Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 49>
Korisnik
Poruka
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 16:32
vjerujem kako je ova prekrasna četka završila kod imenjakinje istoimenog motiva na njoj...krasan rad mila, a idej aje čista desetka...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 18:59
Nato..završit će kod imenjakinje imenjakinje meni najdraže tog motivaSmilezbog kojeg volim taj motiv. Da pojasnim kod imenjakinje moje majčice.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 07:50
Lula, molim savjet! Da li 2K radiš prije ili kad staviš salvetu?
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 17:33
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Lula, molim savjet! Da li 2K radiš prije ili kad staviš salvetu?
 
Anđelka,
 
2 k je lak koji se radi kad je sve gotovo.
Npr. kod ove četke...prvo je išao sloj boje jer je to drvena četka. Obojala sam ju cijelu u  pastelno zelenu boju...Nakon toga sam ljepila salvetu. kako je taj motiv kraći od cijele dužine četke, doljnji dio odnosno ručku sam malo doradila. Kad se to sve osušilo , išla je prva faza ljepila,kako je to midium, čekala sam toliko da na dodir nebiude ljepljiv, makar je još mjestimično bjelkast, tada sam stavila drugu fazu. Kad se to sve dobro osušilo utrljala sam bijelu uljanu boju. I to je to. Nadam se da sam ti pomogla.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 07:46
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Lula, molim savjet! Da li 2K radiš prije ili kad staviš salvetu?
 
Anđelka,
 
2 k je lak koji se radi kad je sve gotovo.
Npr. kod ove četke...prvo je išao sloj boje jer je to drvena četka. Obojala sam ju cijelu u  pastelno zelenu boju...Nakon toga sam ljepila salvetu. kako je taj motiv kraći od cijele dužine četke, doljnji dio odnosno ručku sam malo doradila. Kad se to sve osušilo , išla je prva faza ljepila,kako je to midium, čekala sam toliko da na dodir nebiude ljepljiv, makar je još mjestimično bjelkast, tada sam stavila drugu fazu. Kad se to sve dobro osušilo utrljala sam bijelu uljanu boju. I to je to. Nadam se da sam ti pomogla.
 
Baš ti hvala. Ptala sam zato jer sam imala jedan pokušaj sa 2K, ali sam salvetu ljepila nakom 2K i  normalno, nije se raspucala! Sad vidim di sam fulala! smile42!!!!! Hvala još jednom smile58
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Kolovoz 2009 u 11:26
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

Lula, molim savjet! Da li 2K radiš prije ili kad staviš salvetu?
 
Anđelka,
 
2 k je lak koji se radi kad je sve gotovo.
Npr. kod ove četke...prvo je išao sloj boje jer je to drvena četka. Obojala sam ju cijelu u  pastelno zelenu boju...Nakon toga sam ljepila salvetu. kako je taj motiv kraći od cijele dužine četke, doljnji dio odnosno ručku sam malo doradila. Kad se to sve osušilo , išla je prva faza ljepila,kako je to midium, čekala sam toliko da na dodir nebiude ljepljiv, makar je još mjestimično bjelkast, tada sam stavila drugu fazu. Kad se to sve dobro osušilo utrljala sam bijelu uljanu boju. I to je to. Nadam se da sam ti pomogla.
 
Baš ti hvala. Ptala sam zato jer sam imala jedan pokušaj sa 2K, ali sam salvetu ljepila nakom 2K i  normalno, nije se raspucala! Sad vidim di sam fulala! smile42!!!!! Hvala još jednom smile58
 
 
nema na čemu draga...pa to i je svrha našeg druženja u virtualnom svijetu.smile71
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 22:12
Eto nešto novo i od mene.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 22:15
A ustvari komplet s ovim
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 22:36
ajme lipote! na čemu si lijepila ovaj jedrenjak (na okviru)?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Kolovoz 2009 u 23:09
Scared%201 Iso miki, koja dobra ideja Shockedpredobar ti je ovaj jedrenjak, predobar, a kad gledam sve skupa u kompletu ostajem bez teksta....naprosto očaravajuće....svaka čast majstorice You%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 07:13
Mislim da je svaki komentar suvišan smile211!
ANĐELKA
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 08:56
wow... savrseno smile199
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 14:45
ovim okvirom si me razgalila do kraja...kako volim kada se staro pretvoriu nešto novo i k tomu još potpuno inovativnim rješenjima...prekrasan rad, mila moja, prekrasan...smile120
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 14:59
Prekrasan komplet,okvir je baš neobičan i raspucavanje ti je super ispalo.
Kutijica je drvena?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 16:12
jako dobar okvirić. i kutija iz kompletića je super. jel to špagom povezano, (mislim na okvir)? daj jednu fotku sa detaljima. znam da nisam jedina sa očalama, pa da se ne mučimo.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 07:26
Krasan komplet, lijepi cracle (valjda je) ili možda dvokomponentni lak, u svakom slučajusmile55
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2009 u 13:51
ma prava si...super ideja i super radovi...
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 11:27
Oprostite ..
okvir kao okvir kupila sam u ofertisimi. To je ustvari ružnjikavi okvir..drveni, ali kad sam ga vidjela znala sam da će pasati uz kutiju.
Prvo sam skinula špage...onda je cijeli obojan u bijelo...u srednjem djelu sam od ostataka salvete poljepila cijeli okvir...zeznuto ali pomalo ide.. U srednjem dijelu...Jedrenjak je ljepljen na drveni dio okvira. Na njega je stavljen 2k, bijela uljana boja ..i takvo je podmetnuto pod staklo. kako je to okvir za sliku..išla sam logikom...ako se netkome ne svidi jdrenjak..još uvijek može umetnuti sliku sebi drage osobe.  Eto to je priča o okviru.
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 11:02
radovi su stvarno super!!!!Clap
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 15:44
Uskoro će Božić...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.