Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage-salvetna tehnika-naši radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 34>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2008 u 20:07
Iris naravno da nisam, ali idem u nabavku boje ovih dana pa ću probati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 21:54
Danas sam se opet malo igrala salvetama i izradila još dvije čestitke...



sob mi je posebno sladak


Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:38
Baš su ti fora čestitke, oiginalne i samo tvoje (godinama sma sakupljala sve čestitke i za blagdane cijeli zid ukrasila njima, nekako mi na taj način blagdani duže traju i svi dragi su više oko mene a tvoje čestitke definitivno bi svrstala u one koje trajno čuvam!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2008 u 22:57
cestitke su predivne!
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 09:23
dada, pregledah sve tvoje radove i moram reć izvanredno, svaka pohvala. .smile55
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 09:33
mogu ti reći da bi mene jako razveselila ovakva čestitka...ne sjećam se zadnjih par godina jesam li dobila 1-2 čestitke...svi samo sms-amosmile60, a tako je lijepo u sandučiću naći pravu čestitkusmile188još rukom napravljenu specijalno za tebesmile213
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2008 u 18:54
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

mogu ti reći da bi mene jako razveselila ovakva čestitka...ne sjećam se zadnjih par godina jesam li dobila 1-2 čestitke...svi samo sms-amo , a tako je lijepo u sandučiću naći pravu čestitku još rukom napravljenu specijalno za tebe



Pošalji mi adresu, a ja ću tebi poslati čestitku za Božić!



Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2008 u 09:13
dogovorenoWink
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 07:42
Dada.. bravo, baš su fora ove tvoje čestitke!!
Kod mene je zatišje, svi su ne nekako otuđili tak da jedva i sms-ovi funkcioniraju!!Cry
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2008 u 09:43
lela,trisa i dada neznam kako mi se desilo da do sada nisam pohvalila vase radove,razlog nedokuciv.bravo za vas,sve mi je lijepo,samo tako naprijed  ClapThumbs%20Up
Na vrh
*Lela* View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Lela* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 23:09
Mislim da sam vidjela negdje je netko spomenuo da je upotrijebila i laminat za ukrašavanje. Moram priznat da je i to super ideja, čak možda bolja od keramičke pločice, pošto se ona teško može probušiti a da ostane u komadu. Naravno, jedino ako ju ne misliš lijepiti na zid. Dale ste mi puno ideja, hvala vam puno... Samo tako nastavite   Clap
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 10:27
Lela moj muž je probušio dosta pločica i nijedna mu nije pukla Wink
ali za svaki slučaj da ne bi riskirali trud...prvo probušite pločicu pa onda radite salvetnu na njoj
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 21:58
[QUOTE=leonarda]
na tamnoj podlozi...mislis na grozdje u slici.....posprejam crnim sprejem...pa malo tu i tamo zlatnim i dalje ljepim salvete......to ti je sve, a da onda lak opet u preju.......SmileTongueWink
 


Ja bih molila nekog da mi objasni to na tamnoj podlozi zar ispod salvete ne ide bijela akrilana boja ili kakave već.. zar se salvete vide ak se lijpe na tamnu podlogu?
Stvarno ne znam pa pitam.. nemojte zamjeriti!!
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 23:13
početnički...
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 09:17
spring imaš ovdje objašnjenje:
 
lollypop jako lijepo Smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 10:27
lollypop, baš mi se sviđaju ovakvi minimalistički radovi
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:21
drage cure, sve vi (da ne nabrajam poimence) koje tako marljivo radite i pokazujete nama voajerima svakodnevno svoje prekrasne radove, evo samo da vas sve od reda pohvalim, super radovi, super ideje, sve bravo pet!
 smile141
 
samo nastavite tako, a ja (a vjerujem i jos puuuno drugih) cu vas do daljnjega pratiti pogledom  
 (smile93
i skupljati ideje za neka buduca vremena (kad vec na zalost ne stignem i sama aktivno sudjelovati... ali bit ce bolje, bit ce bolje...)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 14:05
lolly pop,predivan rad!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 14:14
lijepo....

smile55lolly....samo naprijed s novim radovima
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 14:40

Evo da vam se konacno i ja pridruzim. Citam vas vec nekih desetak dana od kad sam naletila na ovaj forum. Uspjela sam preletiti preko svih topica i pogledati hrpu prekrasnih radova. Ja se vec neko vrijeme bavim salvetnom tehnikom i uglavnom sam sam svoj majstor. Prije nekih godinu i pol sam kod prijateljice vidjela neke stvari koje je ona radila u salvetnoj tehnici. Otisla sam do ducana sa opremom, kupila ono najbitnije i dalje nastavila sama. Moram priznati da sam jako puno naucila od vas, citajuci vase upute na ovom forumu.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.