Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 249250251252253 260>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 06:31
Divne slike - klematisi u prekrasni, zatim tvoje ruže, pa noviteti iz Ludbrega.. I na kraju prijatelj Ben! Uživala sam.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 06:53

Divne slike Flavia!

Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 07:04

Kod tebe kao i uvijek sve reprezentativnosmile71

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 10:20

Najprije pozdrav tvom predivnom ljubimcu, zatim pohvale za sve reprezentativne primjerke na slikama, a onda jedan pozdrav novitetima. Pretpostavljala sam da ću ih i kod tebe vidjeti. Za tebe i tvoje prijateljice smile78

A alstroemerie, please ne seli nigdje ako su na dovoljno sunčanom mjestu. Radje ću ti poslati nove jer ne vole selidbe.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 10:37
Krenula sam gledati slike i odmah sam htjela napisati - evo nam kraljice klematisa, a onda su krenule slike ruža - pa si postala kraljica ruža, a onda su krenule sve ostale slike - e pa klanjem se, cvjetna kraljice. 
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:34

Potpisujem Otok !
Ipak se najviše divim klematisima, gdje si nabavila toliko različitih?
                        smile93
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:35

Benu želim sretan rođendan !!!!!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 11:48
wooow klematisi su prekokrasni smile39odličan shoping u Ludbregu Thumbs%20Up
Benu sretan rođendan smile82
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 09:28
I ja sam se opet divila, prvo klematisima, pa onda ružama i na kraju i hibijima.
 
Htjela sam nešto izdvojiti, ali šta? Stavljaš sve što volim.
 
 
Uopće ne kužim kako imaš tako lijepo cvijeće, ali kod tebe jednostavno sve uspijeva. Tongue
Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 11:44
Flavia,moram Vam ćestitati na Vašem nemam rječi kako bih se izrazila jednostavno prekrasnooom vrtu.Od Vas sam jako puno naučila iako i sama godinama uživam u cvjeću.Prije nego sam se učlanila na forum Vašu sam stranicu naj manje tri puta pregledala i zapisala si biljke koje mi se jako sviđaju i to od prve do zadnje stranice.Vaši klematisi su očaravajuči i gledajući ih dobila sam žarku želju da ih posadim gdje god imam uvjete za njih,ali za sada nemam ni jedan,pa ne mogu ništa slikati.Lijepi pozdrav,Silvestra.smile64
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 17:00
A šta da kažem,ja sam se raspametilasmile93Čestitam rođendan ljubimcusmile164
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 18:45
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Krenula sam gledati slike i odmah sam htjela napisati - evo nam kraljice klematisa, a onda su krenule slike ruža - pa si postala kraljica ruža, a onda su krenule sve ostale slike - e pa klanjem se, cvjetna kraljice. 
Kako si to lijepo napisala. Jer šetajući kroz Flavijin vrt čovjeku se smjenjuju jedno za drugim oduševljenje za... i onda redom....Upravo dobar naziv: cvjetna kraljica!ClapClapClap
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:18
jako su lijepi klematisi, prekrasni, kao i sve drugo ClapClapClap
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:31
Prekrasni su klematisi, posebna kolekcija, a lijepi su i hibiskusi, ma sve je prekrasno. Interesantna je ona hortenzija, alstomerije su krasne boje Clap
život je more
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:47
Izgleda da je bacio granu Multi blue, ali na drugu stranu .
U koso sam ga posadila 
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:17
prekrasno flavia odusevljen sam i vrtekom a istakao bih HIBISKUSE moje miljenike
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 01:45
Flavia dugo nisam bila kod tebe pa sam detaljno pregledala tvoje ljepotice....Tulipani, klematisi,ruže, hibiji, alstromerije sve prekrasno kao i uvijek kod tebe...Vidim da si nabavila neku posebnu alstromeriju, baš je zanimljiva .One koje si mi poslala nikle su i nadam se da će i cvjetati...
Nabavila si novu hortenziju ( tanjurastu ), ja je imam u drugoj boji pa ti mogu zakorjeniti ili poslati reznicu ako želiš....smile78
sutra je novi dan
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 13:24
ajmeee sve je tako prekrasno kod tebe,prava milina za gledati,a tvoji hibiji me pravo oduševljavaju,ja imam jedan i nikako da mi počne cvasti,zadnji put je cvao prošle godine u 8 mjesecu i odonda ništa..neznam šta mu je?a i listovi mu počinju žutjeti i onako gube onu lijepu zelenu boju..Ako mi možeš pomoći molim te daj mi koji savjet i kako se oni razmnožavaju?
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 22:46
Svaki put kad se zaljubim u neku biljku skužim da je vi imate, bilo bi jednostavnije da se doselim i uživam nego da ljubomorno gledam... Nedavno sam ponovno otkrila fuksije, kažem ponovno jer ih je moja mama imala u djetinjstvu, to me podsjeća na davna vremena, a vaše su za umrijeti. Pogotovo roza!!!Clap Kod nas takve nema, šmrc.
Onda klematisi, pa ruže, pa kaj god da otkrijem dam se kladit vi to već imate. Stvarno prelijepo!
Tena 28.3.2010
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 23:00
Flavija hvala Tongue !
 
Htjela sam još pitati dali ona uopće raste ili samo stoji baš kao plastična kineska biljka ? Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 249250251252253 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,485 sekundi.