
Opušta me šetnja tvojim čarobnim vrtomIma neku mističnu notu,
a ova lijeska sa valovitim granama,zlatno -žute kosice je kao iz neke bajke,
pa zamišljam da se gore ljulja neki patuljak i pazi da sve bude savršeno i netaknuto.
Čuvarkuće moram opet spomenuti jer su savršene u onim savršenim terakotama!
Ljubičice su ti se lipo raširilerekla sam ti 
da ih se nećeš moći riješiti.Javor ostavi mravima na brigu.Mislim da će uspjeti pojesti sve uši,
a onda će se u potragu za novim izvorom hrane.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 20:53
Catalpa, bugica, miška - hvala vam žene, drago mi je što vam se sviđaju slike... Hug
Ti si miška to prekrasno rekla, baš i je neki čaroban osjećaj kad vjetar zaljulja "zlatno-žutu kosicu" Heart
Samo za tebe ostavljam sliku ove najdraže mi čuvarkuće, stvarno je predivna i svakim danom joj se boja prvo pojačava, a onda će postati skroz tamna...


Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2016 u 07:35
U biljke sam se zaljubila kad sam jednom slučajno promatrajući ih otkrila sve savršenstvo i ljepotu kojom su obdarene. Pravilni rasporedi latica, boje koje se savršeno nadopunjavaju, sklad, opojni mirisi za koje ni sama ne znam odakle dolaze i nadasve mirnoću i spokoj koji šire oko sebe. 

Tvoje fotkice se me evo opet podsjetile na to. Da li je ljepša čuvarkuća sa grimiznom krunom, ili modri zumbul koji ćeš najprije namirisati nego vidjeti, ili anemona zaodjenuta u meni najdražu boju ? 
Iz golih grana javor je pružio jedne od najljepših listova koji postoje. Ne zna se tko je ljepši, a opet nitko nikome ne zavidi jer znaju da su svi posebni, svi predivni na svoj način. Ispunili su svoju misiju dolaska na ovaj svijet jer mi pružaju neizmjernu radost zbog svoga postojanja. HeartHeartHeart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2016 u 15:53
Uvijek savršene slike i predivne biljke, ova čuvarkuća je stvarno fantastične boje. Anemona, ljubičice i sve ostalo je jako lijepo. Sviđa mi se tvoj vrt. Smile
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2016 u 19:21
Bez komentara slike govore same, moje riječi su suvišne
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2016 u 22:58
Rajski vrtovi, zvjezdica, aralija - hvala vam smile84
Prekrasne komentare ste mi ostavile... baš se predivno osjećam u svom vrtu, opijaju me promijene koje se događaju svakog dana i potiču na akciju... zato opet nešta premještam, stvaram velike planove, a na kraju malo toga stignem... Ono što ću sigurno napraviti, mini vrt sa začinskim travama, sve su mi raštrkane okolo i to moram riješiti... ovo će biti "priručni", dok ne budemo u prilici napraviti onaj pravi... Druga stvar je kamenjar... Shvatila sam da mi je prekonfuzno to sve kako sada je i napokon mi se iskristaliziralo što želim... Svjesna sam da će tek kroz koju godinu izgledati onako kako zamišljam, ali uživam i u takvom čekanju... Trenutno nema nekih novosti osim trešnje u cvatu, ove godine je nadmašila samu sebe... Javor i dalje nije prolistao do kraja, a ova doljnja grana već dobiva malo svjetliju boju...





Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2016 u 23:29
Upravo prošetala...čuvarkuća savršenstvo!!!Approve
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2016 u 08:11
aurelia- hvala ti...



Tulipan "Pax"







Tulipan "Purissima"








Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2016 u 08:19
prekrasni tulipani
kao i saxifraga koja krasi stol

Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2016 u 08:57
Daaa, i meni su divni Heart Pogotovo ovaj "Pax", ima dosta manji cvijet, ali mu je boja savršena, bijela sa srebrnkastim odsjajem i rozom tek vidljivom žilicom, ma savršen mi je...
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2016 u 16:47
Predivan dan u našem malom vrtu Heart



















Kamenjar sam odlučila nastaniti sa jastučastim trajnicama, tako da opet puno toga selim i vadim... Dobila sam dvije Campanule, pa ću i njih smjestiti tu...

Campanula White wonder



Campanula Magic Mee



Gotov je i naš mali začinski vrt... pogled sa jedne strane...



... i druge...



U njega smo posadili ružmarin, lavandu, kantarion, timijan, kadulju, origano, vlasac i matičnjak...



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2016 u 18:37
Vilo, da mi je prošetati tuda, kroz svaku tvoju fotkicu osjeti se mir i spokoj vašeg predivnog vrta. Lijepe stanovnike ste smjestili u začinski dio. smile120
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2016 u 17:07
Draga Vilo stvorila si divan vrt u kojem vjerujem uživaš i vrtlatiti i odmarati, 
Tvoji tulipani su svi prekrasni, kao i anemone koje su prave ljepotice, također vidim dicentru i potočnicu u pozadini. 
Kamenjar već sad krase divni cvjetići, a začinski vrt će biti pravo mirisno carstvo kroz neko vrijeme.
Bravo smile79
Gdje si kupila ovaj "Pax" tulipan, da potražim na jesen i ja u tom dućanu. 
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2016 u 21:54
bugicaza5 - pa nije Karlovac tako daleko od našeg malog vrta... tko zna, možda jednom u njemu i popijemo kavu smile84
zvjezdica - hvala ti, drago mi je što ti se sviđa, tulipane sam kupila u poljoapoteci, ali tamo svaki put imaju neke druge, tako da je teško naletiti na iste, ja sam sad ljuta na sebe šta nisam kupila barem još deset jer su mi stvarno predivni...

Ovih dana uživam u proljetnim bojama javora...





... i tulipanima starosjediocima... izbrojala sam im 48 cvjetova Shocked









Saxifrage me neće, ali ne odustajem od njih, bijeloj se pridružila i "velika bijela"...





Phlox predivan i u pupoljcima, kakav će tek biti kad se rascvate...





Astilbe pune pupova...





Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2016 u 22:16
Gledam tulipane crvene...bijele...ostalo...vraćam se...bijeli...crveni...opet bijeli...dicentra u pozadini...moram se javiti vlasnici - tebi vilosmile141
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2016 u 07:58
jutarnja kava i šetnja kroz tvoj vrt užitak samo taki
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2016 u 12:31
WOOW....divota od tulipana smile71
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2016 u 12:38
Vilo kod tebe sve cvate, pa ovo je pravi raj smile76
Tulipani su savršeni,  i starosjedioci i novo pridošli, javor ima jako lijepu boju i super se uklapa u tvoj vrt,
anemone su vesele u raznim bojama, a astilba već ima pupove smile227 moje dvije imaju za sada smo lišće. 
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2016 u 07:41
aurelija, kamenjarka, korijenko, zvjezdica - hvala vam cvjetne dame na posjeti i lijepim riječima, jutros sam se baš nekako žalosna probudila ali uspjeli ste mi popraviti dan Heart
Sad još samo da skoknem do dvorišta i malo pročeprkam da sve negativne misli nestanu...



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2016 u 16:54
cvjetna raskos bome...predivno.......smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.