Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 70>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:18
Maslacak, dodat ću achimenes na tvoj spisak Wink.
Drago mi je Otoče da uživaš kod mene Smile, kao što i ja uživam kad se prošetam tvojim vrtom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:56
ovaj Sedum purple emperor mi više liči na kalanhou nego sedum,prekrasan je
Horti,ja sam mislila na isti ovakav aster ko što je rozi,samo crvene boje.Ovaj tvoj crveni je neki maxismile94
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 21:03
Svakojake i lijepe biljčice
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:00
Sad već jedva gledamsmile48, ali ću se sutra vratiti. I to sigurno!smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:20
Originalno poslano od člana kamilica kamilica napisao:

Sad već jedva gledamsmile48, ali ću se sutra vratiti. I to sigurno!smile78


I ja isto jedva gledam, ali ovo me razbudilo, ova oba plava (kasno je za imena zapamtiti) su ajme meni Clap
život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:53
smile227 koja grmčina od sunčane, a achimenes pak djeluje tako nježno.
Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 14:31
Bok, cvitnoj ekipi. Horti, tvoj vrt i kamenjar su me oduševili.SVE JE ZA 10!Thumbs%20Up Pošto se i ja trudim sa cvićem, ali ne tako uspješno, mogu li od koga dobiti odgovor di nabaviti žute šafrane i achimenus i kako ih njegovati.

Hvala na odgovorimasmile226 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 15:52
Lijepi primjerci seduma........smile141..
Nekako ih sa sjetom gledam jer su mi oni predznak jeseni koja polako kuca na vrata! Tko bi rekao kad je još tako toplo!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 16:49
Renn lukovica žutih šafrana ( crocus ) ima za kupiti krajem ljeta ili početkom jeseni, kad se i sade, u svim prodavaonicama gdje inače drže sjeme ( cvjećare, vrtni centri, poljoprivredne apoteke...). Ima dosta lukovičica u vrećici tako da ćeš već prvog proljeća imati lijepu skupinu. Sade se na sunčano mjesto u ocjedito tlo na dubinu 5-6 cm. Achimenesa nisam vidjela u cvjećarama za kupiti. Ja sam svog dobila. Pošalji mi adresu na PP pa ću ti poslati jednu malecku biljčicu. Brzo se širi.
 
Bergenia, ove godine su sedumi dosta uranili što se tiče cvatnje, pa se tješim da to ipak još ne znači kraj ljeta. Samo me strah kad tako rano cvatu asteri i sedumi da će jesen biti siromašna bojama ovaj put.
 
Pa cure moje kud mi se po mraku smucate po vrtu pa ništa ne vidite i ne zapamtite Big%20smile? Morat ću malo poraditi na rasvjeti po svom dvorištu i vrtu Wacko.
 
I hvala svima smile78
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:06
Sad sam naučila nešto o sedumima, ja ljuta na moje zašto još nisu procvali a oni još nisu ni trebali.
Ima jedan koji već više od mjesec dana ima bijele pupoljke, sad je tek vidljivo da je ponegdje počeo dobivati crvenkastu boju

Na vrh
renn View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 435
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje renn Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:12
Horti, hvala ti velika!
Šaljem ti adresu na pp
smile79
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 11:27
Razumijem te Horti, sedumi samo što nisu, zvjezdani visoki već cvatu, niski ajde tek pupoljci, prebrzo dolaze jesenje biljke......
Achimenes ti je divan, divan.....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 10:59
Korijenko, baš sam bila na tvojoj hacijendi. Sviđaju mi se tvoje anemone - tebi se sviđa achimenes...Otvaraju se tu neke mogućnosti, čini mi se Big%20smile.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 11:08
Naravno ja sam uvijek za, kad stavim listu u oglase možda ti se još što svidi pa ti šaljem a ti dotad skupljaj sjemenje helenija i heliopsisa....Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 11:18
Taj achimenes prvi put vidim!Super je!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 13:02
Može Korijenko, sve ćemo se dogovoriti Wink.
Hvala Athena, ako mi što ostane, tko zna, možda i tebe obradujem...
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:51
Super da ti je vrt ovako raskosan krajem ljeta Clap, meni vec polako cvijece nestaje i ne vjerujem da cu imati sto novoga za cvjetanje, osim sedum kojega sam danas primjetila.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 22:29
jupi onaj šareni sedum je preživio ljetnju sadnju i primio se ( sa još nekoliko pajdaša, morat ćemo identifikaciju jedan dan napraviti Wink) za sada je još vani u rasadniku..jel da ga preselim u teglicu i po zimi unutra preselim? Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 10:06
Ma Zvrk i kod mene je ostalo još malo cvjetnica koje očekujem. Još neki asteri i aconitum, i naravno travice.
 
Kontesa sve što sam ti poslala su trajnice za van ( bar koliko se sjećam ). Nemaš ih potrebe unositi u kuću. Ako se nešto baš i uništi, javi...
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 18:30
Draga Horti!
Cijelo ljeto i cijeli godišnji odmor nisam bila nigdje, a bila sam svagdje. Danas predzadnji dan GO ponovno sam ti bila u gostima. I to natanane.
Kao prvo, pakujci su me po neznam koji put oborili s nogu. Taj sklad boja, i tako nježne boje, ostavile su me bez teksta.
Sa velikim ushićenjem sam otvarala svaku novu stranu, i u donjem lijevom uglu ekrana brojala otvaranje slika. Juuupiiii !!! ima ih puno.
 
Zahvaljujući tvojim slikama, jako me je dojmio stolisnik. To me je bio cvijet ono by the way. Ali sada sam oduševljena. Probat ću si nabavit.
 
Kako ne želim biti opet opomenuta da na krivom mjestu "žicam", molim te reci mi smijem li ti se javiti.
 
smile79
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.