Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - proljeće - trenutak inspiracije
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


proljeće - trenutak inspiracije

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 81>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 20:31
Ovo je večerašnji rad...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 20:40
Ovo sam radila prije par dana ali nisam slikala... Ovaj okvir se meni osobno jako svidio....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 20:41
I da ne  zaboravim hvala vam na komplimentima za moje radove...jako me veseli da vam se sviđaju!!!
 
Pusica svima...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 20:56
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:03
hej,pa ti si stvarno vrijedna,krasnih teglica ko u prici..okviric je preljep,jos da vidimo sliku,bilo bi supersmile141smile79
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:04
pa bome si se raspištoljila...tegle za sve pohvale, no ipak moram izdvojiti okvir...super je ispao!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:07
vidim  da bi viroza mogla preči i na mene....baš si razmišljam da bi mogla kupiti pitara LOL
 
a ti si baš vrijedna i super ti je sve ispalo
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:07
Kombinacija boja i salvete na ovoj zadnjoj teglici mi je jako lijepa, tako proljetna! Proljeće priziva proljeće! Hug
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:21
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Kombinacija boja i salvete na ovoj zadnjoj teglici mi je jako lijepa, tako proljetna! Proljeće priziva proljeće! Hug
Pa tko će ako neću ja!!!WinkWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:23
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej,pa ti si stvarno vrijedna,krasnih teglica ko u prici..okviric je preljep,jos da vidimo sliku,bilo bi supersmile141smile79
 
Kaća to mi je moja sa vjenčanja, znači moj muž, ja i vjenčani kumovi...ali malo mi bad da gledate tu raskošLOLLOLLOL zato je skriveno..a osim toga onda nitko ne bi komentirao okvir nego nas...
Ako te baš interesira kako sam izgledala poslat ću ti pp.Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:25
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

pa bome si se raspištoljila...tegle za sve pohvale, no ipak moram izdvojiti okvir...super je ispao!!!
 
Hej bubi i meni se jaaako dopao...A one tvoje salvete su mi tako lijepe da mi ih je žao koristiti...možeš li ti to zamisliti...jesam li ja pomalo luda???Wink
Šala mala...spremam se za njih ali to ću preko vikenda fino u miru...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:27
Originalno poslano od člana iris iris napisao:

vidim  da bi viroza mogla preči i na mene....baš si razmišljam da bi mogla kupiti pitara LOL
 
a ti si baš vrijedna i super ti je sve ispalo
 
Iris šlag dolazi na kraju!!!
Od svih tih tegli samo su dvije nove ostalo postojeće ali u novom ruhu... Kod mene ti je to sve periodično...kada mi se radi onda samo štancam a kada mi se ne radi onda me nitko ne može natjerati....
Wink
 
Ali bilo bi mi drago da te moji radovi potaknu na akciju...LOL
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:28
nemoj me zezat, nisam ti ih donijela dastoje...bacaj se na posao!! LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 21:33
Proljeće,ja bi te salvetice,ako imaš viška,naravnoEmbarrassed
Uopće neću komentiratiFree%20Smiley%20Face
 
Free%20Smiley%20Face
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 22:20
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej,pa ti si stvarno vrijedna,krasnih teglica ko u prici..okviric je preljep,jos da vidimo sliku,bilo bi supersmile141smile79
 
Kaća to mi je moja sa vjenčanja, znači moj muž, ja i vjenčani kumovi...ali malo mi bad da gledate tu raskošLOLLOLLOL zato je skriveno..a osim toga onda nitko ne bi komentirao okvir nego nas...
Ako te baš interesira kako sam izgledala poslat ću ti pp.Wink

znas me da sam znatizeljna baba,prava bikica..smile79daj da vidim tu raskosWink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:26
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,ja bi te salvetice,ako imaš viška,naravnoEmbarrassed
Uopće neću komentiratiFree%20Smiley%20Face
 
Free%20Smiley%20Face
 
Koje sad crne salvete...daj me malo probudi...tek sam ustala i još pijem kavu...
Confused
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:28
pa ove kaj si"keljila"(svaki put kad vidim ili napišem tu riječ sjetim se Šefi LOL)na tegle jučer!!!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:31
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

pa ove kaj si"keljila"(svaki put kad vidim ili napišem tu riječ sjetim se Šefi LOL)na tegle jučer!!!!!
 
Znači onu prvu teglu???
Eh od te ti imam samo još 1/4 ( dobila 1/2) ali je nisam danas ponijela pa ču ti poslati...jel da je lijepa...i meni se jaaako dopala...Mislim čak da mi je tu bubamara dala neki dan, ako me sjećanje dobro služi ( u što više nisam sigurna)...LOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 08:33
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

hej,pa ti si stvarno vrijedna,krasnih teglica ko u prici..okviric je preljep,jos da vidimo sliku,bilo bi supersmile141smile79
 
Kaća to mi je moja sa vjenčanja, znači moj muž, ja i vjenčani kumovi...ali malo mi bad da gledate tu raskošLOLLOLLOL zato je skriveno..a osim toga onda nitko ne bi komentirao okvir nego nas...
Ako te baš interesira kako sam izgledala poslat ću ti pp.Wink

znas me da sam znatizeljna baba,prava bikica..smile79daj da vidim tu raskosWink
Moraš se strpiti do večeras...doma na kompu su mi te slike...Wink
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 09:17
smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 81>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.