Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 250251252253254 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:36
Prekrasne trave,ruze i senecio u cvatusmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:43
Vidim da nisam jedina koja je čekala da postaviš slikice,gledala,gledala......i šta sad pametno reči???Postoji li biljka koju nemaš,prekrasne travice,nisam ni znala da ima toliko vrsta,ruže uživaju u toploj jeseni,senecio ima poseban cvijet.......ma jednom riječju prelijepoTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:54
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Svega lijepog kod tebe, a kad sam vidjela travice, raspametila sam se, slaba sam na njih ! Gdje ih nabavljaš ?
I molim te naziv onog lijepog šarenolisnog grmića ( druga slika ) ?


Ma nisam sve ni slikala,imam ih još nekoliko posađenih,novih.Nešto sam kupila u MBM-u na izletu sa Retriver Sarom,a nešto na sniženju u Baumaxu.Ona krasna biljka ti je Euphorbia Ascot rainbow.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 20:59
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Dok si stavljala slike, već sam virila u tvoj vrt koji me uvijek iznova oduševi. Nikada ne miruješ i stalno si u nekoj novoj akciji. Trave su divne i na lijepoj poziciji. Senecio je krasan već sad, dok se još i nije potpuno otvori. Divno, gdje god pogledam divno je


Moon jako mi je spor internet navečer pa mi dosadi čekanje,a slike ostanu onako za uspomenu.Uredila sam i veliki dio travnjaka sa sedumima.Ostalo je još malo za proljeće.Uspjela sam presaditi sve grmove i drveće i sad mi treba kiša da se to lijepo primi.A od ovog mog senecia,sve bebice su procvale i čini mi se da je upravo on najzahvalniji.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:04
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

...vrijedilo je čekati ovako krasan cvijetak draga Camellia, baš je krasan SenecioSmile...drago mi je da si uspjela zasaditi sve trave, Spike Blue je još više promijenila boju, izgleda savršeno, a tek plava festucaSmile...općenito ti je baš sve lijepo rascvjetano, zamisli delosperme u studenome cvatu na kontinentu...vidi se na fotkama da si opet bila jako vrijedna, lijepo si sredila vrt, baš pici-pici, pa nije ni čudo da sve više forumaša kada vidi tvoj vrt misli da imaš vrtlara i vrtnog dizajnera...
lijepi pozdravSmile


Draga baš sam zadovoljna što sam sve posadila,još samo da te trave u proljeće krenu.Nadam se da će ispuniti moja očekivanja.Nisu samo delosperme procvale,nego i phlox i salvia leucanta.Kao da je proljeće.A što se tiče vrtlara,MM kaže da bi bolje bilo da je vrtlarica,ha,ha,ha.Šalim se,ma tko meni može pokvariti zadovoljstvo koje mi pružaju moje biljke.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:08
Draga Camellia, ako ti treba kiše, poslat ću ti malo od mene, tu pak ne staje. Ma i meni je internet usporen,a miš mi je kao puž, nikako se pomaknuti gdje bi trebao, sve zastajkuje i preskače, no retrogradni Merkur je pa me niti ne čudi .
Jedva čekam vidjeti dio sa sedumima
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:13
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Čekala sam da se sve ove sličice postave i kako da sad dam komentar. Riječi su suvišne jer one /slike/sve govore. Ljepota ove kasne tople jeseni obojila je tvoju oazu u kolorit boja koja hrani dušu a dira u srce svakog tko voli prirodu i cvijeće, a tvoja ruka je to sve složila i presložila, da dobronamjernicima koji pohode breg zastaje dah. Draga moja jednog dana se i ja nadam da ću uživat u toj ljepoti u bilo koje godišnje doba jer breg je prekrasan u svih 12 mjeseci, jesen žuto -crveno- smeđe, zima bjelina koja krasi zemljicu i četinjače, zeleno proljeće prošarano svim bojama u paleti boja i ljeto koje nudi raskoš svih boja a rezultat su neizmjerne ljubavi prema cvijeću i truda tvojih rukusmile79


E jesi me nahvalila!!!Imaš pravo,prekrasno izgleda sad u ovu toplu jesen,šareno,narančasto-crveno-žuto.Iako ,priznajem,ja volim proljeće i proljetni kolorit.Jedino uvijek strepim nad zimom i molim se da ne padne veliki snijeg i da mi ne slomi sve ovo što sam posadila.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:15
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasne trave,ruze i senecio u cvatusmile64
<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">


Slažem se,senecio mi je zasjenio sve ostale sukulente.Još 2 se spremaju na cvatnju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:19
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Vidim da nisam jedina koja je čekala da postaviš slikice,gledala,gledala......i šta sad pametno reči???Postoji li biljka koju nemaš,prekrasne travice,nisam ni znala da ima toliko vrsta,ruže uživaju u toploj jeseni,senecio ima poseban cvijet.......ma jednom riječju prelijepoTongue


mali kaktus ipak su tvoje ruže kraljice.Ja imam puno zatečenih,starih,koje cvjetaju kratko i na proljeće ću ih zamjeniti nekim ljepšim.Nekoliko sam ih već bacila jer imaju trnja previše,a slabo su cvjetale.Trave inače volim i jedva čekam da narastu.S vanjske strane sam sadila visoke,pa srednje i uz rub niske.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:23
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Draga Camellia, ako ti treba kiše, poslat ću ti malo od mene, tu pak ne staje. Ma i meni je internet usporen,a miš mi je kao puž, nikako se pomaknuti gdje bi trebao, sve zastajkuje i preskače, no retrogradni Merkur je pa me niti ne čudi .
Jedva čekam vidjeti dio sa sedumima


moon ja sam na brijegu,nije strmo nego u blagom padu,ali dovoljno da bude suho 3 dana nakon obilnih kiša.Kod mene izgleda i južina djeluje na internet.Najbolje je ujutro,ali onda baš nemam vremena.A što se tiče seduma,trebam još staviti malč,znači još jedan dan posla.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:27
[IMG][/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:28
[IMG][/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:29
[IMG][/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2013 u 21:32
[IMG][/IMG]
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 00:21
Predivno sređen vrt, toliko lijepih i različitih ruža, a tek trave, predive su kad popune praznine i zanjišu se na vjetru bit će to prizor za pamćenje. A nakon svega ovolika kolekcija sukulenata, mogu samo reči izvrsno.
Ova slika je fantastična
[/IMG]
život je more
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 00:35
Ja sam danas osobno vidjela sreću i ponos u očima zbog senecia, zbog toga je još vrijedniji!
Hvala ti, draga moja, na pozivu i upoznavanju! Najgore od svega bilo mi je što sam morala na posao, a čekale me vrećice pune darova od drage Camellie, tako da sam ih tek navečer u miru pregledala, pobedinala i rasporedila po kući!
Današnje na žalost prekratko druženje za mene je bilo kao Alisi u Zemlji čudesa. Ne mogu još uvijek, ženo, vjerovati što sve imaš, nisam nikada u životu vidjela tako nešto, a tiče se sukulenata i inih, mislim da ću sanjati večeras one gigantske kalanhoe! Smile 
I neću ti zahvaljivati, već poslati veliku pusu do slijedećeg druženja! I da- svaka ti čast na svemu oko čega se brineš i radiš, nije to upoće malo za jednu ženu! Sve ti se to vraća, ta ljubav  i trud, al sad malkoc odmori! Smile
A štrudla... Clap očekujem receptić!Wink
Veliki pozdravi!!

...budi u miru sa Bogom, bez obzira kako Ga zamišljaš, i bez obzira čemu težiš u bučnom komešanju života, zadrži mir u svojoj duši... ovo je ipak divan svijet, teži da budeš sretan...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 17:11
Nove travice !! Prekrasno. A tek formium, gdje si ga kupila? Ja bi trebala nabaviti jedan za poklon.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 18:12
prekrasano I raskosno draga - opet sam uzivala u tvojim divnim slicicama I iznimno lijepom vrtusmile57
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 18:22
Mislim ajde necu da budem dosadna pa da stalno piskaram,svratim pogledam odusevim se svakako,ali eto ja jednostavno moram,solidarisem se sa Lantanom,ovo je preprekrasno

Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 18:26
Sva sreća da je ovako lijepo vrijeme, vidim opet si imala radne akcije, travama si odabrala prekrasno mjesto, koliko si nabavila novih sada već imaš prekrasnu kolekciju .smile211
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 250251252253254 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,640 sekundi.