Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 237238239240241 260>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:32
Slikice naše Flavie!! Krasno! Uživam u pogledu, učim imena i detalje i vraćam se natrag pogledati slikice!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:37
evo još malo trenutno cvjetajućih biljčica
 
niski asteri....dupli
 
 
 
gaillardia je neumorna
 
šarenolisni sedum od Bromi Big%20smile
 
cleome od Silvek Big%20smile
 
grčki oleander
 
a sprema se cvasti i aconitum (jedić) od Horti Big%20smile
 
i klematisi tu i tamo imaju još koji cvijetak
 
clematis Rouge Cardinal
 
 
clematis dr. Ruppel - jučer
 
clematis dr. Ruppel - danas Big%20smile
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:42
Anaida smile78
 
Hit tjedna kod mene je haemanthus albiflos, krasna biljka koju sam još lani dobila od naše Bromi Big%20smileHeart...ovo mu je prva cvatnja kod mene...bome sam se načekala...ali je, vjerujte krasan!!!
 
haemathus albiflos
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:47
neznam jesam li vam pokazala moj mali vrtić sukulenata? ...evo ga Big%20smile
 
a i moj mali mekani kaktusek pun je novih uheka Big%20smile
 
bijele i roze pelargonije
 
fuksija Thalia
 
a ovo je neka biljka za koju neznam ni šta je ni od kud je stigla...ali mi se čini da nije baš korov. Zna li netko što je to?
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:53
smile227smile99
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 16:59
Ruže i dalje cvatu....
 
čajevka Valencia...divna ruža ogromnih cvjetova
 
čajevka Valencia
 
čajevka Ingrid Bergman
 
penjačica Colette Romantica
 
čajevka Big Purple
 
čajevka Eminence
 
čajevka Polar Star....crvene točke posljedice su kiše i velike vlage u zraku
 
floribunda Firenza
 
čajevka Starlight
 
penjačica Benvenuto
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:04
Toni smile113
 
Moram vam pokazati i jednu ružicu koju sam si dugo željela, i u dva navrata kupovala, međutim ispala je krivo-etiketirana. Nedavno sam je kupila u cvijetu....presadila u vrti i ona ne prestaje cvasti. To je šarena, prugasta, mirisna ruža u sto lica, svaki puta drugačijeg je cvijeta u kojem se izmjenjuju žuta, bijela, roza i crvena boja....
 
ruža floribunda Camille Pissarro....na fotkama su cvjetovi koji su procvali na istoj biljci
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:12
Ova ruža je prelijepa. Sve je lijepo, ali je ona ipak hit.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:17
 Ruže su stvarno prekrasne, ali je definitivno moj favorit plavi aster.
 Ona mala biljčica mi najviše liči na drijen .
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:17
Moja tibuhina je prošli tjedan spremljena na zimovanje, ali je to nije omelo da i dalje cvate...
evo je prošli tjedan, dok je još bila vani....
 
tibouchina urvilleana
 
 
 
 
a evo je kako je jučer cvala u zimovalištu....jedina joj je zamjerka što cvijet traje najduže dva dana Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:28

Semira, Tikvić, hvala cure na posjeti i drago mi je da vam se dopalo moje cvijeće..Big%20smile Tikvić, hvala na pomoći oko biljčice, malo ću usporediti pa ćemo vidjeti jel drijen ili nije.  Big%20smile

 
Ovo je moj relativno novi, malo drugačiji anthurium...malo sam googlala, ali nisam našla podatak koja je to točno vrsta. Osim drugačijeg cvijeta, i list mu je sasvim drugačiji od anthuriuma koje uobičajeno možemo kupiti u našim vrtnim centrima...
 
 
a, ovo je moj ljubičasti anthurium relativno malih cvjetova, vremenom ljubičasti cvjetovi pozelene.
anthurium Fiorino
 
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:28
Joooj, koliko ljepote na ovim slikama! Hvala Flavia!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:41
evo još par sličica i detalja iz zimovališta
 
 
hibiskusi cvatu
 
 
 
i bugenvile još cvatu...vremenom će im otpasti list i brakteje
 
 
kalistemon cvate, ne baš bujno, ali cvate i ja zadovoljna Big%20smile
 
 
plumbago
 
...i za kraj...pozdrav od Bena! Big%20smile
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 17:50
Hvala tebi draga Bergi na posjeti i veeliki pozdrav smile79
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 18:29
Šetala i ja Smile
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 19:03
 Draga Flavia ti baš hoćeš da me dokrajčiš sa ovom predivnom tibuhinom.
 Svo cvijeće je više nego lijepo ali tibhhina i plumbago me ostavljaju bez daha. Ben je pravi ljepotan
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 19:09
Kad sam jučer primijetila da se šetaš po našim vrtovima,znala sam da će uslijediti nove slikice.TongueDobro sam se našetala,imala šta vidjeti i naučiti,a sad idem ispočetka,aha da ne zaboravim pohvaliti novu ružicu neobične bojeClap.Kad bih ja imala takvo mjesto za zimovalište nebi mi bilo kraja.....pozdrav Benu
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 19:10
Pa baš sam se pitala gdje si tako dugo!
Krećem od zadnjeg.Zimovalište!Ajme kakvo ti je - impozantno. Ali u skladu s tvojim skupljanjem cvijeća.Treba ga i sačuvati!
A cvijeće je kao i uvijek prekrasno... bugice, klematisi, hibići... pa ružeeee.Da ne nabrajam svaki primjerak je prekrasan i to mi je kod tebe predivno ista vrsta,razne boje. Oni anturiumi na pr. A ona čudnovata biljka haema...bogznakako, je zbilja zanimljiva!
Ovo je  bila prava šetnja po botaničkom a la Flavia!ClapClapClap
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 20:06
Predivno, koje lijepe biljčice. To sve može nastaviti cvjetati u zimovalištusmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 21:30
Ohoo, jest da smo se načekali novih slikica, ali sada imamo pune ruke posla. Kao i uvijek lijepo cvijeće i dobre fotografije. Clap
I ja sam dobila leonotis, ima interesantan cvijet, ali cjelokupni dojam i nije baš nešto, a čitala sam na netu da ima neke supstance kao i marihuana LOL, nego kako njega malo zgusnuti, možda se može malo orezati.
Grčki oleandar ti je prekrasan, moj cvjeta, ali mu listovi ispadaju i žute. Ruža u x varijanti je posebna, zimovalište kao kod moje zubarice zavjese,  volat na prozoru potpuno isto, ali bolje mi je kod tebe nego kod nje.Wink

Haemanthus albiflos i kod mene cvjeta, Bromi nas je lijepo darivala.
Polygala ni kod nas ove godine nije baš cvjetala, kao da je tek sada krenula.
Ova slika mi je posebna, baš su lijepi par  Clap

P

život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 237238239240241 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,656 sekundi.