Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 247248249250251 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 08:34
Dugo me nije bilo u tvom vrtu Embarrassedali znala sam kad trebam svratiti Wink, ekspolziju boja nam daruješ u zadnje vrijeme Clap...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 08:52
savrseno Lantana,ne bi izlazila iz tvog vrta
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:22
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

 


U tvom vrtu, uz toliko bujnog šarenila možda i ne dolaze toliko do izražaja, ali pacifike koje si poslala meni prkose jeseni čak i ovdje na kontinentu! Očaravajuće su!! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 12:45
I meni je va pacifika predivna, jednostavno plijeni pažnju, naročito kada je grmić, jer onda ti neobični listovi dolaze do izražaja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 13:12
Skoro sam pala sa stolice od ljepote tvojih krizantema. Ja imam tri vrste i mislim si kako ih imam puno, a gle ovog čuda. Ma prekrasno!!!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 14:12
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Lantana ona reportaža s mora i ulova je super, pregledada sam slajd odlično odrađen,a ova krizantema me posebno oduševila.




Draga Lantana, obožavam tvoje lantane i krizanteme, divim se tvojoj pacifiki, čarobna je, jedva čekam da moja procvate sljedeće godine!!!!!   Ali zaljubila sam se u tvoju žutu,senecio, cvjet joj je još mirisao danima kod mene, miris mmeeeddddeeeennniiiii, čisti med!!!!
Kod tebe sve rasvjetano, kao da je lipanj a skoro pa kraj studenog!!!!!
Milina mi je prošetati kod tebe, a moja stazicame mami!!!!  Ono žuto je senecio što se nadvilo nad stazu?  Koliko mu treba prostora, jel penjačica ili mu grane vise, ili se može formirati kao grm,da ga znam kamo stacionirati!!!!
Veliki zagrljaj i pusa od Free!!! 
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:13

Krasna lantana Thumbs%20Up

 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:15
Hvala vam drage moje smile79, ja sam ovo ljeto rekla da ću ja slikati u jesen i zimi, od onolike gužve ovog ljeta, sada sve pusto, pa mi je vrt prava uživancija.
Krizanteme mi je bilo žao baciti prethodnih godina nakon Sesveta i ja sam sve posadila, i evo sada imam prave grmove, pacifiku, dijelim i rasađujem, a nje ima sve više. Kad je orežem onda i te reznice zabodem u zemlju i od njih nove biljčice.
Free mislim da žuta - senecio a. kod tebe treba u zatvoreno je bi se vani smrzla.
Danas se vijeme promjenilo sto puta, sunce, oblaci, sada grmi, sjeva, ali ja sam nakon posla  u vrtu vidjela jedan novi cvijet pa sam opet malo slikala Wink

Nerine, lukovica koja cvate u jesen, prošle godine nije cvala, a ovu godinu su tri procvale






Ruže




... na ovoj slici se vidi kako je trava zelena, kad bi barem uvijek bila ovakva


Anemone još cvjetaju


Cvijet aloe


cvijet eševerije


Lantana u punom cvatu


C. ruber kao da je proljeće




život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:19
Ma vidi ti ruberice kako se rascvala. Vidjela sam da i kod nas cvatu, ali samo bijele
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:25
Jao kako ti je lijepa nerina, ja imam bijelu, doduše moja je već ocvala ali tvoja mi je ljepšija Wink, puuuno! Moram si probati nabaviti i drugih boja, očarao me taj cvijet, bogme ga se načeka ali i dugo traje!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2010 u 22:47
Predivne živopisne boje u tvom vrtu,  naranžasta ružica prekrasnasmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:05
Lantana
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 09:56
Kako mi je super kada imamo različite klime, pa onda mi sa kontinetna u ove hladne i ružne dane možemo doći kod vas na more i diviti se vašem cvijeću koje cvjeta kao da je proljeće.  Smile
 
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 13:04
Bez brige Lantana,ušuškana je ona meni za zimu, ni za kaj na svijetu ne bih dozvolila da sada kad je kod mene, ostanem bez nje!!!

Nego  imam nedoumica, u vezi glede  hmmmm lantana, kod mene novo zapelcanim reznicama dotičnih popadalo svo lišće a prije toga se sve osušilo na granama, jel to normalan dio ciklusa lantana ili sam več ostala bez njih!!!!!
I, da li da gauri cveknem grančicu i stavim je u vodu ili da je tako ostavim, ona tjera nove grančice nastarima ili je treba podrezati?

Davim te, ali tek sam ih dobila i želim ih, želim ih još dugo u svom vrtu!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 13:19
Lantana, opet divne slikice kao da je proljeće ili ljeto  - i  nama je užvancija kad nam se ti u kasnu jesen javiš ovako lijepim slikama i cvjećkama..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 13:36
ijoooooj ma...pff smile39
dobro anaida kaže..proljećeee je kod tebe Wink pacifika je kraljica u ovo doba godine Thumbs%20Up
cvijet aloe me svaki puta bez teksta ostavi, ma namolit ću ja i svoje da procvatu jednom LOL
mogu si zamisliti kako je sve na ružmarin mirišalo kada ste ga rezali, ja nikako useliti jednog na brijeg to bum drugu godinu pa nek i tamo miriši LOL
čekam nove sličiceee Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 13:55
Otok, ja kod nas nisam nigdje vidjela bijel c. ruber, spremi jedan mali Embarrassed, ja volim bijelu boju više nego roza.

Ivana, hoćeš se mijenjat LOL, meni je lijepša bijela.

Smrcko i meni je ona naj...

Gio Heart

Proljeće, eto vidiš, svega ima kod nas na CIF-u

Free, ovako za lantane sam već puno pisala, one čim se izvade iz zemlje objese listove, a nakon toga listovi polako otpadaju, kod tebe će one izgledati kao suhe špice skoro sve odo početka ljeta, zato ih nemoj bacati, ona s korijenom će se primiti sigurno, a reznice ćemo vidjeti.
Što se gaure tiće, meni je nekidan vjetar slomio granu i ja sam je takvu zabola u zemlju i eno već pušta nove listove... Ja ću je porezati na proljeće.

Anaida znaš da ja volim slikati kad imam vremena, samo se bojim da sam pretjerala, imam već oko 4000 slika na photobucketu LOL

Konte, ruzmarin imaju i moji u goricama, u zavjetrini je i ogroman je. Bit će novih sličica dok ne napunim photobucket Wink Znam da ti voliš achimenese, a kako je tvoj ocvao, evo ti jedna slika moga






život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 14:11
Hvala ti draga na iscrpnim informacijama, znam da si pisala več o njima, i ne samo ti, ali ja ti dobim kompić na kapaljku po danu ali zato noću lutam, pa kadkad zbilja zalutam kao nočaš, krevet sam vidjela u 4.30, ali onda ne uspijem upiti takve bitne informacije jer mi mozak pohranjuje slikice vaših vrtova!!!!

A ovo za achimentes je informacija zlata vrijedna, jer ako već je u Međimurju možda mi je čak ona dobra duša od male žene i zapelca!!!!  Pa kaj košta da košta!!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 19:58
jooooooooj draga hvalaa, već sam se zaželila acimenesa, a gdje je ljeto Wink
imaš veeeeliku smile78 i Hug
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 20:52
Lantana - lantana mi je razvedrila ovu večer
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 247248249250251 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,482 sekundi.