Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 63>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 23:13
Hvala Tatjana, šaljem ti pusu od Heart!
TaraBraun - hvala, i tebi pusa  od Heart!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2012 u 10:47
Fotokopiraj članak,jer ima onih koji ne kupuju cajtunge-preveden o novine.
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 14:43

Predivni  radovismile75bauljam po galeriji i divim se....

Blago vama koje ste iz Zg pa se možete vidjeti na sajmovima i razmjeniti  dupliće..poblabllalti uživo...Unhappy
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 14:46
Hvala ti Kerber - drago mi je da ti se sviđaju moji radoviWink
Uistinu je lijepo što se možemo družiti...zar si tako daleko da nam se ne možeš pridružiti?
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:23
VaraždinWink....nije prek svijeta, ali moj mališa je u vrtiću, pa kad se mi dovučemo doma to traje.....tako da mi je to trenutno neizvedivo kroz tjedan
Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 15:23
VaraždinWink....nije prek svijeta, ali moj mališa je u vrtiću, pa kad se mi dovučemo doma to traje.....tako da mi je to trenutno neizvedivo kroz tjedan...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 10:37
Jučer sam radila nešto novoga, danas je već otišlo i jedva da sam stigla poslikati. Rijetko sam s nečim baš jako zadovoljna, ali ovo mi je baš po guštu.....na zdjeli sam radila dupli decoupage:
 
..ovako izgleda unutrašnjost...
 
 
a ovako izvana....
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 10:42
Uz zdjelu sam radila i tanjur za kolače, kao komplet....
Uz tanjur sam postavila i mali upaljač - samo da se otprilike vidi koliki je tanjur...
 
 
i onda zajednička slika (nije mi baš nešto bistra, ali tek toliko da se vidi kako izgleda u kompletu:
 
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 11:22
Baš je simpa ovaj par!Smile Pravi proljetni!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 12:05
I to sve si stigla napraviti sinoć, bravo za tebe JaniClap. Cvjetići su mi preslatki.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 15:00
Jesam Tara - bila je to molba dragih ljudi pa sam se potrudila. Ali sam zato legla u 2h pa sam danas malčice umorna, no zadovoljna....
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 15:00
Bravo, prelijepo, romantično,uredno,profinjeno, ma sve odlično
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 17:39
mogu samo reć:

smile227    smile227     smile227


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 20:57
Romantičan komplet,a i interesantan mi je taj dupli decoupage.Clap
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 21:31
odlično   
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 21:39
Hvala vam drage moje tete salveteEmbarrassed
Sada se ponovno moram pokrenuti i početi raditi nešto proljetnoga - Julija....i ja sam taman razmišljala sinoć o proljeću dok sam ovo radila. Obožavam proljeće, to mi je najdraže godišnje doba. Možda zato jer sam rođena u proljeće, tko zna.....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 23:08
Odjednom sam apsolvirala svih 25 stranica upoznavanja... prekrasni radovi od samog početka, karakterizirani izuzetnom urednošću. Bilo je zadovoljstvo otkrivati svijet poigravanja sa salvetama zajedno  sa tobom a kutijice srčeka od crnobijelih do valentinovskih su stvarno prekokrasne!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 23:25
Hvala ti draga Franjica, jako je lijepo pročitati ovakve riječi - narasla sam do neba, hehehesmile78
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 08:19
prekrasan kompletić jani ...Big%20smile
dupli decoupage mi se posebno sviđa ... svaka čast superiška je LOLLOLLOL
happy ...happy ... :))
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:05
Bravo za dupli decoupage!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.