Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 272>
Korisnik
Poruka
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 01:29
Prekrasna slika...a vidi njega u pozadini....čuva!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 01:44
 Čitam kako ste razgovarali o "morskoj mrižici" pa evo jedne moje sličice ( nadam se da se nećeš ljutiti ako je ovdje stavim)

  Kad procvjeta ima sitne ljubičaste cvjetiće...može dugo, dugo stajati bez vode, a i kad se osuši služi kao suhi buket...i to me podsjeća na djetinjstvo jer stari bakin tinel na otoku pamtim i po punoj vazi tog suhog cvijeća...
Na slici je u desnoj ježevoj kućici...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 06:28
Frida, detalji sa slike i tekst probudile su u meni neke drage uspomene ...
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 07:57
Prošetala sam opet s guštom. I ako se ikad odlučim (a to mi je tiha želja) kupiti 3,4 zidana sanduka da stavim na kraj vrta ispred one ružne susjedne fasade kod Ts. stuba, ti ćeš mi definitivno biti savjetnik. Kad vidim tvoje kombinacije....smile39.
 
A moram ClapClapClap i Fridi na onim aranžmanima!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 10:47
Bako, imaš takvih i plastičnih, predobra imitacija, a puno puno lakše za baratanje!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2011 u 01:33
Hoya, sretne smo što imamo te uspomene...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Svibanj 2011 u 23:31
nakon predivnih klematisa, ništa, hoya nam zabušavaWink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 13:51
Nije, R.Sara, ne zabušavam, ima toga za slikati, ali na žalost imam kućnu zanimaciju - farbanje stana, a znaš i sama što to kasnije nosi, čišćenje, čišćenje ... A baš mi se nešto dalo u pedanteriju
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 12:43
Hoya i ja sam se oduševila tvojim klematisima, prekrasni su.
 
Koliko dugo ih imaš?
 
Ja sam za majčin dan dobila Koeningskind, mislim da se tako zove. Također ima plave cvjetove...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:53

Proljeće, od lani su mi. I lani su imali po koji cvijet, ali ni blizu ovakve.

Ja sam oduševljena i veličinom cvijeta i bojom i dugotajnom cvatnjom.

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:59
Isponavljali smo ti ovu fotku ali što ćeš
Daj mi molim te reci ovo roza u pokraj žardinjerica su ti oni starinski mirišljavi klinčići???
 
Da ne ispadnem nepristojna.......cijeli vrtek s pripadajućim čuvarom ti je prekrasan
 
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 16:43
Jesu, Tija, puno toga u okolo je starinsko: klinčići, noćurak, iberisi, tamo iza reda kamenja već sada su u punom cvatu djeteline, a u nastavku vaza počeli su se plaviti kampanule.
E, to ti je sve oko čega nemam puno posla i što može otrpiti kamenito i sušno tlo. Sijećaš se one: "Škrta zemlja malo daje, al' šta dade tri put više vridi".
A meni najviše "vridi" što rukom u to ne taknem godinama.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 17:20
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Bako, imaš takvih i plastičnih, predobra imitacija, a puno puno lakše za baratanje!
Big%20smileHvala!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 17:59
Draga Hoya samo sam svratila vidjeti jeli sve pofarbano i počišćeno, ?smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 09:10
Znači, tek druge godine mogu očekivati neku bogatiju cvatnju. Confused
Za sada ima samo jednu malo deblju grančicu, a druga se tek nazire da raste...no dobro strpljen - spašen.Smile
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 06:28
Triša, radovi su na kraju - ali i ovako nikad kraja ...
 
Proljeće, pa nije problem čekati. Ja sam ove godine gledala na terasi mrežu suhih grančica i mislila "Ako ovo ikada bude zeleno ..." i onda vidiš.
Sad moram dobro pročitati što se s njima dalje radi. Kako se pripremaju za slijedeću cvatnju.
I kada ih mogu posaditi u vrt.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:12
Hoya, i mi smo prošli tjedan-vikend imali akciju farbanje-čišćenje dnevne sobe i blagovaone, tako da su mi još svježa sjećanja na bolna leđa Smile 
Ali sada sve miriše i svježe je obojano i baš sam sretna kad dođem doma s posla. Iako se ne zadržavam unutra duže u 5 minuta jer me moj vrtić (i Fifić) zovu na uživanje van...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:18
smile57
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:55
Ja imam samo mali grmić tih karanfila pa miriši cila okućnica,a mogu samo zamisliti kako kod tebe mirišismile71
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 12:30
Sad kad sam vidjela tvoje klematise odlučila sam se da u subotu idem u kupnju!!! Predivno!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,361 sekundi.