Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 61>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:21
Sunce tanjur ne da je dobar nego nemam riječi za opisati koliko mi se sviđa
 smile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:35
klinci su slatki
a tanjur je bas poseban smile55
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:41
Jako lijepo... sva tri rada mi se dopadaju!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:53
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

Sunce tanjur ne da je dobar nego nemam riječi za opisati koliko mi se sviđa
 smile71


Hvala ti, to je u biti bio poklon za mog para u tomboli ali mi se zadnji tren dogodila greška pa sam odustala...nisam znala da će lak za zlatne listiće promjeniti boju kad ga polakiram pa je sve uokolo zlatnih listića neravna čudnovata zlatna boja...bolje izgleda na slici...eh da sam znala...baš mi je žao što sam zakakala poklon, napravit ću joj nešto drugo...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:54
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

klinci su slatki
a tanjur je bas poseban smile55


hej, hvala ti puno...no, imam samo jednog klinca...Wink, to je on kao bebeić i sad kad je velika faca...

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:55
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Jako lijepo... sva tri rada mi se dopadaju!!


Hvala ti Springice, tvoja platna su sutra na tapeti...
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:56
sunce, sto reci nego prekrasan rad :) svaki je poseban, a najljepse mi je sto jedna od druge ucimo. jassina ideja za albume u obliku cvijeta jer kod tebe prezentirana na drugaciji nacin, ma jednostavno sto reci.....cure, svakim danom same sebe nadmasujete svojim radovima. prekrasno, bravo!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 22:56
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

ihaaaaaaaaaaaaaaa  slatki steeeeeeeeeeeeeee---bravo
 
 
tanjur mi je spac


I šečer na kraju, ljubiiiii, fala ti, ako se ovoj teti ni ova ikona ne bude sviđala dobiti će po prstičima, ali to je između tebe i mene pssstttt
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 23:02
Iskreno, jako sam se bojala raditi decoupage sa gornje strane tanjura, puno ga je lakše raditi sa donje...ali nakon dva neuspjeha, valjda će treći biti bez greške!!!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 23:05
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

sunce, sto reci nego prekrasan rad :) svaki je poseban, a najljepse mi je sto jedna od druge ucimo. jassina ideja za albume u obliku cvijeta jer kod tebe prezentirana na drugaciji nacin, ma jednostavno sto reci.....cure, svakim danom same sebe nadmasujete svojim radovima. prekrasno, bravo!


Hvala ti puno, grrr, nemoj da sad ispada da kopiram Jassi u svemu, kupila sam scrapbook gotov, što ću samo cvijet imaju...zezam se.
Naravno da učimo jedna od druge, ponavljam, ja nemam tog vilinskog praha za šarenilo koje Jassi ima pa mi ona pomogne, ustvari ona je moja muza za dječji svijet...
I hvala, hvala, sto put hvala...
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 23:09
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

klinci su slatki
a tanjur je bas poseban smile55


hej, hvala ti puno...no, imam samo jednog klinca...Wink, to je on kao bebeić i sad kad je velika faca...

 
a tako Smile
a mozda dobije jos kojeg bracu ili seku Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 23:28
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

klinci su slatki
a tanjur je bas poseban smile55


hej, hvala ti puno...no, imam samo jednog klinca...Wink, to je on kao bebeić i sad kad je velika faca...

 
a tako Smile
a mozda dobije jos kojeg bracu ili seku Wink


Šrmc, neće suprug, ja bih već imala dvoje djece, eh da se mene pita...
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2008 u 23:30

steta da nece Unhappy

Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 08:20
gledam malo tvoje radove i moram priznati da mi se jako sviđaju. .samo tako nastavi. .a ovaj tanjur mi je prekrasan. .Clap
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 09:46
ajmeee ljubice,pa ovo je prekrasno...tanjur mi je preljep,ikona savrsena..filip ti je stvarno presladak,slici na tebe,jel tako..a ti na majku(plavokosa baka),koja je izuzetno lijepa zena..ovo san morala komentirat jer mi je odmah zapelo za okoWink..nadan se da nisan fulala,pa da ispade da slicis na svekrvuLOL
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 10:34
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

steta da nece Unhappy



i ja to kažem...
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 10:35
Originalno poslano od člana cleopatra cleopatra napisao:

gledam malo tvoje radove i moram priznati da mi se jako sviđaju. .samo tako nastavi. .a ovaj tanjur mi je prekrasan. .Clap


hvala ti cleo puno, vidim da vam se svima dopao tanjur...potrudit ću se napraviti još koji onda Wink
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 10:36
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

ajmeee ljubice,pa ovo je prekrasno...tanjur mi je preljep,ikona savrsena..filip ti je stvarno presladak,slici na tebe,jel tako..a ti na majku(plavokosa baka),koja je izuzetno lijepa zena..ovo san morala komentirat jer mi je odmah zapelo za okoWink..nadan se da nisan fulala,pa da ispade da slicis na svekrvuLOL


ha ha ha, lude babe...da to mi je mater, ono sam ja i sin je isti čača, barem tako kažu, jedino ricavu kosu i usta ima na mene, ali svejedno sam happy kad kažeš da liči na mene...Star
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 11:05
Ne znam što tanjuru fali ???(nisam radila sa listićima) po meni je sve OK pa treba reći Baš je to tako trebalo biti. A što se tiče bebača , zar nisi gledala "Ptice umiru pjevajući" pogledaj ga ili pročitaj knjigu .
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 11:20
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Ne znam što tanjuru fali ???(nisam radila sa listićima) po meni je sve OK pa treba reći Baš je to tako trebalo biti. A što se tiče bebača , zar nisi gledala "Ptice umiru pjevajući" pogledaj ga ili pročitaj knjigu .


Gogsice, ne zezaj, taj tanjur jednostavno nije za tebe i točka, nije tako trebao ispasti a ja sam ti grozan kritičar inače i za sebe i za druge, zato molim boga da me se ne pita direktno za sud jer, kako kaže moj muž, bolno sam iskrena....
Ptice umiru opjevajuči... ne tjeraj me da gledam onu sapunicu sa onim meni NEsimatičnim glumcem...reci mi poantu pls...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.