Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 00:48
Jedan cvijetak duplog crvenog prkosa...
 
žuti cvjetići oenotere
 
i par cvjetića klematisa Warsaw Nike
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 00:55
Clematis Ernest Markham
 
 
i još malo Ernesta....
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 00:58
Ovo je prva jagoda iz moje viseće tegle....jagode mjesečarke, trebale bi davati plodove cijelu sezonu....živi bili pa vidjeli Wink
 
a ovo su višnje sa vikendice
 
i još malo višanja
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 01:02
smile39smile39smile39smile39
smile39
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 01:04
Dipladenije su se izgleda probudile....
 
Dipladenia Rio Pink
 
Dipladenija Rio Deep Red
 
...još samo da procvate i žuta...da upotpuni doživljaj LOL
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 01:10
I još da vam pokažem kaj ima kod moje strine....njoj je sve cvijeće uvijek lijepo, ma i više od toga, očeš sobno, očeš vanjsko...sve je za 10! Evo pogledajte par detalja.....
 
Begonije semperflorens i milion bells u starom lagviću
 
u starim drvenim tačkama, nema šta nema...begonije, yucca, jagode, lampranthus i još nešto svašta šta neznam naziv....LOL
 
mlada vrtna yucca počinje cvjetati...
 
čuvarkuće
 
narančasta pelargonija zonale
 
a ovo je dio "džungle" sobnog cvijeća moje strine Big%20smile
 
 
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 02:24
Razbolila sam se gledajući tvoje slikesmile64, ali bar ću imati lijepe snove. Sanjat ću da je tvoj vrt moj. Dobro dobro tebi ne želim da sanjaš da je moj tvoj.WinkLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 07:44
...sve pohvale strini, a tebi  smile227za klematise, dipladenije i one divne rozikaste ljiljane....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 11:41
ljiljani i ruže... koje fantastične bojem smile71
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 12:33
Imaš prekrasne ruže!
Kad sam vidjela dipladeniju srce mi je stalo. Moja je bila ove zime gola, bez lista i ja sam je bacila. A mnoge biljke koje uopće nisam gledala niti od njih očekivala listić, sad mi bacaju pupove.
Da nisam bila nestrpljiva možda bi i od moje nešto bilo! I one su ti super!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2009 u 14:44
Bila, pogledala, oduševljena..............smile78
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:06
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Razbolila sam se gledajući tvoje slikesmile64, ali bar ću imati lijepe snove. Sanjat ću da je tvoj vrt moj. Dobro dobro tebi ne želim da sanjaš da je moj tvoj.WinkLOL
 
 
A daj Smrcko Embarrassed....pa šta fali tvom vrtu (a i balkonu) ?....meni je tvoj vrt baš super i mogu ti reći da često prošećem njime Big%20smile....to valjda svako misli da je "kod drugoga" nešto bolje....a često baš i nije tako, zar ne LOL. Ne zove se bezveze moja tema Kreativni nered....LOL smile72
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:06
Majko mila što je prekrasna ona monstera tako je velika i bogata,moja je upola manja ali se nadam da će i ona biti tolika kao što je ova tvoje strine!!Svaka pohvala strini vi ste izgleda neka cvjetna porodica!!smile64
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:07
Manči, Rose....fala vam curke šta ste posjetile moju temu. Hvala na pohvalama za cvjetiće smile79
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:12
koliko lijepog cvijeća kod tebe....a višnje mljaaaaac  Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:13
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Imaš prekrasne ruže!
Kad sam vidjela dipladeniju srce mi je stalo. Moja je bila ove zime gola, bez lista i ja sam je bacila. A mnoge biljke koje uopće nisam gledala niti od njih očekivala listić, sad mi bacaju pupove.
Da nisam bila nestrpljiva možda bi i od moje nešto bilo! I one su ti super!
 
Hoya, baš mi je žao što si je bacila Confused....one znaju odbaciti lišće preko zime, ali kasnije potjeraju nove listiće...nije da se i meni nije dogodilo više puta da u neznanju bacim biljke kojima su otpali listovi. Sad znam da se biljke ne bacaju sve dok grane nisu potpuno suhe, odnosno dok korijen ne propadne! WinkBig%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:23
Originalno poslano od člana lika1 lika1 napisao:

Majko mila što je prekrasna ona monstera tako je velika i bogata,moja je upola manja ali se nadam da će i ona biti tolika kao što je ova tvoje strine!!Svaka pohvala strini vi ste izgleda neka cvjetna porodica!!smile64
 
Lika1, drago mi je da ti se sviđa...ta monstera je još i odrezana...jer je davno prešišala 2,60 visine prostorije....a i ona difenbahija pokraj isto je mroala biti "skraćena" ...ima žena još toga ogromnoga...ali nisam imala vremena sve poslikat. Ta prostorija u kojoj je "džungla" ima dva velika prozora - 1 sa istočne, a 1 sa južne strane, tako da ima jako puno svjetla a nikada baš direktnog sunca i sve uspijeva savršeno! A i moja je strina takve ruke...sve joj uspijeva...ja kažem da je posadila sekvoju da bi joj sigurno narasla 100 metara! LOL Šta se tiče cvjetne porodice, mi svi volimo cvijeće, ali ja sam uglavnom nula u odnosu na moju strinu i njezine biljke, ali sam cvijeće uz nju, još kao mala, zavoljela! Smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:25
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

koliko lijepog cvijeća kod tebe....a višnje mljaaaaac  Smile
 
Iris Big%20smile...hvala ti na posjeti i pohvali...a višnje...ja baš nisam obožavatelj istih, ali ima "kandidata" kod mene doma koji ih obožavaju! Wink
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:27
Ovo je jedna moja niska žuta trajnica, kojoj još uvijek nisam otkrila pravo ime....mislila sam da je gaillardia...ali nije....ima drugačije listiće....pa ako netko slučajno zna kako se zove.....slobodno nek me prosvijetli! LOL
 
Niska žuta trajnica koja bi voljela znat kako joj je ime
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 12:30

Jedan grmić colarette dalije - roza sa bijelim vjenčićem....neumorno cvate Tongue

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.