Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 58>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:17
Vrijedna ženo, što da kažem - sve ti je prelijepo
 
A od one salvete sa bocama jučer sam napravila slikice za muške kolege s posla, ali svakom samo po jednu bocu, da se ne napiju
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:18
Ajme Jassi vrednice mala, stvarno si se naradila ovaj vikend, a ja se čudim gdje si nestala...Sve je kao i obilno super duper, ali što mi je lijepa vijolina i klizalište smile190

Sad ću ja kao i ti na moje vjetrenjaće, KO IMA SALVETU NA VIJOLINUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ako imaš barem 1/4 salvete šalji mi ju...ta će slika zasigurno ostati meni za moju kolekciju...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:18
i bolje, znas da muskarci nemaju mjereWink
hvala mila
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:19
sunce moje, ja sam ti dobila pola od opla salvete -dakle dve violinice, jedna mi je ostala, ali sam u lumosu kupila papir sa gitarom i violinom mislim, pogledam pa ti duplo izrezem i posaljem
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:19
a kaj skoljka nikom interesantna....nju sam radila cijeli jedan daaaaaaaaaaaaaaan
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:32
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

a kaj skoljka nikom interesantna....nju sam radila cijeli jedan daaaaaaaaaaaaaaan


a joj neee, vidi se za iziskuje puno posla, osobno ne volim školjke i morske motive pa, ne da nije zapažena, nego ne plijeni mi toliku pažnju kao klasicizam...
i hvala, nemoj mi slati papir...to je nešto drugo, uostalom mogu ga i sama kupiti, salveta je salveta, kad ih kupimo uvijek ih je više od motiva na papiru...Hvala ti srčeko nesebično
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:33
ok mila
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:46
jassi, skoljka je prekrasna, totalno duhovitta :) mislim da ce stajati na istaknutom mjestu kod mojih susjeda :P
 
btw vrijednice pcelice, radove vidjeh u nastajanju. ali tvoji zavrsni dijelovi uvijek iznenade jer su neocekivani :) prekrasno. i violinu si izradila, krasno :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 10:48
je neg kako....sam jos da zavrsim one vile...kad pogledas nisam bas strajkala prevec kak ste ti i hippy zamislile...hehehe..ja to polako ali sigurno..pomalo
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 11:36
a da i cestitke sam pocela....................
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:24
JASSSSIII, ZLATNA SIIIII, HVALA!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:32

e a školjka i klizalište su zakon,smile141

Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 12:46
hvala mila ..hvala
 
a zakaj sam zlatnaEmbarrassed? mislis zlatne rukice ili jezik..hehe kad sam ko mali mlinacApprove
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 15:03
Kojim redom da hvalim hmmmm, violina, školjka, klizalište ????? Ni sama ne znam sve 5. Daj samo reci kada si kupila violinu( mislim salvetu ), ja sam bila prošli tjedan ali je nisam vidjela     
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 15:07
smile227
sve od reda prekrasno...al ona školjkaThumbs%20Up od ideje do izvedbe...a one male figurice su ...šta? i to si sama radilaShocked?
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 15:32
gogs, to je dobila od nekog s foruma, a inace imas u lumosu slican rizin papir po 14,90 sa violinom notnim papirom i na jednom dijelu je gitara.
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 17:54
bas mi je drago da je violina postigla takav uspjeh Wink
 
skoljka je prekrasna jer je posebna i neobicna, a meni se svidja sve sto ima veze sa morem
 
klizaliste mi je najljepse
 
kao i uvijek Clap
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 17:55
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Jassi vrednice mala, stvarno si se naradila ovaj vikend, a ja se čudim gdje si nestala...Sve je kao i obilno super duper, ali što mi je lijepa vijolina i klizalište smile190

Sad ću ja kao i ti na moje vjetrenjaće, KO IMA SALVETU NA VIJOLINUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ako imaš barem 1/4 salvete šalji mi ju...ta će slika zasigurno ostati meni za moju kolekciju...
 
ja sam imala violinu, ali nazalost samo jedan primjerak salvete Cry
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 18:10
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Jassi vrednice mala, stvarno si se naradila ovaj vikend, a ja se čudim gdje si nestala...Sve je kao i obilno super duper, ali što mi je lijepa vijolina i klizalište smile190

Sad ću ja kao i ti na moje vjetrenjaće, KO IMA SALVETU NA VIJOLINUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU, ako imaš barem 1/4 salvete šalji mi ju...ta će slika zasigurno ostati meni za moju kolekciju...
 
ja sam imala violinu, ali nazalost samo jedan primjerak salvete Cry


ja plačem još jače i više, ja bi VIOLINICU....Cry
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2008 u 18:21
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hvala mila ..hvala
 
a zakaj sam zlatnaEmbarrassed? mislis zlatne rukice ili jezik..hehe kad sam ko mali mlinacApprove
 
pa stigla mi dostava!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.