Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 246247248249250 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:14
dado - hvala ti, znam ja da ovdje na forumu ima pravih umjetnica, ali svakako pohvala godi Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:34
Prava ljepotica je tvoja ruselija ,lijepo je njeguješ smile64
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 06:38
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

 

 
 



Jako su ti lijepe biljke. Uživala sam gledajući slike.
Osim pohvala, treba mi i savjet za ovu biljku. Imam je i ja i osim što sam shvatila da voli hlad, zanima me koliko često je zalijevaš i možda još neka korisna informacija.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 15:17
anči, dajem sve od sebe. Ove mi je godine ona "maza".

smrcko, podrazumijeva se!

Nataly, zaljevam ti ovu biljčicu svaki dan, ali malo. Ne vidim da je baš osjetljiva na sunce. Do sada mi je bila i cvala je na suncu. Tek sada kada je posustala sa cvatnjom sam je maknula u hlad. Vidjet ćemo kako joj djeluje.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 22:41
Draga Hoja,
samo da znaš da volim navratiti ,ali sada sam se prošetala i ostavljam trag.
Sve ti je rascvijetano i mirisno.smile141
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 08:26
Bog, Belina! I ja radovito šećem po vrtovima, ali redovito - ne ostavljam trag LOL.
 
Hvala ti.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 08:42
hoya predivna ti je ruselija...iz osobnog iskustva ti mogu reći da lako prezime u toplom svijetlom prozoru ali se moraju zaljevati premalo vode im šteti....prvu godinu sam ih umalo sredila jer sam isto po Denisovom savjetu samo mrvicu zaljevala...ako su na nižim temp. preko zime onda štedljivo sa vodom...vjerujem da će ti dobro prezimiti a onda nagodinu tek slijedi raskoš....lijep pozzzz...smile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 10:00

Bromi, sad sam se vratila iz tvog vrta. Nekako mi se čini da se to često događa Wink.

Hvala ti za savjet - taj mi je dio nedostajo smile78  
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 17:35
Hoya tvoji dubrovački koralji su preprekrasni, i u lijepoj su ukrasnoj vazi kojoj su se latice stopile s koraljima - krasno smile186
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2011 u 08:48
Hoya bilo je pravo osvježenje prošetati tvojim dvorištem. Posude su prekrasne, a s pravim odabirom biljčica došle su do punog izražaja. Ovime je  tvoja kreativnost i svestranost ponovno zabljesnula.  Ruselija me oborila s nogu raskošnim cvatom i stoga se divim vašima u dvorištima jer me nešto neće. smile78
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 00:12
smile219
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 01:41
Malo je ugodnije pa sam krenula u šetnju vrtovima...Kod tebe uvijek mogu naći šarenilo listova raznih lisnih ljepotica..To je ponekad i ljepše nego šarenilo cvijetova...Po uzoru na tebe i ja imam takvih vaza, naročito su lijepe razne tradeskantije zajedno...Vidim da ti streptocarpus lijepo cvjeta, nema veze što ima malo listova. Ruselija je prekrasna, baš je bogata cvijetovima, nadam se da će dobro prezimiti...WinkWink
Baš su lijepe rudbekije, posebne su, moram ih doći vidijeti....
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 07:26
moon, ta biljka za mene zaista ima samo naziv duborvački koralj - jednostavno mi niti jedno drugo ime za nju ne pristaje.
 
Lana, hvala ti. Sličnim mislima šećem i ja tvojom temom.
 
Smrcko - pozdrav! Prvo što sam nakon povratka posjetila bilo je tvoje gradlište Wink
 
Jagoda, navrati. Znaš da si nam dragi gost!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 08:36
Pratim te u stopu, samo neki put naprosto nemam inspiracije za napisati nešto....Pa se odšuljam bez traga.
Kako sam s tobom og početka... ne mogu se ne diviti što si napravila od vrta, balkona...Prekrasno.
Vidjela sam da se Korjenko žalila da joj je "nešto" pojelo kampanule... e pa ja sam otkrila što je moje.Puževi.Kad sam stavila pužomor našla sam doslovno groblje u sandučićimaConfused. Tvoje očito ne diraju.
Vidim da si po vazama iskombinirala svašta pomalo (na pr. irezinu,koprivu...) prelijepo.
Sve skupa....smile227Big%20smile 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 21:57
Procvjetao moj batat:
Ovu sam bugenviliju krivo orezala pa je tek prije par dana procvala, ali je zato dala sve od sebe:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:04
Krasna Bugica Thumbs%20Up .Sada me počinje hvatati panika kad se sjetim gdje koji cvijet da smjestim preko zime ,a da mu najbolje odgovara Stern%20Smile .
Imaš li i ti takav problem ,draga moja Hoya ??
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:08

LOL da li imam takav problem? ANči moja, već su počele pripreme, a uz njih i jadikovke tipa: "Meni nitko neće da pomogne! Meni nitko neće napraviti plastenik! Meni ... !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:19
ma ova bugica je pravi slatkis nista ti nisi krivo napravila - divno te nagradila ;))
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:38
Predivna  bungicasmile64. Znači imala si i jednu u posudi, ne samo u zemlji koja je uginula?Embarrassed

Vidiš kod tebe je procvjetao zeleni batat, a kod mene ljubičasti ( prošlu godinu). Čudne biljčice tjeraju svoje.

Bavim se mišlju da odem na pijacu prije zime i raprodam cvijeće, i kupim novo na proljećeLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:53
Hvala na utjehi, monny Wink
 
Smrcko, ako ti prodaja bude išla donjet ću ti i moje LOL!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 246247248249250 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,367 sekundi.