Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kiki-Moja utjeha
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kiki-Moja utjeha

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 112>
Korisnik
Poruka
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 23:57
Eh.. sumnjala sam na to.. neki dan sam gledala na nekoj poljskoj stranici..tutorijal s ljuskama jaja..ako me pamćenje dobro služi. Tamo su ljepili ljuske od jajeta i onda preko toga salvetu..super je ispalo. Ove tvoje ljuske su ipak kao neki mozaik..baš mi se sviđa.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 01:46
 Ej, pa što se tebi dogodi ili kakve si vitamine uzimala? Zadnji radovi su perfektni....ne mogu dočekati sljedeće jer ako nastavljaš ovim tempom očekuju nas iznenađenja na kvadrat....
Ajde, Kiki-ko? nemoj stat' !!!
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 08:58
Hvala svima.I meni je bila jako draga ali sada je kod moje sestre,a u ovom gradu više nema za kupiti škrinjica.Samo kineske,prenačičkane plastikom i metalnim ukrasima pa nema prostora za rad.Lollipop,nije bilo na poljskoj stranici makar je i ta ideja odlična.Bilo je u galeriji jedne od nas.Frida,ti znaš što me natjeralo na pojačani rad i inventivnost.Makar nekako ostajem bez ideja.Za sada su mi naručene 3 kartonske kutijice i to samo ako se svide i ako budu jeftine.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:17
Ja toliko toga pretražujem..skačem sa stranice na stranicu da više uopće ne znam gdje sam što vidjela.. a kako brzo to radim ne stignem si spremat sve zanimljivosti. Ja ću ovo probati kad nabavim neki sat..
Nadam se uskoro jer kako je tamo izgledalo bilo je predobro!
Tvoje ljuske mi izgledaju kao sedef..zato su posebne.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 11:26
Sve za 10.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 13:39
Da,izgledaju kao sedef jer su pofarbane sa sedefastim akrilom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 15:00
Kakav je to akril?
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 17:07
preodlična je škrinjica i motiv i ljuske su se odlično uklopili u cjelinu, jaaaako mi se sviđa.
smile55
ja sam odmah pomislila da bi mogla biti ljuska od jajeta jer sam jedne godine pisanice radila na tu foru ljepljenja razbijene ljuske jajeta i bilo je odlično pa mi je bilo poznato.
hehehehe


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 00:19
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Inspiraciju sam dobila pregledavajući galeriju od naše Primavere,velike umjetnice polimerne gline.
...ponosna sam što su te moji radovi inspirirali Embarrassed  ....prekrasno si napravila bočicu, i ona samo u nekoj osnovnoj liniji podsjeća na onu moju teglicu obučenu u polimernu glinu.... tvoja je rađena potpuno drugom tehnikom i silno mi se svidja kako si ju dotjerala, jednako kao i ovu preslatku kutijicu dodatno uljepšanu mozaikom od jaja  Love%20You  ...davnih sam dana i ja radila sličnom tehnikom, te napravila male mozaike na nekoliko broševa i naušnica
 
...hvala ti od srca na prekrasnom komplimentu, mislim da je svak umjetnik u onome što radi s ljubavlju, to se najbolje vidi iz tvoje i svih ostalih galerija ovdje Valentine%20kiss
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 09:34
Cure,hvala vam na prekrasnim komentarima.Lollipop,mala bočica,Lumos,biserno bijela.Primavera,super ideja za naušnice koje mi baš trebaju u određenoj boji.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 12:31
Tek sam danas shvatila da nisam komentirala kutijice, zapravio jaja, supppppppeeeeerrrr.Ideja zabogove, ali ,dali bi to moglo i na staklo, s cime si lijepila.
Ja isprobala na pepeljari zlatnu boju koja jako puca i nanosi se spahtlom, moram staviti sliku koja ze proba.
Super je raspucavanje.
Prvi je za koru od jaja, idem probati na staklo. Drugi je za lijep uspjeh.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 13:44
Hvala Tatjana.Tongue Ljepim sa Drvofixom.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 14:16
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Hvala svima.I meni je bila jako draga ali sada je kod moje sestre,a u ovom gradu više nema za kupiti škrinjica.Samo kineske,prenačičkane plastikom i metalnim ukrasima pa nema prostora za rad.Lollipop,nije bilo na poljskoj stranici makar je i ta ideja odlična.Bilo je u galeriji jedne od nas.Frida,ti znaš što me natjeralo na pojačani rad i inventivnost.Makar nekako ostajem bez ideja.Za sada su mi naručene 3 kartonske kutijice i to samo ako se svide i ako budu jeftine.


  A što bi to oni...i ovce i novce..e pa nema toga...kvaliteta treba koštati, a tvoj je rad kvalitetan i ne daj ga za ništa, ma koliko teško bilo..
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 20:52
Kiki ovih kutija ima u Megakoloru, ako trebas budem ti poslala, javi. Isto sam nest dozivjela, nije vazan rad nego jeftinoca, ali to tu tako ne ide, jer nase sve boje su jako jako supe, iako i mi neki puta upotrijebimo zamjenu, ali nemoj svoj rad podcjeniti. Malo sam zakasnila sa komentarom, jer uvijek ne stignem sve citati pa nesto i preskocim. Ako nesto trebas javi.
Na vrh
lollipop View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollipop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2010 u 21:56
Eh lako je njima željet nešto jeftino.. a ne znaju koliko materijala i truda se u to ulaže.
Ne dozvoli si da postaneš "mali Kinez"..hihi
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:47
Jako mi se sviđa bočica sa granitnim bojama i ideja sa ljuskama .
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 10:18
Moje kugle kao dekoracija jednog izloga.
 
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:08
Ti Kiki a ja Kika,koja slučajnost,da nas je sastavit gdje bi nam bio kraj,ha,ha,ha,što misliš...šalu na stranu dobro radiš,ideje,nije bitno gdje kupiš,jer ni jedan rad nije isti,svaki ima svoju osobnost ili onoga tko ga uradi.Moje čestitke.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 16:23
Drugo ne mogu reci do super.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2010 u 10:29
Tvoje cvijetne kuglice a posebno one s lavandom i začinskim biljem oduševljavaju me,kutijica s motivom lavande ,prelijepa,apotekarska stojnica,ništa joj ne fali.
Ova finta s korom od jaja odlično upotrebljena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 112>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.