Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 235236237238239 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:43
Malo slatkoga , malo slanoga.....Još će se praviti ovih dana.....



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:47
Blu, Hug , dobro mi došla u moj vrt... Drago mi je da ti se primila hortenzija......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 21:49
Josipa, Hug pozdravljam te u mome vrtu... Mislim da treba proći neko vrijeme da bi cvjetao.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 00:03
To se zove zimnica!!!
Sutra je novi dan.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 12:52
To je samo dio jer još nije sve gotovo......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 19:14
[QUOTE=milica7]Malo slatkoga , malo slanoga.....Još će se praviti ovih dana.....



[/QUOTEšto ti je ovo na gornjoj polici...nekakvo lisće...celera,vegete ili peršuna?a zimnica je predivna ja jos nesto razmišljam samo još o ajvaru nebi više ništa...kad se kod nas slabo jede.....poz iz oblacnog Nuštra
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2014 u 21:31
To zeleno je osušen celerov list. Peršin ne sušim, njega zamrznem....Ja ću još praviti ajvar i ciklu a kasnije kupus i možda još nešto....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 08:47
i ja najbolje volim persinov list smrznuti...moj se celer jos susi....stalno kisa i kad ga prevrcem bojim se da nece uspjeti...cula sam da neke zene izsjeckaju i stave na lagano u rernu susiti..to jos nisam probala...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2014 u 09:52
Ja uvijek sušim u kući .
Na tacnu stavim kuhinjsku krpu i u jenom sloju složim.Bude suh za otprilike 7 dana.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 10:57
Dođoh ti i ja, a ono me dočeka slasno iznenađenje. Koja zimnica! smile227
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 16:55
Bugica,smile79 tvoja posjeta me baš razveselila..... Volim raditi oko zimnice. Raznih vrsta ima ali od svega po malo... Pravim ono što vole moji ukućani......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 21:48
Nama bakama najveće zadovoljstvo predstavlja kad možemo udovoljit našoj djeci i unucima
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2014 u 22:43
Enrikova nona, upravu si ... samo za njih i radimo.... Mnoge stvari za sebe samu ne bih nikada radila.... Kad moja Nika kaže : Bako, pavi kaće ( kolače) , baka odmah ide praviti oblatne ili "Bakine kolače", ona to voli.... Filip je još mali pa još ne zna izraziti što on želi....a uskoro će i on....   baki neće biti teško.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 06:42
vidi ti njuh...one su bake...ja vas obje dozivljam kao svojim generacijama...tako vam i pisem...nadam se da nisam uvrijedila nijednu...ja nisam baka al imam 3 muska povelika i stalno se nesto mjesi...bakice....neka ljepo...samo vi uzivajte u svojoj djeci i unucadima...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 06:52
Milice draga, samo ti kuhaj, spremaj, peci .... i danas kad se sjetim svoga djetinjstva uvijek je na prvom mjestu uspomena na baku, njene kolače i zimnicu, na toplinu i nježnost njezine duše, kako je bila uvijek vedra i nasmijanja i nikad joj nije bilo teško ništa učiniti za mene. Sada nastaju uspomene koje će tvoji unuci ponijeti sa sobom u život ! Zato im napuni "spomenar" i vječno ćeš živjeti u njihovim srcima. Smile
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 09:03
Josipa, veselim se tvojoj posjetismile71.... Na ovom forumu smo svi jednaki i svi smo ista generacija kad je u pitanju ljubav prema  cvijeću jedino kad treba kopati i raditi oko cvijeća, tu se onda vidi gdje je tko generacijski, nama starijima " ima neka kost u trbuhu" ( tako su govorili naši stariji kad se bilo nekome teško sagnuti, rekli su, sagni se , nemaš valjda već sada kost u trbuhu).....

Rajski vrtovi, smile71 lijepo si to napisala. Zaista mi ništa nije teško napraviti ni za moju djecu a sada  ni za unučad.Moja baka  je i meni u divnom sjećanju  i mojoj djeci  često pričam o mojoj baki, razne zgode. Nadam se da će i moji unuci ponijeti u život makar dijelić ovih uspomena i trenutaka našeg  druženja....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 10:28
Casia ti je predivna. Jesam li ja dobro shvatila da onu malu pospremas po zimi, a velika ostaje vani?
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 10:51
Rubensica, dobro mi došla. smile71 Velika casia je zimu provela vani, bila je pokrivena. Sada je narasla više od 150 cm i opet će ostati vani. Možda ju malo pokrijem. Mala je u posudi, visoka je oko 70 cm i ona ide u podrum. Imam još jednu, visoka oko 1 m, malo širih listova. Oskudno cvjeta  i ona će u podrum....Još ni jedna ne pravi mahinice sa sjemenom....Nisu ni prošle godine.... Morat ću malo sama oprašivati pa možda uspije.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2014 u 23:09
Milice, zimnica ti je impresivna. Nadam se da zima neće biti tako duga da uspiješ to sve potrošiti
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2014 u 10:31
Anabistrica, pozdravljam te u mome vrtusmile71... Volim raditi oko zimnice a nije to tako puno. Ima više vrsta  jer pravim ono što moji ukućani vole jesti.



Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 235236237238239 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,625 sekundi.