Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 15:39
trava pomagaj ,ovo neznam sta je

ni ovo


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 18:40
Isuseeee.. to su sve darovi od tvojih gošća?! super su te darovale, baš mi je drago, nema lijepšeg dara (bar za mene ) od biljčica. ja sam jučer na placu kupila neka dva sukulenta po meni, makar mi je bakica rekla da su kaktusi i nije mi naravno znala reći kako se zovu pa sad neznam ništa o njima. Virni malo u moj vrt kad stigneš jer ti ćeš mi sigurno znati to prepoznati.
I moram se osvrnuti na upoznavanje Tima i Belice.. pa neće valjda Tim pojesti moju Belicu?  ili ... ĆE MOŽDA MOJA BELICA POJESTI TIMA ZA DORUČAK? ha ha
belica,zagreb
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 18:51
Prekrasne darove si dobila,a Natalija je super poslikala tvoj vrtTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 19:07
puno novosti - krasno Clap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 19:27
belice LOLnece tim pojest belicu,on ce biti sretan ,voli male pse ...imamo ih uvjek u kuci po ljeti ,jedino tim ne voli kad mali pas počme režat ,vecinom od straha reže ..al ne brini se ,nista oni nece radit jedno drugom ,onjusit ce se i igrati ,u najgorem slucaju ako bude problema uzet ces blicu u krilo i u miru pijemo kavu
mali kaktus darovi su predivni ja cu ranom zorom sutra ustat da ih sadim smile71
moon smile78
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2012 u 21:06
Ma ništa ti nebrini Belica ni nezna režati.. a možda i madam ostane u svom morskom kraljevstvu s djecom. Već jedva čekam petak da spakiram stvari i zbrišem na more, u zagrebu je noćas čak i malo snježilo brrrr.. i danas definitivno nisam imala poriva ići u vrt. hvala za pokušaj raspoznavanja, saznat ću kad tad što je. smile75
belica,zagreb
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 00:07
Lijepo je Natalija to poslikala! Koliko novoga, Pa ti si 100 na sat u vrtu, i samo se sadi i uređuje. Smile
Prvi put da sam vidjela i druge dijelove vrta i ugodno se iznenadila. Clap
Neka se sve zeleni
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 00:09
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

gredica se popunjava

 
Dugo me nije bilo u tvom vrtu pa mi je trebalo dosta vremena da pregledam sve novitete. Sve ti je lijepo, a ova mi se gredica posebno sviđa. Jako je elegantna.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:13
Predivan, prilip, prekrasan dušica Tim.........joj isti moj Atlas...







to je moj Atlas...više slika ću stavit u moju temu
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:14
Kamenjar avatar ti je čista 5
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:28
belice ,jedva cekam subotu,bas ti se veselim
klimatis ja sam vec pocrnila kao usred ljeta ,jer sam po cijeli dan van,ako nemam sta radit a ja sjednem i uzivam u pogledu
anabistica hvala na pohvali,jedva cekam da se ta gredica razraste
palcice ,atlas je prelijeppppp ,sunce moje bas me tuga uhvatila dok mu gledam sliku a znam da je on otiso s ovog svijeta ..ne smijem zamislit zivot bez tima,tako da osjecam tvoju bol
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 21:44
Hvala ti Kamenjar ...

a dobila si koluru, kad nemaš šta radit onda odeš uživat u pogledu...tako i ja...

a i ja sam dobila koluricu, po vratu, rukama i licu hehehe...žena sa sela....pa kad odemo na plažu i skinemo se onda smo ko sladoled kombinacija vanilija-čokolada
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:00
palcice LOLda,bas tako,al ja i tako na plazu nisam otisla 4 god ,u biti idem svaki dan al na osamljeno mjesto gdje nikoga nema ,jer ne mogu sa timom među ljude,zabranjeno....tako da me niko ni ne vidi cokoladno vanilastu LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:04
kod tebe pravi sajam cvjećkica,a Nataly jeto sve majstorski pokazala,predivno zaista
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:13
Ovo vanilija-čokolada mi se jako sviđa. Više manje svi smo takvi, barem sada. Ima jedna zgodna izreka "Lako ti je prepoznat seljaka. Crnih leđa, a bijela stomaka".
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:17
sarajko hvala na posjeti bosno moja,da,natalija zna ,pravi majstor je za slikanje isto kao i za biljke
anabistrica LOLjesi me nasmijala
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:39
Mislim da bi trebala promijeniti naziv teme. Nije prosla niti godina dana, a "skromnom pocetku" niti traga. Prekrasni amarilisi, kaktusici i sukulenti, i nova gredica, koja se svidja i meni.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2012 u 22:48
Morala sam još jednom škicnuti onaj kaktus, divan je Clap
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 21:19
carol ,hvala na pohvali
moon smile183
ageratum

jorgovan

ruzicnjak




pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2012 u 21:22
tulipani se šarene kao pisaniceClap lijepa slika jorgovanaBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.