Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 236237238239240 272>
Korisnik
Poruka
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 13:33
Danas navečer i mi papamo blitvu domaću!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 16:28
Naša blitva još je mala ,bit če za koji dan za berbu.
 
Al zato smo jeli naš domaći špinat Tongue
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 17:06

Bako, delospermumi su mi postali glava fora jer s njima neba brige ni ljeti ni zimi.

Otok - liker od limunovca u izradi, a preljev spreman. Da vidiš kako je dobar. Bit će za voćne kupove i štrudle. Mljac!
 
Anaida, anči - Uvjek se sjetim onog Zagorca sa reklame: Domaće je domaće ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:17
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Smrcko - zar nije lani bilo dobrog uroda?
 


Je 5 stabalaca veličine noktaLOL, više sam se lobode najela nago blitve a o špinatu neću ni govoriti kakava katastrofa je bilaConfused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2011 u 23:36
predivno cvijeće,kod tebe ima svega za uživanje,cvjećke,voćke,povrće,pravi raj
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 10:58
Kod mene špinat ove godine odličan (evo i danas+ ćemo ga papati) a i blitva je za deset. Sretna sam zbog toga!
 
Hoyček, a bi nam ti malo cvjećke slikala, već dugo nisi! Wink
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 09:45
Smrcko, bit će!
 
sarajko draga, hvala ti!
 
A sad za samo za Anaidu i veselo društvo LOL:
 
Antonijini koralji naglo su razbujali. Trenutno mi je to zelenilo dovoljno da me usreći. Konačno je krenula. A cvijetići mogu i kasnije:
 
Ne znam da li će one cvasti, ali bi voljela vidjeti plod ove godine. Brusnice:
 
Nova tura cvjetanja:
 
Jutros sam ga ponovo dohranila. Neće da cvijeta bujno kao lani:
 
A sad kombinacija "svega od lani". Jednostavno sam ove godine odlučila (tako je moralo biti) stisnuti novčanik:
 
 
 
Ovo je od lani raslo. Ostalo nisam slikala jer se tek formiraju rozetice:
 
 
 
 
Dihondra od lani ljepša je od bilo koje koju sam kupovala i sijala. Gušća, čvršća. Dogodine je čuvam na isti način:
 
Ne, nemože proći bez njega:
 
Počeli su jasmini:
Helihopterići  Wink
 
 
Polako se spuštamo do ulaza:
 
Ovdje su bile narančaste ruže, ali su ocvale. I ovako je fora:
 
Kažu da se na greškama uči. Scaevola aemula posađena bez onog platnenog tuljca sakrivenog u zemlji. Lani su još i bile dobre koliko su imale mjesta za širenje žila:
 
Lani sam ga dobila za rođendan:
 
Noćurak. Korijenko hvala.
P.S. Sad sam se sjetila da ti se nisam zahvalila na pošiljci. Ja sam u nekom drugom filmu, sorry i hvala ti!
 
Coreopsis i penstemon u "Lorinom kutku":
 
Cure, što ja to imam? Ne znam je li mi ljepše bez ili sa cvijetom:
 
Loša slika, ali ni u naravi nisu baš nešto ove godine. Tritome:
 
Buhač u hladu:
 
Sjećate se kad sam se lani čudila ovome? Nismo znale je li artička ili korov. Jedna mi je dobra dušica na PP dojavila: Čuvaj - divno cvate. I ja sam poslušala. Sada čekam cvijet:
 
Cvijet masline. Obilan cvat prepun pčela. Možda se budemo radovali plodu. To mi je uspomena na tatu:
 
Jedna hoyina suza za njega:
 
A za sve vas jedan veliki smile78
 
 
 
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 10:40
S koje god strane kreneš oko kuće, je prekrasno!ClapClapClapBig%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 11:01
mene je najvise odusevio sareni sedum,krompirko naravno
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 11:59
Jesi me namučila sa imenom one biljčice sa sivim listovima i crvenim cvjetićima. Jer znam, a nisam se mogla sjetiti. Ali sad mi je proradio mozak - sjetila sam se čak i latinskog imena -to je rumenka (lychnis coronaria).

Krumpirko ti je bar procvjetao - mom to očito ne pada na pamet.

Da li su boje aeonimuma na slici takve i stvarno? Moj je trenutno sasvim druge boje.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 12:09
Hvala na slikicama, odmah je nedjelja još ljepša!! A i ovako je baš krasan dan. Sve mi je zgodno kod tebe, ali uspomena na tatu...i hoya...i suza... Heart
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 12:20
i sa "stisnutim novčanikom" sve super!
a moji favoriti oni mali sukulentići!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 15:12
Bako, slikam u krupnom planu. Nije red kao nekada. Ali - podijelila sam radosti između ljubavi prema flori i fauni: 50:50. LOL
 
Gio, zbog tog šarenog aeoinimuma MM pola jutarnje kave mora samnom komentirati boje i svaki novi listić. Grozna sam ...
 
Otok, hvala za rumenku (ime mi je prije za neku kravu LOLLOLLOL). A aeonimum ima točno takve boje. Ujutro ga obasjava sunce (do 11 sati), za najveće vrućine je u hladu i onda predvečer opet ima malo zapadnog sunca. Možda dohrana ima utjecaja na boju. U svakom slučaju o-bo-ža-vam ga!
 
Anaida, ja sam upravo i htjela da ti udovoljim i da ti uljepšam dan Wink
 
HanaK, malo kriza, malo "dosta mi je više gubitaka biljki zimi" i sad je tako kako je. Das sam bila u Metr..., a tamo svakakve lijepe ljetnice po 3,00 kn komad. Nije mi na pamet palo kupovati. Naučila sam savladati samu sebe Embarrassed
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hanaK View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 216
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hanaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 17:25
bravo! i ove što imaš su ti prekrasneSmile
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 18:13
Cvijeće je prekrasno, za danas sam si izdvojila ovaj cvijetić
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 19:54
Baš sam bila spremna ponoviti sliku ljepotana kad me Moon pretekla,morat ćemo zamoliti Otok da poslika svoj da vidimo kakve je to boje njen.Clap
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 20:10

Pridružujem se curama koje su prije mene ponovile ovu prekrasnu sliku. Nekoliko puta sam se vraćala pogledati je...Clap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 20:49
Od vrta pa do krova, u koji god kutak zavirim vidi se tvoja ruka, osjeti se tvoja prisustvo, to je ono što kod tebe osvaja, takva si i gotovo, jedna jedinstvena Hoya!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 21:16
ooo, koliko vidin koralj je porasto! cvijetati će on sigurno, u njega se to brzo dogodi, ne vidiš ništa, odjedanput mala crvena loptica i evo ga cvijetić! tvoje cvijeće i zatvorenog takuina je lijepo! i ja san se odlučiula opametiti! od svega tvoga sada pokazanoga izdvojila bi šareni sedum!
drago mi je zbog masline da obilno cvijeta, je li to ona što ju je slomio snijeg.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2011 u 21:22
Moon, Nataly - pored ovog aeonimuma ne treba cvijeta na stolu. Stvarno!
 
Hvala ti Triša!
 
Antonija, dok sam ja šetala po tvom vrtu i gledala lanjske sličice ti si bila kod mene. Šteta da se nismo srele Wink! Maslina je slomljena ove zime. MKM mi stalno govori da su mi preguste, da ih treba čistiti ... Eto priproda se pobrinula i to umjesto mene napravila.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 236237238239240 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,387 sekundi.