Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 239240241242243 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2013 u 13:20
Kamelia, možda ovo nevrijeme napravi mjesta u mome vrtu, ali tvoja zamjena staništa tvog cvijeća me zagolicala !!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2013 u 15:38
Oduševljena sam lepotom tvog vrta i svake biljke ponaosobClap ruselije su ti prave kraljice lepote!!!smile94smile113
The impossible is often the untried.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 11:51


Uploaded with ImageShack.us

Monarde su još prekrasne a i anemone blistaju !!



Uploaded with ImageShack.us

Plavo-crveni kutak je pun cvjetova !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Svi čoškovi kuće procvjetali !!



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 11:56


Uploaded with ImageShack.us

Sve vas voli i misli na vas, vaša Free
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 12:09
Moram vam još pokazat moju asarinu !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Ova je penjačica, uspenjala se već 1,5m i sada se već i spušta !!



Uploaded with ImageShack.us

A lani sam rekla da ću jednu ostaviti "padalicu", a ona već ima spakirane kofere i čeka prvi voz za ....Wink  zna se....Rijeku !!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 22:38
smile57
Rijeka

Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 23:11
Prošetala i uživala u rascvjetanom cvijeću.Ne znam zašto mi se kod tebe uvijek najviše sviđaju noćne slike,baš me opuštaju.Asarina ti je za čistu peticu.
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2013 u 23:13
Thumbs Upsmile57smile64smile79...Baš sam se oželio tvoga prekrasnoga vrta,Lijep pozdrav!! <3 
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 00:31
Svaka roba ima svog kupca, pa tak i onaj rupasti kamen bude nasao svojeg. Ti si ko Trnoruzica, jedino ti oko kuce nije trnje, nego cvijetici. Pa kaj si si to pravi lopoc otfikerila za na stol?  Asarina ti se jako lepo razbujala, krasna je.
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 06:49
Kod tebe je bujna, rujna i vesela jesen!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 07:23
Svaki cosak kuce procvetao...i to kako procvetao,bas sam uzivala imas tako lepe zdrave i odabrane biljke da je stvarno uzivanje prosetati tvojim vrtom.
Ona vojska kaktusa na prozoru iako nisam neki ljubitelj,bodu,LOL Asarina je za pricu Hibiji ma sve srta da nabrajam.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 11:19
Camellia, U mome vru sve je zeleno, pa ako i poželim slikati pojedine biljke same, moram to noću jer se inače izgube u zelenilo, a noću svaka biljka zabljesne svojom ljepotom ! Jako mi je drago  što si mi došla u vrtić !!  Big smile

Fiki, lijepi pozdrav !Smile

Carol, nasmijala si me usporedbom !  Mogu ti reči, za lopoč, iznenadio me je kako je dugo bio prekrasan u vazi, a vani prođe za 2 dana !  Lijepi pozdrav Wink

Anaida, kod mene je bujno, rujno i veselo bablje ljeto ! Jeseni me se je strah i sjetiti !! Razveselila si me svojom posjetom !LOL

Leona31, drago mi je da si uživala u slikama !!  A .....ona vojska na prozoru, za čudo ...ne bode! Mene moji ne bodu ali bodu oni u MBM-u!  Samo neznam zašto !!Cool
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2013 u 11:53
free kod tebe je krasno rascvijetano samo mislim da bi ti trebala nadozidati svoju verandu,a onda obojiti u ljubičasto i eto ti bezbrižne zime.
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 01:14
Ajama, nažalost, što je nadograđeno, nadograđeno je !!  Nema više ili nemože se više !!  Legalizacija !! A, zimski vrt je lila boje s plafonom sa bojom lavande !!  Da je ljubičasti, bilo bi čak i za mene ....previše !!

Ali zato sve više sadim trajnica, tj ne sadim nego samo rasađujem !!  I tu je "legalizacija" dala svoj danak !!  Ali zato od malog kaktusa selim sve više i sve više cvijeća koje ona odredi za odstrel iz svog vrta !!  A i Lovri treba malo prorijediti cvijeće, pa onda Vlatki, a doći će i Anaida na red !!  smile161    Daj im bog prevelike grmove, previsoke i preguste, a mjesta vani još uvijek imam !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 01:23


Uploaded with ImageShack.us

Pa makar morali saditi i ovak !!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 01:31


Uploaded with ImageShack.us

Camellia, vidi me kak sam narasla !!  Imala sam jedan mali listić a sada sam već...."šumasta" !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 07:12
Free draga moja, kod mene u vrtu već je sve pre,pre,preveliko!!
 
Lopata je uvijek spremna, znaš to, samo se  morate dopeljati ! Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 22:05
Prepredivno!!
            
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2013 u 22:36
Moj laptop i ja smo sami , dobro da me niko ne vidi , rekao bi mi da sam luda i da se sama sebi smijem ! Znas cega sam se sjetila ? Naseg posjeta kod Bake Bee i tebe s onom lopaticom ! Cak si i meni uspjela iskopati ! Jedinstvena si !      smile79       Lijepi pozdrav tebi i gosponu Vladeku od nas !
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2013 u 00:11
U tvom vrtu vuijek raskoš vlada. Imaš svega, samo ti fali rabarbara. Nikak da te dočeka Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 239240241242243 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,938 sekundi.