Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - maslina55-što radim kad ne radim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


maslina55-što radim kad ne radim

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 54>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 15:03
Maslina smile94tanjuri su prekrasni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 15:07
I jedna "ozbiljna" pločica,ovdje samo zbog toga jer sam otkrila toplu vodu,mašnu sam napravila od salvete(donju)koju sam premazala drvofixom i osušila,ponašala se kao plastificirana!
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 15:12
sve je jako lijepo...ali onaj nježni plavi tanjur sa anđeličićima mi je baš upao u oko Heart
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 15:16
A dječje pločice su mi najslađe smile153i jedan veliki smile141za otkriće mašne od salvete. Probat ćemo tvoj recept. Sve mi je prekrasnoClap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 16:11
joooooj, ne znam šta je ljepše! Možda ipak tanjuri, ali sveje prekrasno, za čistu peticu! smile55
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 17:48
tanjuri su savršeni!
Na vrh
Lilly71 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 24 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 50
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly71 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 17:58
smile141...mislim da sam sve rekla...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 18:29
Ne znam šta bih rekla kad mi je sve divnooooo!! smile93
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2009 u 23:24
jako su mi lijepi svi tanjuri ali oni mali su mi supersmile145
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 07:17
jako lijepo si iskombinirala sve ove motive...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 08:31
 pločice su mi slatke ali u tanjurima naprosto uživam   ,možda baš zbog njihove jednostavnosti i elegancije smile70
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 16:54
...slažem se s File, upravo tako i ja osjećam... pločice su predobre, sve redom, i tvoja intervencija na zadanim predlošcima salveta s dodatkom božićnog čestitanja na hrvatskom... ali tanjuri, tanjuri su i opet posebno tvoji, elegantni, decentni, s toliko ukusa i mjere da zastaje dah Bow%20DownBow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2009 u 21:33
smile227 neznam što bih izdvojila, sve mi je tako preeeekrasno! Divim ti se!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 09:59
Maslina bravo za inspiraciju i tvoje vrijedne ruke.
 
A radovi... jedan ljepši od drugoga!!!
 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 11:34
maslina odusevljavaju tvoji radovi,ne zna se sto je ljepsesmile211smile141
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 16:18
Drage moje,nemam baš sreće,vidim moje "kolegice po salvetama" sa svakom curkom koja komentira ,malo popričaju,savjetuju se,ovaj put sam i ja tako namjeravala ,zato sam bubnula odjednom puno radova ,onda se odjednom ,u par sati mm razbolio,pa zarazna pa,,,pa mislimo gripa i tek sad kad mu je bolje ja ,evo ,stignem malo virnuti i zato....
...svima vam se zahvaljujem ,puno ste me i ovaj put razveselile i žao mi je što ne mogu pojedinačno svakoj zahvaliti...
...a htjela sam reći da ću napraviti i pauzu s tim blagdanskim stvarčicama ,a evo ,pauza je zbog više sile... c017

I kao dokaz tome htjela sam staviti slike dvaju bočica koje je naručila jedna moja kolegica s RL posla , a putuju u Beč(pune,naravno),ali nisam stigla,pa evo ih sad...
  
slično je već viđeno ali da krenem u neki drugi đir...
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 16:43
Među tvojim radovima svatko može naći nešto prema svom ukusu. Meni se naročito sviđaju radovi sa maslinama. LP
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 16:59
boce su prekrasne. šaljem smile78za brz oporavak!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2009 u 20:43
Stvarno imaš ideja sa ovim slikicama maslina. Nije mi čudo kad samo ime govori šta najviše voliš. Super radovi!
ANĐELKA
Na vrh
just me View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje just me Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2009 u 19:49
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

...osim što su mi sve boce s maslinama..lavandom prekrasne...meni je ovo savršeno ispucavanje i predivan motiv..bravo maslina!!!
radovi su ti divni! nego mene zanima sta si koristila ovdje za raspucavanje? htjela bih si kupiti neki crakle lak a ne znam koji..ovo mi se jako svidja p abi ovako nesto htjela pa ako mi pliz moozes pomoci da mi kazes sto si tocno koristila? hvala puno :)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 54>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.