Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 24252627>
Korisnik
Poruka
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 12:46
Društvo moje drago, hvala vam svima na prelijepim riječima kojima me uvijek obradujete u ovim mojim nažalost rijetkim dolascima ovdje! Žao mi je što vam ne mogu uzvratiti istom mjerom - iduće cvjetne sezone želim biti vaš redovit gost jer mi već zbilja nedostaje uživancija i inspiracija u obliku vaših cvijetnih ideja i kreacija!!!
Ja sam evo u zadnjim danima svoje problematične trudnoće i hvala Bogu dozvolili su mi da ih provedem doma a ne u bolnici, pa vam sad mogu pokazati i koju sliku. Mnogo toga smo i propustili pokazati jer je u međuvremenu već ocvalo, ali bit će opet prilike druge godineSmile
Sljedeći put kad se javim, gotovo sigurno imat ću vam za pokazat svoj najljepši cvijet i moje remek djelo uz sve ostalo cvijeće u vrtu pa molim vas, u međuvremenu, držite mi palčeveWink!
Pa da krenem...

Lisjak...







Slak...







Ljiljan...







Hemerocalisi...
















Kao što rekoh i ranije, delphinumi su mi ove godine predivni...

























Kineski karanfil...










Ruža stablašica...



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:12
Prekrasne slike cvijeća si nam podarila,i držim ti palčeve i želim ti da sve prođe kako treba da nam onda poslikaš najljepši tvoj cvijet.Tongue
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:30
Anemone de caen...
















Phygelius...







Gailardia...




Pericalis od prošle godine...




Petunije i brachicoma čije smo sjeme naručili na internetu i sami sijali, napokon su počele otvarati cvjetove i stvarno su posebne i sasvim drugačije od onih što se mogu kupiti kod nas - jedva čekam da vidim i ostale boje pošto je ovo tek par biljaka koje su pokazale cvijet, kod ostalih je samo pitanje dana...

























Mačić...







Stepska svijeća...




Bijeli ljiljani...




Oleandar ni ove godine ne razočarava...







Ursinija otvara cvjetove...




Paučinasta čuvarkuća u cvatu...







Alstroemerija...




I nekoliko krupnih kadrova moje đungle Smile...










smile79



Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:30
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prekrasne slike cvijeća si nam podarila,i držim ti palčeve i želim ti da sve prođe kako treba da nam onda poslikaš najljepši tvoj cvijet.Tongue

smile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:43
Hvala ti na ovim slikama, baš si mi uljepšala dan.

Držim ti palčeve da sve prođe u najboljem redu i čekam najdražu sličicu.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:55
uvijek uživam u raskoši tvojeg vrta...prekrasne biljke, uvijek nešto novo, prekrasne fotografije...oduševile su me tvoje petunije, mislim da mogu reći da su veličanstvene... tvoja brachycoma mi se također sviđa, ja imam plavu, Litle Missy, oduševljava me svakodnevno...
Draga springy, želim ti da sve prođe u redu s porodom, da budete zdrave i ti i beba, da se brzo oporaviš, da beba dobro napreduje i da se što prije vidimo ovdje...puno sreće draga!
pusaSmile
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 14:06
smile227
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 16:28
springy puno punoooo srece ti zelim u svemu sto te ceka .... a cvijece ti je savrseno mozes biti ponosna ;) svaka cast posebno je Thumbs%20Up
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 16:58

Kaj da velim za cvijeće, ko i uvijek prekrasno!
Drago mi je da si se javila, baš sam neki dan mislila na tebe.
Želim ti što brži i bezbolniji porod, brz oporavak i zdravu i prekrasnu bebu (to bude sigurno).
Nestrpljivo čekam najljepšu slikicu, a do onda ti šaljem puno smile79.
Drži se i budi hrabra!


U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:08
trudničice neka ti je sa srećom .a cvijeće sve pet.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 17:42

Slike su kao po običaju jako lijepe, no očito svi s nestrpljenjem očekujemo vidjeti tvoj najljepši cvijet. Sretno!

Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 16:58
Hvala svima koji su me posjetili!!!!! IMAM OBAVIJEST smile213!!!! Sljedeći dan nakon mog zadnjeg posta, dakle 14-og šestog, rodila sam prekrasnog dečkića, ime mu je Lucijan! Danas mu je 11 dana i pošto trenutno spava, uhvatila sam koju minutu da se ovdje javim, pokažem vam što ima novog od cvijeća a naravno i moj najmiliji i najljepši cvjetić od svih! Neću duljit jer vjerujem da sve znate kako mi je vrijeme dragocjeno ovih dana!

Tigridia







Hosta




Painted daisy







kala







Hortenzije













georgine










slak










blue moon




lan







različak










ljiljan




convolvulus




Phlox drumondii






















ursinija







hudoljetnica




pupavica







cerinthe blue kiwi




mix




achilea ptarmica




Moje divne sijane petunije i brachicome
















































Evo i naše male obitelji Smile










Pusa svima!!!!!!!! Odoh ja svome suncu!! smile79







Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 17:09

Iskrene čestitke draga Springy na prinovi, tebi i cijeloj tvojoj obitelji. A bebaču želim da ga prate sreća i zdravlje u životu.

Slike cvijeća su pre..predivne, no ipak post posvećujem prvenstveno tvom sinčiću.

Sretno i uživaj!


Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 17:19
čestitke mami i bebi!
sad uživaj ovo ti je najljepši dio!
a cvijećeThumbs%20Up, posebno boje petunija!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 19:21
Sve je tako lijepo, no izdvojit ću lisjak ClapClap
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 20:17


Kako će ovaj dječačić uživati u ovom rajskom vrtu!


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 20:20

Od sveg srca ti čestitam i želim malom dečecu svu sreću ovog svijetaClap

A cvijeće ti je prekrasnoTongue

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 21:59

Baš si me raznježila sa ovim zadnjim slikama.
Bucek mali, prekrasan je. Došao je u najbolje vrijeme, jer ga je doma dočekao pravi cvjetni raj. Mora mu život biti sretan u takvoj okolini.
Tebi od srca želim što manje briga i što više uživanja u majčinstvu i u svom malom sunčeku.
Čestitke i tateku, ipak je mali dio zasluga i njegov  LOL.
Nesmijem zaboraviti i tvoju prekrasnu obitelj, pa čestitam i njima.

                                        smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 00:42
Sve najbolje od srce tebi i tvojoj obitelji uz ovo maleno sunasce i tako lijepo cvijece smile81
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 00:45
Čestitam na prekrasnoj bebici!
 
U DANIMA KOJI DOLAZE I GODINAMA KOJE SLIJEDE ŽELIM VAM SVIMA BESKRAJNU SREĆU, PUNU ZDRAVLJA I RADOSTI!
 
A cvijeće, ah ono je za StarStarStarStarStar!
 
P.S. Velika pusa suncu tvoga neba!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 24252627>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.