Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:31
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Hug  smile177  Kako mi mislimo jedna na drugu, Misty-da!!!!
I ja nabavila dvije reznice weigele, roza, i čekam da vidim hoće li se primiti.
Ako ne bude kod mene ima kod tebe ili obrnuto.   smile79
 
U tome je (između ostalog) ljepota ovakvog druženja LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:33
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Lijepo je u vrtu ugledati pup koji se upravo otvorio. A pogled kroz prozor mora te izmamiti iz sobe.

i više od toga lucy, izmamio me u vrt Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:37
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Draga Misti u tebe je vrt pun slasnog voća,sad je na redu kruškicaThumbs%20UpCvića svaki dan novoga u cvatu,a vidim da imaš i bili stolisnik i mnogo toga novoga,baš lipoClap
Evo baš jutros, kroz ove sate jutarnjeg mira i čistog užitka (uz neizbježnu kavicu!) provuče se tek nakratko misao kako sam prevelika lijenčina pa nisam ostvarila zamisao da jednu kruškicu "zarobim" u flašu, ali samo slegnem ramenima, pa ja ionako ne pijem alkohol u koji bi trebala na kraju završiti Wink i nastavljam plutati u užitku kojeg nebih zamijenila baš s ničim u cijelom svom životu! Vjerojatno sreća izgleda baš ovako, a ni moje kruške se ne bune Very%20Happy


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:38
Svanuo je prelijepi sunčani dan. Tek poneka ptica pjevom razbija tišinu. U sve nijanse zelenog u mom vrtu zablista ponegdje boja novootvorenog cvijeta. Jutro se smiješi i moja duša se smiješi jer je svijet napokon takav kakvim sam ga oduvijek sanjala, kao da me je ponovo dotakla ljubav. Čak i ne mislim, udišem mir i ljepotu i samo osjećam duboku zahvalnost..





Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:43
Pa i ovi mali sivi plišani listići okitili se jutros! LOL Valjda ću jednom saznati i kako se zovu  Disapprove

Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 12:29
senecio cineraria
 
smile78
 
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:42
misty-da volim da citam tvoje postove i volim da svratim u tvoj vrt
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 17:45
Hay Misty pa od jučer niklo more slika :) krasno izgleda sve! Ona plišana igračka je sjajna! nadam se da su se hlače i cipele osušile
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:30
lijepo, ljepše. najljepše smile79
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:40
Misty a zašto si biljke zamočila u med ?
 
Otkrij mi tajnu... ne znam za toooo Approve
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:41
Polako ali sigurno u tvom vrtu sve više cvjetića Clap
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 05:32
minimode, hvala ti,  smile78
gioia i ja volim kad svratiš LOL

hamara draga, daleko je to od tvog prelijepog i raskošnog vrta smile79
medo ima vode a bilo je i sunca dovoljno Wink

Anči naučili su me ovdje da med uspješno zamjenjuje hormon rasta kod zakorjenjivanja, pa dno stabljike prije nego će u zemlju namočim u med Smile

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 05:35
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Polako ali sigurno u tvom vrtu sve više cvjetića Clap


Draga nisu samo cvjetići, tvoja maslina se također kočoperi u mom vrtu LOL
A
baš bi me zanimalo ima li još koja maslina u Slavoniji? Za sada je u vrtu, osjeća se odlično, listovi su joj blistavi Very%20Happy a pred zimu će morati u teglu, pa možda i tako bude raritet Cool


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 09:30
Vjerojatno sam vas već udavila s njima, ali moram, svaki dan su sve raskošnije! Embarrassed



nije to promaklo ni pčelama Tongue


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 09:34
Iako je moja ljubav prema ružama nesretna i jednostrana (bar za sada Unhappy) volim ja i te sive plišance! A oni je uzvraćaju, pa se tako ovaj plišani ljepotan doselio odnekud Shocked
Baš bih voljela znati kako se zove Rolling%20Eyes


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 10:01
Tog ljepotana kod nas zovu "Zečje uho". Ja ga isto stalno natežem za ta uha LOL. Ne mogu proć pored njega, a da ga ne podragam po tim slatkim, plišanim uhicama.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 10:06
da vas "teta" Tija nauči to vam je Stachys byzantina ili vunasti čistac ili Zečje uši.
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 13:16
imam ih i ja. i još nikad nisu cvala Confused! valjda im kontinrntalna klima više paše! al uživat ču u tvojima!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 13:57

Jesi li primjetila misty - ti saviš sliku i kažeš ne znam kako se zove, još ne trepneš i ime je tu.

Zato mi je dobro tu kod tebe jer imamo dosta istih biljčica pa se i ja educiram!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:04
Svi se mi educiramo,od kad sam ja na forumu,a to je svega par mjeseci,upuznala sam hrpu novih biljaka za koje nisam ni znala da postoje.Misty tvoj vrt prekrasno napredujeClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,355 sekundi.