Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 19:39
-Draga Lora, moon, Antonija, mali kaktus drago mi je što posječujete moj vrt i sada kada nema baš nešto u njemu, pomalo otužne slike.
-Anaida kad ti kažeš da je kamenjar krasan i meni se počima sviđati.
-Gio to važi i za tebe, godi mi tvoja pohvala.
-Triša hvala na posjeti i pohvali.
-Vilmač i tebi pozdrav, čekam tvoje slike na vidljivima.
 
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 19:40
Draga Sarajka pozdrav, hvala što si navratila, nisam do sada skužila da si spominjala plastenik da si ga nabavila, mogla bi otvoriti svoju temu pa da malo izmjenjamo iskustva, baš bi mi bilo drago da još netko piše o svojim iskustivma pa bilo to i pogreške, možda i ja griješim vezano za sadnju biljaka, sigurno i da mogla sam sve to malo stisnuti jer u plasteniku ne mora biti povrće naširoko kao na vanjskim gredicama. Pliz stavi neku sličicu, eto ja ti posudim svoju temu u Dnevniku samo da vidim šta si radila.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2010 u 20:41
smail svaka cast bas je sve odlicno tako su i meni anemone bile nikle te niske i na kraju mi smrzle ostala  i sam jedna i to crveni nije da te plasim al ja svoju unio u lozionu tamo ne smrzava :D 
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 07:47
Panda znači da je trebam zaštititi, a da ju stavim u teglu?
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 10:04
Kamenjar je Thumbs%20Up. Da li sam to dobro vidjela da je procvala ispod lišća sasvim stidljivo jedna ljubičica?
 
Inače i sve ovo uz tratinu  je lijepo a ostići.... pa valjda će još malko cvjetati!Wink
Na vrh
pluton View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 21 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 51
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pluton Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 22:09
Preeeedivan vrt!!!!! Prekrasne ruže stablašice!!!! Znaš li možda koje su vrste? Tko su lijepe guste i pune cvijetova! Kako se brines za njih???? Predivan kamenjar! Ma sve 5!!!!! Baš uživam u tvom vrtu.Pozdrav!Thumbs%20Upsmile55
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2010 u 22:18
ma nisam ja na tebe zaboravila uletim pogledam i samo s e smile57divimali eto sad i da se javim 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 00:07
Sve mi je lijepo  no najljepsa mi je Erika , zato jer prkosi zimi i neda se ! I jos zato jer potice nesto oko 50 km od grada u kojem tolike godine zivim !
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2010 u 23:51
Tvoj kamenjar je fenomenalansmile71
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 01:08
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Idemo dalje: Moje ružice koje sam sama pelcala ispod flaše
 
to draga pun pogodak sto puta mi je draze cvijece koje sama uzgojim, lako je otici u kupovinu poslagat i slikat pozdravlja te jedna nova slavonkasmile57
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2010 u 01:13
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Daaaaaaaa, ja sam ti rođena u  okolici Slavonskog Broda tamo u blizini dade28
a gdje to u bliziniSleepy
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 22:17
SRETNO!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 09:20

Sretna Ti Nova godina, puno zdravlja i zadovoljstva!




Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 11:07
Kuc,kuc,kuc!Ima li koga kod kuće.
Tu se motaju čestitari a domaćice nigdje.
Smail, svako dobro u novoj!
Javi se malo!
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 12:03
Hallo,hallo domaćice!!!
Čestitari su stigli sa mnogo,mnogo dobrih želja cvijetnih i onih drugih !!!
Poooooooozzzzzzzzzzzzzzzzdraaaaaaaaaav i javi se jer dugo te nema.smile151
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Siječanj 2011 u 13:12
Sve rascvitano u životu i vrtu od srca želimsmile151smile154
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 12:33
Smail draga,gdje si ti ?Nedostaju mi tvoji komentari i prekrasne sličice iz cvojetnjaka prepunog krasnih ideja i rješenja.Javi se draga zaista nam nedostaješ.Nisi se javila već skoro 2 mjeseca. P U S A !!!smile43
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 13:16
Smail, svako dobro u novoj godini!  
 
Kod tebe je dugo bilo rascvjetano!   
 
Nema te dugo, gdje si, utonula u zimski san....     
 
    smile147
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 17:42
Smail se negdje skriva, sada će ona iza nekog cvjetka "izroniti".
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 23:49
Ili iz plastenikaWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.