Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 34>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 21:50
SunceRi dobro nam došla, nadam se da si i ljubitelj cvijeća, jer ovo nam je nekima hobi - meni tek početak, ali glavna nam je preokupacija svima ipak cvijeće i sve ostale biljke.
Po tvom avataru pretpostavljam da si iz Rijeke, pa kako sam i ja, a ima nas još nadam se da ćemo se družiti.
Što se tiče stavljanja slikica tvojih radova imaš temu kako staviti slike, pa ako se kužiš u komp to ti neće biti nikakav problem, jer ako sam ja naučila, onda može svatko.
 
Velika dobrodošlica od mene, a još imaš i temu predstavljanje, pa nam nešto kratko možeš, ako želiš reći o sebi.
smile73
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 21:53
Ciao Triša, cuj da ne ispadnem Buba Truba, moram se na novu temu ukljuciti i predstaviti ili mogu nastaviti u ovoj???
I da, jesam, iz Rijeke sam, kao i Vi!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:00
Imaš temu baš predstavljanje, ja ti ne znam stavit link kao Iris, ali odi u "Nevezano za cvijeće" - tami ti je.
Baš mi je drago što si nam došla kao pojačanje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:05
Ma joj da samo znas koliko citam po vasim forumima, danas mi je vise prekipjelo, samu sam sebe uhvatila da se osjecam kao neki spijun...u kutku radne sobe citam svaki dan, gledam vase radove, komentiram ih sama sebi u bradu i...nesto je jednostavno falilo!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:07
Iris, moj duboki naklon! Skuzila sam da ste Vi Alfa i Omega znanja i kreativnosti ovog foruma.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:13
Iris je prava faca, a ti se nauči da smo svi na ti - bez obzira na godine, moje možeš vidjeti u profilu, a to je i pravilo foruma. Tako se bolje osjećamo i kad se sretnemo nekako nam je lakše.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 22:21
Imas pravo, svi smo samo od krvi i mesa, godine su najmanje bitne...A to sto netko ima vise dara ili ne, who cares, tu smo da naucimo.Trisha, si bila u Vicenzi prije mjesec dana na Hobby & Art sajmu?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:20
Evo curke skuzih kako prebaciti slike, hvala na uputama...Saljem svoje prve radove.Naime, u pomanjkanju znanja i, hvala Bogu, postojanju You Tube-a, krenula sam sama u pustolovni decoupage i to na onome sto sam onog trenutka imala pri ruci i ispalo je ovo....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:25
Sunce to je baš slatko Smile.....na kamenju ?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:37
Thanx Iris,  da, radi se o kamenu koji sam svercala preko granice Slovenija-Hrvatska ( nemojte nikom reci da me ne zatvore jer sam ukrala imovinu EU ).Radi se o rijeckom kamenu koji je predivnog oblika i dovoljno velik.Na moru kod nas je kamen poprilicno siljast ( krsno podrucje ) tako da nije bas iskoristiv, no to je bio pocetak, onda sam hrabro presla na slikarska platna ( silly me ) 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:44
joj, baš je slatko....dobrodošla SunceRi...
..možeš nam se pridružizi i u izrađivanju božićnih ukrasa za dječje selo ladimirevci....
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2008 u 23:50
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

joj, baš je slatko....dobrodošla SunceRi...
..možeš nam se pridružizi i u izrađivanju božićnih ukrasa za dječje selo ladimirevci....


Vrlo rado, koliko kuzim radovi se doniraju djecici?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 00:12
da, nose im se u selo....još se nismo dogovorili točno kojeg datuma se ide, no bitno da mi sve prvo zgotovimo....imaš temu božićni ukrasi za ladimirevce na kojima ti piše što tko radi i javi se šefleri da te zapiše........što god da napaviš sigurno će ih jako razveseliti...
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 14:06
sunce

jako lijepo.......Thumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 14:39
Sunce.. stvarno lijepo a da ti s kontinenta pošaljemo zalihu?Clap
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 15:31
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Sunce.. stvarno lijepo a da ti s kontinenta pošaljemo zalihu?Clap


Draga Spring, da je kamen barem laški, naručila bih ti odmah pola Caddy-ja kamena...Očito ja jedina ne cijenim otočki kamen ( brački, creski... )Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 15:32
Što kažete na ovo?

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 16:15
Ej sunce, tek sam sad vidjela ove tvoje radove, pa prekrasno je sve, a na kamenju, baš imam jedan zgodan svjetionik - obožavam morske motive, pa sam mislila na školjku, ali ovo na kamenu - bravo draga super - prava si majstorica. e baš dobro da si mi blizu, sad ću ja od tebe učiti iz prve ruke.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 16:33
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Ej sunce, tek sam sad vidjela ove tvoje radove, pa prekrasno je sve, a na kamenju, baš imam jedan zgodan svjetionik - obožavam morske motive, pa sam mislila na školjku, ali ovo na kamenu - bravo draga super - prava si majstorica. e baš dobro da si mi blizu, sad ću ja od tebe učiti iz prve ruke.smile141


Dakle ti si mi najbliza a zadnja vidis moje radove, hmmm
Ma zezam se...nemoj od mene uciti, ja sam ti samouki novak, tko zna gdje sve grijesim!!!
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 16:35
bravo....imam vrecu kamenja...ihaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.