Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kamenjar i vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kamenjar i vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 70>
Korisnik
Poruka
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 10:16
Nakon ovakvih tvojih predivnih dalija, dobijem volju da kupim dio susjedinog zemljišta i napravim veeeeeeeeeeeeeliki cvijetnjak  smile71

Naravno....računam na to da bi me se muž odrekao. E sad...muž ili cvijeće..........cvijeće ili muž?!?!?!?! smile48
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 10:46
Pozvana draga, možeš oboje, samo treba imati dobru strategiju Wink. Imaš neke naputke u Hoyinom vrtu na strani 71. Smrcko nam je davala poduku Big%20smile. Kod mene to djeluje, vrt mi se sve više širiiismile96.
Na vrh
pozvana View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 221
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pozvana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Kolovoz 2009 u 11:39
Originalno poslano od člana Horti Horti napisao:

Pozvana draga, možeš oboje, samo treba imati dobru strategiju Wink. Imaš neke naputke u Hoyinom vrtu na strani 71. Smrcko nam je davala poduku Big%20smile. Kod mene to djeluje, vrt mi se sve više širiiismile96.


Upute kako se riješiti muža????!!! smile62  Ili??? LOLLOLLOLLOL
Kad bismo se potrudili da budemo onakvi kakvi bi trebalo da jesmo, manje bi nas stajalo truda da se predstavljamo drugacijima nego sto jesmo (La Rochefoucauld)
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 16:32

Andreini pokloni su se počeli hvaliti ljepotom:

Lonicera
 
Solanum laxum
 
 
A napokon imam i lantanu, zahvaljujući Lantani naravno
 
 
Zato Andrei i Lantani smile78
Od prije imam jedan lijepi rozi oleander
 
A moja se zebrica dobrano proširila izvan predviđenog mjesta
Miscanthus sinensis
 
 
 
 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 19:25
Prvo ti zahvaljujem na odgovoru za balončić.
Uvijek me oduševiš novim slikama....smile71Pampasica mi je lijepa baš zato što nije visoka, jer su obično jako visoka, a zebrica se širi kao i moj kineski šaš.
Ako sam dobro shvatila za crocosmiu nije bed ako ne cvate prvu godinu..... ja sam kupila ovoga proljeća crvenog lucifera i nekakve niske crocosmie, em su slabo potjerale i listove, a o cvijetu mogu samo maštati izgleda.
 
 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 20:24
Lijepa ti je ova lonicera,kao neka rasplesana balerina koja pleše na prstima.
Tvoja pampasica več cvate ?
Ovaj mi se oleander baš sviđa
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 21:56
Štefice izgleda, kud je niska još je i rane cvatnje. Šašava pampasica. Hvala ti na posjeti.
Kat.rea ako su ti crocosmie tako slabuškane malo ih zaštiti zimi. Meni je gospođa u Decori rekla da ih posadim dublje, a za svaki slučaj ću ih i malo dodatno zaštititi smrekovim granjem. Za kniphofie nisam čula da su osjetljive. A vjerujem da će ti cvjetati iduće godine, kad se malo prilagode i ojačaju.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:10
Moja lonicera cveteka ni dala, a gleć tvoju!!! Vidim ja da ti imaš i posebnu strategiju i po pitanju cvijeća i TM!!! LOL Wink
Uskoro sam opet u tvom gradu i donosim ti nešto za spašavanje!!! Big%20smile Da vidim jeli će tvoja taktika sa cvijećem biti djelotvorna!!! LOL

smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2009 u 22:45
Horti, horti, pa to je sve ljepše i ljepše, treba to sve održavati, zaljevati, na super ti izgleda sve, prava si majstorica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 07:38
Hvala Triša. Da ima posla, ima, al gušti su gušti... A vidim da i ti imaš što zalijevati Wink.
 
Andrea samo donesi, jedva čekam. Pripremit ću alat smile105smile103.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:19
Horti i moja pampasica je neka,a reklo bi se"srednjeg rasta" i uskoro će cvasti(već je potjerala samo da se otvore"metlice")a bome i ova "zebrica mi  je neka "mini".Tebi je bar ona normalnog rasta.
Lonicera je prekrasna(ako je to ona što si mi rekla onda buš imala i drugu boju,moja je neka šarena)smile78
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 09:56
Lantana ,pampasica ,lonicera,oleandar...otavila me bez riječi ,sve izgleda mrak!
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 10:54
Je Shasha to je ona Andreina. Poslije joj cvjetovi požute. A imat ću znači i šarenu smile126. Baš si me razveselila smile79.
 
Željka ti si mi tu blizu, ak ti nešto treba možda bih ti mogla i dobacit ak malo jače zamahnem Wink.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Kolovoz 2009 u 19:16
zbog kiše si izbjegla pregled Embarrassed
moja pampasica prošle god nije cvala, a ove se napol smrzla pa tjera tri lista..a ovogodišnja je jednom podlegla flakserici i iako je ponovo potjerala..mala je...kad ju uslikam vidjet ćete kaj je mala pampasica LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 09:13
Ma daj Kontesa, nije te valjda to malo kiše zaustavilo Confused  . A ja sam mislila poslije Flore i Skradnika da za forumaše vrijedi ono: ...kroz vatru, nabujalu rijeku...
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 09:35
Samo da se javim da sam bila kod tebe, prošetala, nauživala!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 10:37
eh ma tako je ispalo, ali nadam se da će biti još prilike Wink

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:36
i ja svracam da bi uzivala
solanum l. je
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 11:52
Naravno da će biti Kontesa, samo navrati kad ti se ukaže prilika.
 
Bergenia, Gioiaa da sam znala da ćete doći dočekala bi vas s smile142. Drugi put ću pazit da me ne uhvatite nespremnu  Smile.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Kolovoz 2009 u 13:08
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 70>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.