Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 245246247248249 272>
Korisnik
Poruka
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 11:20
smile64smile71
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 12:04
ajme hoya kakvi balkoni pa to je savrseno... ja sam ocarana smile39
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 12:16
potpisujem ,MANJE JE VIŠE,
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 19:00
Hoyček draga moja... samo ovo, uz tvoju misao manje je više...
 
"Vidjeti svijet u zrnu pijeska, nebo u divljem cvatu,
držati beskraj na dlanu ruke i vječnost u jednome satu."
 
(William Blake)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 19:13

lijepe koprive u kombinaciji s tradeskancijama izgledaju raskošno, draga hoya...a sukulenti u ovim tvojim krasnim posudama su čarobni...vjerujem da će uskoro stići i bolje raspoloženjeSmile.

lijepi pozdrav
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 20:54
Za "manje je više"smile186
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Kolovoz 2011 u 22:21
Igra bojama lišća je nešto najlijepše što sam vidjela
Dokaz da i bez cvijetnih biljaka, vrt i balkoni mogu biti savršeni.
Uvijek težiš nečem posebnom i savršeno uspijevaš

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 00:39

Sve kao po špagi kod tebe draga Hoja! Sklad boja i biljaka!

smile141

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2011 u 09:29
manje je više, prelijepo!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 06:54
smile78moj omiljeni smajlić za sve vas!
 
Stalno sam uz njih, gledam i divim im se. Dok sam ih samo željela zvala sam ih ruselije. Sad ih imam i one su za mene "Dubrovački koralji". Antonija smile78
 
 
Shvatila sam da su ljeti nezahtjevne i zahvalne, samo malo više žedne. Sad nam je zima izazov. Poslušat ću g. Bojčića i unjeti ih u dnevni dok su podjednake temperature i vani i u stanu da izbjegnemo šok.
Ako prezimimo - slijedeće ljeto zidovi terasa će biti ukrašeni samo vazama koralja, tradescantija i batata.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 07:45
Hoya i tvoja ruselija je prekrasna,a reci i nama kad je misliš unositi unutra? I na kakvom mjestu misliš da će prezimiti?
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 09:07
Denis Bojčić mi je rekao ovog proljeća da je unesem u dnevni boravak na najsvjetlije mjesto, ali da to moram učiniti već krajem rujna. Meni se to činilo malo prerano, ali mi je rekao da za naše krajeve sve što je kasnije veći je šok za biljku. E sad ... htjela bih da je što duže na "vidiku", htjela bih da dogodine bude još ljepša ... Poslušat ću ga.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 09:19
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Denis Bojčić mi je rekao ovog proljeća da je unesem u dnevni boravak na najsvjetlije mjesto, ali da to moram učiniti već krajem rujna. Meni se to činilo malo prerano, ali mi je rekao da za naše krajeve sve što je kasnije veći je šok za biljku. E sad ... htjela bih da je što duže na "vidiku", htjela bih da dogodine bude još ljepša ... Poslušat ću ga.
 
mislim da bi bilo dobro da ga poslušaš...moja se još nije oporavila od šoka centralnog grijanja direktno s balkona...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 09:31
Eto, baš to mi je i rekao. Kad se na vrijeme unese
... gdje ima sunca i topline,uz radijator,iduće godine bi ti bile enormne veličine...koje bi sadila u pitar promjera 35 cm na proljeće ... sa stranice
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 10:13
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

smile78moj omiljeni smajlić za sve vas!
 
Stalno sam uz njih, gledam i divim im se. Dok sam ih samo željela zvala sam ih ruselije. Sad ih imam i one su za mene "Dubrovački koralji". Antonija smile78
 
 
Shvatila sam da su ljeti nezahtjevne i zahvalne, samo malo više žedne. Sad nam je zima izazov. Poslušat ću g. Bojčića i unjeti ih u dnevni dok su podjednake temperature i vani i u stanu da izbjegnemo šok.
Ako prezimimo - slijedeće ljeto zidovi terasa će biti ukrašeni samo vazama koralja, tradescantija i batata.
Prelijepoooooooo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:31
uff posebno su mi lijepe tegle tvoje izrade i sadnja seduma u njih je pun pogodak, izgledaju predivno smile39 sad si me sjetila...svaki puta kada idemo preko sljemena iz zagorja u zg, prolazimo pored jedne kuće gdje je inače rasadnik, vlasnica je tri balkona ukrasila sa batatom zelenih i tamnih listova i izgleda super, dakle Hoyčika, ideja ti je odlična i u trendu WinkThumbs%20Up
ruselija ruši u nesvijest, stvarno je prelijepa smile39

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 12:08
smile94Čitam te i već si zamišljam balkon idućeg ljeta.....................koje ljepote
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 21:04
prekrasna ti je! poslušaj gospara Bojčića i unesi u grijanu prostoriju, ali mi se čini kraj rujna prerano!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:09
Misty- hvala ti. A meni su i bez tvojih lijepih riječi tako drage tvoje posjete!

Konte, bergenija danas sam i sama stajala ispod terasa i zamišljala ih dogodine. Samo još moram iskombinirati dihondru silver.

antonija znala sam, a sad sam se uvjerila da su darovane od srca! Hvala ti!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:10
Hoya cvijeće ti je prekrasno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 245246247248249 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.