Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje biljčice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje biljčice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 150>
Korisnik
Poruka
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 08:39
Znala sam, točno sam znala kad staviš slike da budu mi sline krenule. Kaj si ti zločesta žena! Raspamećuješ nas s tim svojim cvjetnim, voćnim, povrtnim i začinskim divotama.
Može pitanjce? Kakav je osjećaj papati one čupave maline Big%20smile? Jel one dlakice škakljaju, ili oćelave kad su zrele?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 10:43
Hana vrt ti je za izložbu. Ljubičasta dalije s 'trajnom ondulacijom' je predivna!!!
Bome imaš i za lonac štošta!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 10:53
šta sam svašta vidila Clap suuuuper
 
bako ono je dalija
 
a sad ja imam pitanje....druga i treća slika na prošloj strani....koji su to začini.....baš imaju interesantno lišće
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 13:47
Cvijeće, voće, povrće sve je smile120
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 15:13
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Originalno poslano od člana hana hana napisao:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Ovo? Što je to? Po lišću ne sliči na ružu, ali kako rekoh, ja sam totalna neznalica! 
  
 
 
 
Baka to je dalija, budem se potrudila pisati nazive
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 15:15
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

šta sam svašta vidila Clap suuuuper
 
bako ono je dalija
 
a sad ja imam pitanje....druga i treća slika na prošloj strani....koji su to začini.....baš imaju interesantno lišće
 
prvo je timijan a ostalo su dvije vrste kadulje
 
 
i hvala svima na pohvalama
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:41
Pohvala na krumpiru u bačvi tek ga sad vidjela. Ja sam slično napravila, ali ću samo imati u donjem dijelu krumpir neću ga nadodavati u slojevima. Kako biljka bude rasla nasipat ću zemlju . Zanima me količina krumpira koju ću dobitiWink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:45

baš mi se sviđaju te kadulje....ako bude sjemena jel može meni malo Embarrassed

Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:47
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Pohvala na krumpiru u bačvi tek ga sad vidjela. Ja sam slično napravila, ali ću samo imati u donjem dijelu krumpir neću ga nadodavati u slojevima. Kako biljka bude rasla nasipat ću zemlju . Zanima me količina krumpira koju ću dobiti[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


ja sam ovo probala kak bude ispalo a ako bude dobro onda iduće godine stavim više bačvi,sad su samo dvije
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:49
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

baš mi se sviđaju te kadulje....ako bude sjemena jel može meni malo [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley9.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Embarrassed" />



naravno, ako procvatu i daju sjeme nema problema
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 16:51
sad ću ja držati fige i mora da procvijetaju Big%20smile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 17:13
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Originalno poslano od člana hana hana napisao:

  
   
 
 
 
Hana,  smile39oduševljena sam i s rojžicama i sa "jestivim" biljkama. Svaka čast!  smile93smile55
Nego....kak se zovu ove dvije ružice....ova ljubičasta i ova okomito šatirana? Divne su.....
I još da te pitam....kak to da su ti paradajz i paprika već tak veliki? Kaj imaš plastenik...ili?



prva ruža je Blue magenta a šatirana je Scentimental. Kaj se tiće paradajza i paprike njih sam kupila flance dosta rano zato su već veliki, moji nisu ni na pol toliki. Hvala za pohvalu! I na žalost nemam plastenik
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 17:15
Originalno poslano od člana Perla Perla napisao:

Hana vrt ti je za izložbu. Ljubičasta dalije s 'trajnom ondulacijom' je predivna!!!
Bome imaš i za lonac štošta!



hvala draga smile79
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 19:54
I pored mojih stotinak pala sam na tvoju Scentimental ruzu ! Ufffffffff
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:05
Mimar i ja pored svojih pedesetak! smile93
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:58
Mimar, Flavia hvala puno!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 20:59
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Znala sam, točno sam znala kad staviš slike da budu mi sline krenule. Kaj si ti zločesta žena! Raspamećuješ nas s tim svojim cvjetnim, voćnim, povrtnim i začinskim divotama.
Može pitanjce? Kakav je osjećaj papati one čupave maline [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />? Jel one dlakice škakljaju, ili oćelave kad su zrele?


ma nisam ja zločesta    a one čupave su kod mene tek prvu godinu tak da ne znam kakav je osječaj kad ih se jede
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2009 u 21:27
Obavezno mi onda javi kad isprobaš jer sam straaaašno znatiželjna LOL, po običaju.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 01:38
Draga Hana konačno sam krenula pregledati tvoje biljčice...Kad ono ljepota od cvijeća,voća,povrća...Ruže su prekrasne i koliko vrsta ih imaš?A tek fuksije...Voće je za mljac,mljac...Imaš i jagode penjačice, zanima me da li se penju,jer moje kupljene u Čakovcu baš i ne,ako penjanje ne znači jedna vitica koja je izrasla ovih dana...Ako me nešto zanima od biljaka da mi pošalješ to će sigurno biti ruže i to ona ljubičasta i šatirana....ClapClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 07:50
 hvala Jagoda! Jagode penjačice se još ne penju, valjda treba neko vrijeme.Možda nisam u pravu ali i ove obične koje imam mogle bi biti penjačice kad bi ih se vezalo za potporanj pošto i one bacaju mladice na vriježama. Za reznice nema problema
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 150>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,289 sekundi.