Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 30>
Korisnik
Poruka
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 23:09
Šta ti je blizina mora-ja odma pala na onaj s grožđem! A moram priznat da sam opet zabucala-ja mislila da su to one pločice za kvake na vratima "do not disturb"...dok nisam ovde pročitala da su držači....opet, ups! Morat ću otvorit četvore oči, šta bi rekli, hahaha!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 23:33
Ajme, kako zgodna ideja! Odlično! Sigurna sam da se ekipa sada veseli što na stolu ima ovakve stvarčice! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 00:19
A ministrice moja oduševila si me i bacila na koljena,ja kao prava Slavonka odmah pala na guske ali svi su prekrasni a taman sam htjela ti napisati da si se nešto pritajila,slutim nekakvu moguću invatziju radova poslije ove tišine a kad sam došla imam što i vidjeti,još nam ovdje fali koji prašćčić,hahaha!!!Od kud samo izvlačiš te prekrasne salvete!savršeno je,predivno,prelijepo e više neznam što bih još rekla!nisam ovo vidjela u "friško",valjda mi je promaklo!smile64Zaboravila sam ti čestitati na cvijetiću!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 08:29
Fenomenalni držači, ministrice Shocked Guskice su mi totalno mrak, sli sve si ih sredila po svome, jedan bolji od drugog..
I okvirići su vrlo poticajni i motivirajući, samo pazi da kolegicama misli ne odlutaju...LOL
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 08:58

čestitam na promaknuću ministrice smile141a tvoje kolegice sad sigurno rade sa više elana kad su okružene sa tako posebnim detaljima

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 12:30
Svi su motivi dobri i lijepi na svoj način ali eto i ja pala na guske.
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 13:54
Motivi i izrada je za 5. Najviše mi se sviđaju guske i pijetao . Najveseliji motivi.Čestitam na promaknuću.Jedno pitanje: od čega si napravila držače za knjige i fascikle. Jesu li to kupljeni ili je to hand made. U svakom slučaju odlična ideja za poklone. 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 14:15
Mare, Izzy, Slavice, File, Karmen, Felina... pusa svimasmile78
Dio motiva je bio biran od krajnjih korisnika, a dio sam izabrala ja... Wink
Salveta s guskama mi je fenomenalna i to mi je bila zadnja cetvrtina Unhappy
Felina - prvi niz drzaca je kupljen u Baumaxu, a drugi niz (star i ofucan) je pokupljen sa nasih radnih stolova.
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:27
Prekrasno....
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 20:18
Drzaci su ti super, svaki motiv na svoj nacin (saroliko) smile141smile73
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:35
vidim da su svi pali na guske,skoro i ja........e drage moje tko će kome ako neće svoj svome (mislim na guske) smile96
 
 
držači su super.......baš si lijepo izabrala motive,sve meni drage salvetesmile95
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:43
Ideja za 10, a i izvedba. Baš dobro, nešto novo i upotrebljivo
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2010 u 08:58
Baš je gušt koristiti ono što je proizvela tvoja vlastita kreativnost  a još veće zadovoljstvo kada se to nekome svidi(kao tvojim kolegicama)i meniThumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 20:14
lluvija -tvoja pošiljka stigla i trenutno vlada potpuna euforija.Hvala i smile79smile73
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 00:53
At%20Desk ...dam se kladiti da je i učinkovitost na poslu u ovim uredima daleko ispred uobičajene... prekrasni su i ovi novi držači "ministrice naša" Bow%20Down%20Before%20YouBow%20Down%20Before%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:43
LLuvia bez obzira što nisi svoj swap poklon objavila u galeriji ja moram napisati da me rokovnik doista osvojio,prekrasan print(nadam se da je). Trudim se napisati nešto što već nije napisamo za tvoje radove ali ...neide,zato samo ......fascinantno smile211
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:47
drzaći su savršeni! naravno,ja sam odmah pala na cvjetne motive,a na novu seriju drzaća za knjige moja slavonska strana vise voli guskicu.

ljepo,originalno,mastovito,nadam se da ce kolege na poslu bit zadovoljni!
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 09:50
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... totalno sam oduševljena držačima...izvor motiva fenomenalan...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 09:46
Drage moje... skoro ne mogu vjerovati da taaaako dugo nisam bila ni na svojoj temi ni na forumu opcenito (osim swapa)... uhvatio me proljetni umor ili kako god se to vec zove (mozda bi ispravnije bilo reci lijenostConfusedWink)... nije da ideja nije bilo... je...ali teeesko mi se bilo pokrenuti, tako da je realizacija jako slaba
I priznajem, nemam bas ni cime to nadoknaditi.. samo sam malo radila, ali i to je jos u fazi zavrsavanja... pa jednog lijepog dana kad to privedem kraju mozda i stavim slike... ah, kakav optimizam...Wink

Za sada stavljam samo slike za swap... andora me podsjetila da ni njih nisam stavila... bas sam grozna... pa evo








Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 09:48
hm... da... pokusavala sam staviti slike normalne velicine ali nikako nije islo... zaista me predugo nije bilo i uspjela sam zaboraviti Embarrassed
pokusat cu kasnije s vecim... kad se smirimsmile42


Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,164 sekundi.