Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234235236237238 260>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 00:46
Imaš pravo za oduševljenje jer su cvjetovi predivni. Skupljaj sjemenkice Wink Clap!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 00:48
evo sad i malo noviteta....
 
prvi cvijetak male bijele mandeville, kupljene slučajno za sitnu lovu Wink
 
lijepi veliki tropski hibi...bez cvijeta, ali vrlo povoljno me došlo Big%20smile
 
nepenthes alata - muholovka
 
...i sad, pošto mi šteka photobucket, nastavak će uslijediti sutra  
 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 07:46
Najprije sam oči "napojila" tvojim ružama i ne znam dali sam se više divila koliko vrsta imaš ili njihovoj lipoti ,a dalje da i ne govorim,koliko predivnog cvićasmile64
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 07:51
Flavia da živimo u istom gradu bile bi prijateljice, pa bi ti kao dobra prijateljica uvijek kupila i meni!WinkLOLLOLLOL
Šalim se, jer ja i nemam mjesta za puno cvjetnih biljki. Ali ti stvarno imaš već i više od botaničkog vrteka.
Ovaj posljedni cvjetak je krasan!Clap
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 08:11
baš je prava uživancija doći i prošetati tvojim vrtom, predivno!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 08:42
Hej draga, samo da te pozdravim, i da ti kažem da sam uživala u tvojoj temi, a cvijeće ti je po običaju feeenomenalno!!!
 
smile78
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:14
smile93
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:40
Kod tebe prava uživancija sve rascvjetano i šareno, a ruže su zbilja kraljice svakog vrta pa i tvog.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 09:49

Flavia - krasne fotke divnog cvijeća! Ruže bez premca u svojoj ljepoti i posebnosti, raznolikosti i oblicima.. Zatim svi krasni darovi, pa onda clerodendrum (koji i meni raste kao iz vode!! Moram ga slikati da ti vidiš tog dečkića i pol. Točnije tri dečkića koliko ih sada imam. Najveći je već do koljena!!) i trubice mirisne.. Super sve!!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 15:27
Prekrasne ruže, a i sve drugosmile99
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 20:37
Ostala sam bez teksta............samo ću reći da sam prošetala tvojim vrtom i uživala!Embarrassed
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 20:41
Ruže su prekrasneTongue,baš sam danas razgovarala s MM i zaključili da bi darovanu damaščansku ružicu mogli posaditi u zemlju prije zime,kaj ti misliš o tomThumbs%20Downe?Ona je u tegli od proljeća i mislim da je spremna da samostalno raste.
I ostalo tvoje cvijeće je prekrasno,a ti imaš uvijek posebne primjetkeClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 08:53
Bilo bi zbilja nepošteno nešto izdvojiti od ove ljepote, ali s malom prednošću ipak izdvajam agapantus.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 09:48
draga Flavia kod tebe je prava cvjetna raskos
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 12:39
Hej, kraljice klematisa i ruža i kraljice svih mogućih noviteta, hvala na prelijepim slikama.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 15:46
Ima nešto posebno u toj bijeloj boji Clap

život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 22:56
Neznam što bih prvo pohvalilasmile94 ruže ,hibiće,olijander ,diplandeju,...
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 01:16
Uživala sam kao i uvjek.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 01:40
smile76Flavijić dugo nisam bila ni kod tebe, kao što sam napisala i Lori...Tvoj je vrt uvijek pun ljepote....Drago mi je da si među omiljene cvijetove stavila i moje ...Kod tebe sve uspije ti imaš zlatne ruke...Moja aster hulk nije uopće nikla, tako da sačuvaj  malo sjemena....Hibiji su ti prekrasni, poseban je onaj šarenog lišća i onaj tropski sa posebnim cvijetom...Bugice su prekrasne, ali crvena je posebna...Znaš da mi tvoj pelcić crvene ima nekoliko listića.Stavila sam je u vrt, vidijeti ću kako će opstati. Zaštititi ću sve bugice u vrtu, tako da iduće godine krenu sa cvjetanjem...Ruže su ti kao i uvijek prekrasne, sve jedna ljepša od druge.....Zaboravila sam spomenuti bijelu mandevilu koja je tako nježna...Ja sam kupila roza isto tako velikih cvijetova i baš mi lijepo cvjeta... 
sutra je novi dan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 09:49
Draga flavija, ti si taaako "zarazna" sa svojim cvijećem LOL, pa sam i ja tako nedavno kupila ovaj kućni hibiskus. Njega sam si željela već duže vrijeme i eto posrećilo mi se da sam ga povoljno kupila. Tako da sam i ja ponosna vlasnica jednog od njih. A sada mi samo reci kako se on razmnožava, jer bi jednog htjela imati na poslu a jedno doma ( uh, baš sam nezasitna jel'da LOL)...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234235236237238 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.