Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 03:33
Nedavno sam uz ostale biljke u MBM-u kupila i ovu žutu jakobiniju .....
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 03:42
Za kraj ova lijepa isto nova biljka imenom eustoma russelianum ili jednostavnije lizijant koju sam kupila na akciji u MBM-u za 10 kn.Sada se je oporavila i lijepo cvjeta....Imam još novih biljaka ali moram ih prvo slikati i onda pokazati ....
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 06:25

Jagoda a što reći?

Imaš predivnog cvijeća ali i prekrasne slike!ClapClapClap

Ja nažalost nemam mjesta za kućne biljke po zimi, tako da hibiskusi samo vrtni!Već i ovako imam gužvu s pelargonijama i amarilisima!Confused

Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2009 u 08:55
Lizijant je super, vidjela sam i bijele, jako dugo traju kao rezano cvijeće, da li traže puno vode, sjenu ili sunce.
Jakobinija je baš ineteresantna i baš mi se sviđa što je žuta. Clap
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 01:44
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Jagoda a što reći?

Imaš predivnog cvijeća ali i prekrasne slike!ClapClapClap

Ja nažalost nemam mjesta za kućne biljke po zimi, tako da hibiskusi samo vrtni!Već i ovako imam gužvu s pelargonijama i amarilisima!Confused

Baka kažeš da nemaš mjesta po zimi za hibije....Misliš da ja imam,neznam kamo ću sa hrpom novih biljaka...Nešto će ostati vani pa što bude....Ti možeš amarilise posaditi u vrt kao što ću i ja napraviti i eto ti mjesta za barem jedan hibi,vjeruj mi neće ti biti žao...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 01:56
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Lizijant je super, vidjela sam i bijele, jako dugo traju kao rezano cvijeće, da li traže puno vode, sjenu ili sunce.
Jakobinija je baš ineteresantna i baš mi se sviđa što je žuta. Clap
Imaš pravo lizijant je baš zanimljiva biljka,ali za rezano cvijeće mi nekako ne paše,možda ima neka podvrsta.Još sam vidijela roza i bijelu boju.Ja sam je smjestila na djelomično sunce i umjereno zalijevam pa ćemo vidijeti,jer ništa ne piše u uputstvu. Moram portažiti na netu ili u nekoj knjizi malo više informacija...Jakobinija žuta je isto zanimljiva a ima čak i drugo ime,moram pronaći na računu....SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 02:32
Evo još malo novih slika.Prvo nova biljka trajnica ALLAMANDA ANNE...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 02:38
Još malo ALLAMANDE ANNE...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 02:46
Još jedna prekrasna biljka koju sam duže vrijeme škicala GREVILLEA.To je druga vrsta sa drugačijim listovima jer jednu već imam,staviti ću sliku za usporedbu....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 02:49
Evo i prekrasnog cvijeta GREVILLEE...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 03:07
Evo i druge vrste GREVILLEE koja je cvjetala u zimi a sada ima sitne pupoljčiće....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 03:11
Evo još malo diplademije koja cvjeta ko luda na cjelodnevnom suncu...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 03:13
Malo crvene diplademije.....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 03:17
Za kraj pogled na kompletnu diplademiju crvenu i bijelo-roskastu....
sutra je novi dan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 06:02
no dakle ostala sam osupnuta! alamanda,pa grevilea pa bijelo roza dipladenija - nešto veličanstveno! Je li to sve iz MBM-a? Kakva ste sretnica..... ako nemate mjesta zimi za čuvanje ja se dobrovoljno javljam (naravno da se šalim...)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:10
wow diplademije su stvarno vrijedne divljenja smile70 a vidim da se problem smještaja biljkica zimi pojavljuje kod svih polako LOL
Jagoda stvarno prekrasna kolekcija Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:13
diplademije izgledaju savršeno....smile71
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2009 u 10:16
No, tu sam sad vidjela neke cveteke koje nikad nisam! Prekrasni su!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2009 u 11:09
Draga moja Jagoda ja neću ništa reći za ovo cvijeće ali od prve gore slike pa sad do zadnje trebaš malo da misliš i na mene. Da znaš šta mi radiš ti bi već od ote svake meni pripremila po pelcer i poslala po mojoj Trišismile213.jedva čekamsmile79

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 01:31
Cvijeće ti je prekrasno, ne znam koje je ljepše i što izdvojiti. Sve je za desetku. I tako zdrave biljke.smile57
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.