Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 236237238239240 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 19:25
Tko je za kolačić ? Snaha je pravila pitu sa svježim smokvama.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 21:32
Baš bi mi pasao mljac,Wink sad moram u kuhinju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 21:50
Catalpa,smile71
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 22:47
Mmmm, kolač od smokava. Ja sam za, ja sam za!!! Živjela snaha!
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 06:34
a ja jucer cijeli dan mislim sta da napravim...a smokve se suse nemogu se pojesti...mogao bi danas pasti jedan od prhkog tijesta....mmmmnjam....pusa iz nustra
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 08:40
Lucysmile71,dobro je to kad se ima zamjena.....Moja snaha voli peći kolače a mi ostali volimo jesti pa nam svima fino......


Josipa,smile71 pozdrav ti šaljem.... i peci kolače dok ne dobiješ snahu pa ćeš imati zamjenu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 09:59
Ja imam snahu ali ima u nepune dvije godine 2 male djece pa još uvijek pečem ja , baš sam u subotu pekla isto ovakav, gore ribani samo s jabukama, dvije tepsije djeca su imala goste pa se sve pojelo pa sam u nedjelju pekla buhtle  , opet gosti i prazna tepsija, volim peći pogotovo kad se tako pojeduTongue
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 15:59
Moja snaha isto ima dvoje djece. Curica 1. 6. bila 2 godine a sin je sada 9 mjeseci za koji dan... Ja se igram s djecom dok ona sprema ili peče kolače.Dok ja kuham, ona se bavi s djecom i tako se snalazimo. Naravno, tu su i muški članovi obitelji koji rade druge poslove a i igraju se s djecom....
Kada se sve pojede što se pripremi , onda nije ni teško raditi.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 16:47
Divno, milice, čitam tvoje stranice i uživam u slasnoj zimnici, prefinim kolačima, lijepom i prisnom odnosu u vašoj obitelji. To mi je tako krasno, obitelj je blago i tako se i treba prema njoj odnositi, a vi ste pravi primjer. smile71 

I ja puno pripremam i pečem kolačiće svih vrsta i torte jer ih moja djeca obožavaju i nema nedjelje da bude prazan stol, čak i u tjednu ih pečem, samo, nažalost, tada se manji igraju sami ili mi pomažu, jer nemamo bake ni djedova da ponekad uskoče. 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 17:02
Bugica, smile71 hvala ti na tvome  lijepom komentaru....Za sada se svi lijepo slažemo i nadam se da će tako i ostati....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 17:53
Moram podijeliti moje veselje. Moja malena poincijana pulherima ( Ponos Barbadosa) sretno je preživjela  zimu vani a sada me možda i obraduje cvijetkom. Pojavio se jedan maleni crveni pup... Velika mi je želja da bude sunca de se uspije otvoriti .....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 20:42
Ispravka netočnog navoda: moja biljčica gore nije kako sam navela , već se zove sesbania punicea.
Kad sam dobila sjeme ,krivo su mi rekli..... Drago mi je što sam saznala pravo ime......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 23:55
Jako ti je zgodna sesbania. Vjerujem da će se pupoljčić otvoriti jer je najavljano lijepo vrijeme (kiša samo u četvrtak). Baš me zanima kakav će biti cvijet.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 01:10
Prvi put vidim ovu biljku pa me cvijet jako zanima. Obilazit ću vrt dok se ne otvori.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 07:49
neobicno je lijepa...i kao da ce ici u visinu popodt drveta....mogu mislit radosti kad nesto iz sjemena uzgojis a ono ti vraca....pravi blagoslov,,,blago tebi..smile64
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 10:46
Anabistrica, dobro mi došla... Zaista stražarim nad ovim cvijetkom i pazim da ga slučajno ja ne slomim a i slak se počeo penjati pa sam ga pažljivo maknula... Jedva čekam da se otvori....

Lucy, pozdravljam te u mome vrtu....I nekoliko puta na dan idem gledati da li se otvara  još više. Ako vidim promjene bit će sličica....

Josipa, veselim se tvojoj posjeti... Ovu sam uzgojila iz sjemena pa me još više raduje. Imala sam još jednu , veću, koja je bila u posudi, zimu provela u podrumu jer sam ju htjela odnijeti u naš južni vrt ali kad sam iznijela iz podruma , uginula. Mislim da je imala puno vlage u korjenu jer ne trpi  "jako mokre noge ". Sada sam to saznala pa ću drugi puta bolje paziti ako nabavim novo sjeme. A možda se posreći da i kod mene bude sjemenka, ali sumnjam, neće imati kada dozreti...
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 20:12
Ponavljam sliku hibiskusa - stabalca od prije 15 dana... Ovako je cvjetao i prošle godine....



Sada ću napraviti usporedbu kako je sada procvjetao taj isti hibiskus...

Danas je procvjetao ovom bojom...


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 20:17
Jedan cvijet je malo drugačije boje....



Evo sada zajedno....



Danas su procvjetala tri cvijeta, svaki malo drugačije boje....




Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 20:29
Kasia je sada u punom cvatu.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2014 u 20:32
Sa druge strane, pogled kroz prozor....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 236237238239240 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.