Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:38
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Neda mi seeeeeeeeee,slikatismile220
 
Dat će ti se ili ja dolazim u Varaždin...a nemoj da se moram spremati...LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:20
Proljeće, odlični su ti radovi, dobro ti ide pitorico, baš mi se sviđa. Ona salveta inače ima jake boje, tako da si to super izvela jer su ublažene boje, baš je super. smile78
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:20
Proljece,jako ljepi radovi...kad budem imala vremena dobro cu prouciti tvoje/vase teme i pokusati napraviti nesto...uvijek su mi se svidjale ovakve stvari ali nazalost na poslu sam cijeli dan i nemam puno slobodnog vremena... potrudit cu se !


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 22:21
fantastično! smile76
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 08:54
Hvala vam svima na komplimentima...
smile79
Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:17
Jutro proljeće. Predivni radovi u pitorico (mojoj omiljenoj) tehnici i naravno ljubičicama. A tek kutijica....mmmm romantika i proljeće u zrakusmile106 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:20
Originalno poslano od člana nadalivz nadalivz napisao:

Jutro proljeće. Predivni radovi u pitorico (mojoj omiljenoj) tehnici i naravno ljubičicama. A tek kutijica....mmmm romantika i proljeće u zrakusmile106 
 
Draga moja ako mi ti kažeš da mi je pittorico dobar onda je to stvarno kompliment za mene...gledala sam tvoje radove...savršenstvo...moj kompliment...Tongue
Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:24
Zaista to mislim i što se tiče jačih boja meni je to obično još veći izazov, pa prema tome.... samo nastavi. Što više radova to sve bolji pitorico, kaj ne!?smile73
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:33
....i meni se sviđa pitorico...Clap
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:39
Kutijica je prekrasnaTongue, a sada jedno glupo pitanje, pittorico, što je to? Kako se radi, vidim da ga svi spominju a ja ne kužim, početnik sam.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:45
Manči došla si mi malo u posjet...drago mi je da si tu!!!
 
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:49
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Kutijica je prekrasnaTongue, a sada jedno glupo pitanje, pittorico, što je to? Kako se radi, vidim da ga svi spominju a ja ne kužim, početnik sam.
 
Sanjam znam da si nova pa ako sam ti zaboravila zaželjeti dobrodošlicu..eto od srca ti želim da nam što duže tu ostaneš i da stavljaš svoje predivne radove...
 
A pittorico je naknadno ukrašavanje oblijepljenih predmeta najjednostavnije rečeno.
 
Imaš tečajeve pittorica i tamo se radi sa tim nekim specijalnim medijima...ali ovaj gore rad sam ja tako napravila da sam nakom ljepljenja salvete izmiješala slične boje i sasvim tanko spužvicom nanosila na rubove salveta, te tako dobila taj pittorico efekt...mada opet kažem to nije taj pravi pittorico...ali ovaj je moj i meni se sviđa...Tongue
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:57
...kod nas organiziraju neke tečajeve, ali ja lijenčina nisam provjerila koje....kad se uhvatim doma-svoga...ne puštam...ne ide mi se niđe....
 
....proljeće, ti si aktivna...a da , da li ti trebaju limuni, pravi, sad su žuti i spremni za jelo?? Rekla si za lijek??!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:15
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

...kod nas organiziraju neke tečajeve, ali ja lijenčina nisam provjerila koje....kad se uhvatim doma-svoga...ne puštam...ne ide mi se niđe....
 
....proljeće, ti si aktivna...a da , da li ti trebaju limuni, pravi, sad su žuti i spremni za jelo?? Rekla si za lijek??!!
 
Manči i ja sam bila samo na jednom tečaju...tako da ti to nije neko mjerilo...možda da si pogledaš baš ono što te interesira jer ići na svaki meni se to ne da, a osim toga ne mislim se baviti profesionalno ovim tako da mi je sada za sada zaista dovoljno...
A ja bih baš voljela da se ti po ovom pitanju aktiviraš, jer bilo bi zanimljivo vidjeti tvoje radove, s obzirom da si mi ti umjetnička duša...
Zato ....samo  naprije MančiTongueTongueTongue
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:27
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Kutijica je prekrasnaTongue, a sada jedno glupo pitanje, pittorico, što je to? Kako se radi, vidim da ga svi spominju a ja ne kužim, početnik sam.
 
Sanjam znam da si nova pa ako sam ti zaboravila zaželjeti dobrodošlicu..eto od srca ti želim da nam što duže tu ostaneš i da stavljaš svoje predivne radove...
 
A pittorico je naknadno ukrašavanje oblijepljenih predmeta najjednostavnije rečeno.
 
Imaš tečajeve pittorica i tamo se radi sa tim nekim specijalnim medijima...ali ovaj gore rad sam ja tako napravila da sam nakom ljepljenja salvete izmiješala slične boje i sasvim tanko spužvicom nanosila na rubove salveta, te tako dobila taj pittorico efekt...mada opet kažem to nije taj pravi pittorico...ali ovaj je moj i meni se sviđa...Tongue
 
O tečaju pittorica ili bilo kojem drugom mogu samo sanjati, takvo nešto kod nas ne postoji, nažalost. Ja sam potpuno "samouka", internet i vi majstorice ste glavni učitelji. Eto, sad si mi rekla kako se to radi pa ću i pokušati. Hvala.Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:47
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Kutijica je prekrasnaTongue, a sada jedno glupo pitanje, pittorico, što je to? Kako se radi, vidim da ga svi spominju a ja ne kužim, početnik sam.
 
Sanjam znam da si nova pa ako sam ti zaboravila zaželjeti dobrodošlicu..eto od srca ti želim da nam što duže tu ostaneš i da stavljaš svoje predivne radove...
 
A pittorico je naknadno ukrašavanje oblijepljenih predmeta najjednostavnije rečeno.
 
Imaš tečajeve pittorica i tamo se radi sa tim nekim specijalnim medijima...ali ovaj gore rad sam ja tako napravila da sam nakom ljepljenja salvete izmiješala slične boje i sasvim tanko spužvicom nanosila na rubove salveta, te tako dobila taj pittorico efekt...mada opet kažem to nije taj pravi pittorico...ali ovaj je moj i meni se sviđa...Tongue
 
A od kud si, nešto sam fulala???
Ali neka te to ne brine...rijetki su oni koji idu na svaki tečaj na ovom forumu....Većina nas je to počela raditi tako kao i ti, pa nešto pitaš, pa nešto sam skužiš i tako je to krenulo bar kod mene...
A ako te još nešto zanima ti slobodno pitaj većina će ti dati savjet...Wink 
O tečaju pittorica ili bilo kojem drugom mogu samo sanjati, takvo nešto kod nas ne postoji, nažalost. Ja sam potpuno "samouka", internet i vi majstorice ste glavni učitelji. Eto, sad si mi rekla kako se to radi pa ću i pokušati. Hvala.Tongue
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:55
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Kutijica je prekrasnaTongue, a sada jedno glupo pitanje, pittorico, što je to? Kako se radi, vidim da ga svi spominju a ja ne kužim, početnik sam.
 
Sanjam znam da si nova pa ako sam ti zaboravila zaželjeti dobrodošlicu..eto od srca ti želim da nam što duže tu ostaneš i da stavljaš svoje predivne radove...
 
A pittorico je naknadno ukrašavanje oblijepljenih predmeta najjednostavnije rečeno.
 
Imaš tečajeve pittorica i tamo se radi sa tim nekim specijalnim medijima...ali ovaj gore rad sam ja tako napravila da sam nakom ljepljenja salvete izmiješala slične boje i sasvim tanko spužvicom nanosila na rubove salveta, te tako dobila taj pittorico efekt...mada opet kažem to nije taj pravi pittorico...ali ovaj je moj i meni se sviđa...Tongue
 
A od kud si, nešto sam fulala???
Ali neka te to ne brine...rijetki su oni koji idu na svaki tečaj na ovom forumu....Većina nas je to počela raditi tako kao i ti, pa nešto pitaš, pa nešto sam skužiš i tako je to krenulo bar kod mene...
A ako te još nešto zanima ti slobodno pitaj većina će ti dati savjet...Wink 
O tečaju pittorica ili bilo kojem drugom mogu samo sanjati, takvo nešto kod nas ne postoji, nažalost. Ja sam potpuno "samouka", internet i vi majstorice ste glavni učitelji. Eto, sad si mi rekla kako se to radi pa ću i pokušati. Hvala.Tongue
 
Dalmacija, na pola puta između Splita i Dubrovnika. CryZagreb je daleko... a očito da se većina toga gore događa.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 11:14
...konačno još  neko iz moje šire domaje....pozdravljam  Sanjam...ja sam sa krajnjeg juga....
 
...za sve sam samouka...uz knjige, priručnike...iskustvo na poslu i rad sa kolegicama...i , naravno, ovaj forum...cmok, cmok....najljepše otkriće za mene u 2008.
 
....kod nas postoji udruga Deša koja okuplja nezaposlene žene i one koje jesu...organizira tečajeve...mene interesira oslikavanje svile...ma što, sve me interesira.....nikako da se uputim.... 
 
....proljeće, oprosti malo sam ti uzurpirala temu....Embarrassed
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 11:59
draga krasno si sve napravila..ja isto obozavam spajati nespojive salvetice,tebi bi jedino jos savjetovala da,ako jos imas one donje salvetice,istrgas samo slova i zaljepis ih oko suncokreta i sa strane,tako bi ja napravila,ma me nemoras poslusatWink.pittorico ti je prekrasansmile141smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 12:58
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

draga krasno si sve napravila..ja isto obozavam spajati nespojive salvetice,tebi bi jedino jos savjetovala da,ako jos imas one donje salvetice,istrgas samo slova i zaljepis ih oko suncokreta i sa strane,tako bi ja napravila,ma me nemoras poslusatWink.pittorico ti je prekrasansmile141smile79
 
Draga moja ti znaš da sam ja uvijek za kritike a konstruktivne su kod mene uvijek dobrodošle!!!
 
Ideja ti je super...točno bih ublažila ogromnu razliku sa kovčega...
Hvala ti na savjetu...
Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.