Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 00:29
Samo da te pozdravim i ostavim trag...
 
Ne gubi nadu, kako Slavujčica kaže, izdržljive su to biljke, trajnice, nedaju se one.
Za Calycanthus Clap
 
 
Rijeka

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
glorija View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 06 Veljača 2013
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 17
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje glorija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2014 u 22:22
Prvi put šetam ovim vrtom i stvarno sam ostala paf.Od toliko trajnica ne znam koja mi je ljepša od koje,vrt je predivan i često ću tu šetkati.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:16
Moon, Miska, Mira K, Glorija
 
smile113
 
U nedostatku vrtnog cvijeća, jer moj vrt još uvijek spava, malo slikica orhideja... One mi pomažu da lakše prebrodim ovu dugu zimu.
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:23
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 13:33
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 14:30
Lako je tebi uz takve orhideje prebrodit zimu
ako su ti na prozoru ,imaš cvjetnu zavjesu 
i stalno ti je proljeće

Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 14:39
Jesu Miska, jesu, na prozoru su!
 
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2014 u 14:55
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 12:49
 
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
desert rose View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2013
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2547
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje desert rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:07
Ahhhh, prekrasno.... smile64
Ne vjerujem u duhove, ali vjerujem u snove, a ponekad i u bajke...
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 13:56

Krasne su ti orhideje  Smile.
Super je da one najljepše cvjetaju baš u ovo doba, pa se stvarno lakše podnosi ova zima koja i nije zima  Confused.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 16:58
Floramye, prelijepo cvijece! Ja obozavam cvijetnice! Orhideje su ti kao da su sad stigle iz cvjecare.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2014 u 17:23
Predivne orhideje kod tebe draga Hug
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2014 u 22:08
Orhideje su ti predivne ! Dobro ti njih pazis i mazis !     
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 14:45
Desert Rose, Anastazija_, Kacunak, Klaudija8, Gute Fee



U nedjelju sam bila u vrtu, iako je kišilo. Biljčice sve više proviruju, jedan dio šafrana je vani ali nema sunca pa su zatvoreni, šteta! Ali zato trave ima, njoj ništa ne smeta!

Evo jedne "cica mace" okupane kapima kiše...



I listovi geraniuma jako lijepo izgledaju sada...

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 19:56
Bjela orhideja je prekrasna, izgleda mi nestvarno, naprosto sjaji koliko je ljepaHug.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 21:43
prekrasno cvijeće, divne slike, a slika cicamace je za izložbu smile91
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 22:18
Nemoj mi reč da ti je geranium bio cijelu zimu vani i ima tako lijepe zelene listiće. Ma valjda je bio u kući u tegli. U stvari sam došla vidjeti šta ima novoga, proljetnog u tvom vrtu pa sam otišla malo u prošlost i ponovo se divila tvojim hemerokalisima, perunikama ...
Mogu ti reći da ti je po mom skromnom mišljenju vrt daleko ljepši nego u časopisu koji ti je bio poticaj. Samo si zamisli u naravi takvu terasu kakva je na naslovnici. Pa tu je toliko sve natrpano da nema mjesta za nikoga tko bi uživao u tome.
Imam jedno pitanje - koliko ti je stara bijela gaura? Jako je lijepa i raskošna. Moja je još mala, ovo joj je prva zima, nadam se da će uspješno prebroditi zimu, bila je zaštićena grančicama juniperusa.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2014 u 09:33
Karli - A tek da vidiš koliko su joj krupni cvjetovi! Nikada do sada nisu bili toliki!

Moon -

Anabistrica - Imaš pravo za geranium, nisam uopće razmišljala o tome dok me ti nisi na to podsjetila. Ostali još uopće nisu ni provirili iz zemlje a ovaj je zelen cijelu zimu. To je geranium oxonianum Walters Gift.
Bijelu gauru sam kupila u proljeće 2012. godine. Potražila sam račun jer se nisam mogla baš točno sjetiti od kada je imam. I sama sam se iznenadila da joj je ovo tek druga godina jer stvarno se super raširila. Obožavam taj cvjetak! Jedino ju moram malo privezati jer naraste dosta visoko. Sada još nije potjerala listiće, nadam se da se nije uništila. No, ni roza još nema listiće, pa valjda bude sve dobro.

I hvala ti na tako lijepim komentarima. Prošle jeseni sam jako puno premještala pa sad jedva čekam ishod svega toga.
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2014 u 10:13
Ohideje su ti predivne, baš sam ljubomorna Wink Big smile
Moja je bijela bacila cvijetnu stabljiku i tako mi je bila lijepa cca 10 cm, htjela sam je ispraviti uz štapić i pukla mi, jooooojj, bila bi se najradije pojela, ne znam da li će opet potjerati ili je gotovo za ovu sezonu, ma jooj...... kako nekad zabrljavim, ma nisu za mene te nježne biljčice, ja sam najbolja za motiku i štihaču Wink
malo sam ti se požalila ali eto imaš divne orhideje pa.........Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.