Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:35
I kad je sve bilo gotovo, tko će sad ovo raznositi po kući...




život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 11:54
Svaki put kad navratim k tebi ostanem bez daha i od ljepote krajolika i još više tvojih prekrasnih biljkicasmile84
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 12:16
Lantana šta sad da ti kažem, neznam ostavila si me i bez riječi i bez daha . Dugo sam sijedila i po toliko puta pregledavala i imala sam na kraju želju da tu budem malo da sijedim i uživam među njima . Svaka ti častsmile94
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 12:34
Sve je odlično,vidi se da imaš puno mjesta kad možeš imati toliko biljaka. A ja dođem svaki dan pogledati što je novo i uvijek se nešto nađe. A kad još presadiš onaj veliki od susjeda!!! Samo ti stavljaj slikice da mi možemo uživati u njima!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 12:42
smile227 prekrasno...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 13:50
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

I kad je sve bilo gotovo, tko će sad ovo raznositi po kući...




 
Lavanda evo sada sam stajala ovdje ispred tvojih kaktusa i gledala ih, a točno sam osjetila ovo sunce kako me grijalo po leđima!!!!
 
I ja sam svoje sukulente sklonila u podrum preko zime i nisam ih zaljevala osim povremeno. U subotu me skoro srce strefilo...uđem u podrum da iznesem nešto od cvijeća na terasu a moje cvijeće pliva u vodi. Ne moram ti ni reći da su mi svi sukulenti istrunuli...sa lavandom se od prošle godine mučim i ove godine konačno preživi zimu u podrumu...i hoću je iznijeti u subotu a u tegli poplava...zato sam danas otišla na plac i kupila si lavandu pa da vidim da se više primakne mome cvijeću!!!
 
Oprosti morala sam se požaliti kada sam vidjela tvoje sukulente...Cry
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 14:36
Lantana, baš si vrijedna, ima li nečega što kod tebe nema? Koliko kaktusa, prekrasni lončići
Na vrh
flora View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 211
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 16:52
Hvala Lantana za ovaj foto session kaktusa, sukulenata i vazica...sve je tako lijepo :)
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 20:43
Eh ja ovdje nemogu tek tako nesto napisati LOL..idem ih opet i opet pogledati pa cu onda dati moj komentar LOL..ma gdje me nadje LOLLOL!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 22:02
Uhvatila ja malo slobodnog vremena i nauživala u tvojim fotkicama. Pregledala sve. Hvala, ovo je punjenje baterija. Ništa ne bih  "posebno" izdvojila jer je svaka sličica "posebna"!
Znam da živiš u kraju s prekrasnom klimom ali ništa od toga ne bi bilo da nema vrijednih ruku i stila. smile141
pozzzzzzzzzzz iz tmurne Istre (danas je bilo tako hladno, oblačno.....)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:33
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Sve je tako lijepo. I kaktusi i pitari i okruženje ...

Koliko ti vremena provedeš u vrtu ?


Hvala ti Hoya, kaktusi su bili moja prva ljubav, a sada i ne pazim baš previše na njih. Dobili malo pažnje i od sad ih samo zalijevam, i to ako stignem preko ljeta.

Pitari, vaze, svijeće i svjećnjaci su moja slaba točka (netko kupuje cipele, torbe... a ja volim lijepi pitar i vazu).

U vrtu sam 1 uru poslije posla, mala antistres terapija, a subotom i nedjeljom ako ne radim malo duže. Kad sredim vrt u proljeće, onda ljeti samo zaljevam jer nažalost tada nemam vremena.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:41
I svima ostalima hvala, ovi koji su vani ljeti cvatu pa ću ih slikati jer tada su najljepši.

Proljeće mogu zamisliti kako je to kad ti biljke propadnu, meni je snijeg odnio jednu krasulu i ne mogu sebi oprostiti što je nisam spremila u kuću, ali ne brini obnovit ćemo mi sve ponovno.

Bergenija, pa ja se baš mislim kako nema novosti iz kamenjara i ne mogu vjerovat da je takva razlika od mene do vas gore. Još malo pa će sve krenuti, a onda nas moraš rzveseliti slikama onog tvog prekrasnog kamenjara.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 09:46
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Eh ja ovdje nemogu tek tako nesto napisati LOL..idem ih opet i opet pogledati pa cu onda dati moj komentar LOL..ma gdje me nadje LOLLOL!!


Ej Dzo baš si me nasmijala s ovom rečenicom
...ma gdje me nadje

život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 21:40
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:

Eh ja ovdje nemogu tek tako nesto napisati LOL..idem ih opet i opet pogledati pa cu onda dati moj komentar LOL..ma gdje me nadje LOLLOL!!


Ej Dzo baš si me nasmijala s ovom rečenicom
...ma gdje me nadje

 
Bas mi je drago EmbarrassedEmbarrassed...Za razliku od tebe meni su bili i ostali "prva ljubav" EmbarrassedBig%20smile...Sve su ShockedShocked na svoj nacin...vaznice s pcelicama su mi haos lijepe Big%20smile...i ovako bih ja mogla citavu noc,pohvala pa tackice,pohvala pa tackice LOL..jer kad god sam u "tvom vrtu"  ja se "razbolim" Big%20smileLOLLOL..Veliko cmok!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:23
Danas je bilo malo prohladno vani, pa sam malo proljeća unjela u kuću.
Vaza s dva otvora i kolekcija proljetnog cvijeća, cijela kuća miriše...






život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:42
Bas lijepa vazna... i lijepa ideja da se uziva u cvijecu EmbarrassedClap !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 22:53
o ,   miriše do mene!! Prava si  umjetnička duša, velika pusa !
P.S.
 I moji su zumbulići konačno krenuli! 
Bez boja i cvijeća nema ljepote !
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:00

Lantana, ja jednostavno znam da čim otvorim tvoju stranicu mogu očekivani neko iznenađenje.  Vaza me je oduševila a tek ovo što je u njoj....... smile71

Sve ti je tako šareno i mirišljavo, kod mene su u cvatu visibabe, ljubice, šafrani, mini narcise(zato jer sam ih takve kupila), maćuhice i sad mi proviruju sramežljive puškinije.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 09:48
Moram doći svaki dan vidjeti što si napravila???
 
Imaš jaaaako interesantu vazu i dar da je učiniš još i ljepšom.
Miris cvijeća se osjeti i u Zagrebu...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:55
Uvijek nešto nivo kad svratim kod tebe!!!I naravno sve prekrasno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.