Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 15:38
Medo, a ja baš mislim da ti odgovara maslina kao asocijacija, onako postojana, skromna...

Baka za 365 dana Wink

Mali kaktus ma svi mi uzdišemo kod drugih LOL

Anči, Gio, Hoya, Nuna, Fany, Smail hvala svima, ovo me ljeto nije baš bilo, ali zato ću vas sada udaviti sa slikama Wink

Bigi ma ne brini bit će opet lantana.

Bergenija tako se meni i kod tebe čini LOLWink

Panda dobro mi došao u vrt, koji ti se to kaktus sviđa?

Proljeće, došla ti nama, Roko se kupao 2 mjeseca i sad je u školi, kaže da je dobro i da je učiteljica dobra. .

Anastazija, hvala ti i samo ti šetaj, kod mene je tek sad sve buknulo nakon ove kiše koja je prva prava kiša nakon tri mjeseca.

Antonija evo nastavak reportaže LOL

Dakle kiša je nekima donjela veliku nevolju, a kod mene nakon tri mjeseca suše padalao je dva dana i  sve je oživilo

Mala mječika, narasla tek sad, a posijano u proljeće


Plumbago je štrajkao cijelo ljeto


... ali zato ovaj luk neumorno cvate


Smilje ima stare osušene cvjetove i nove


Gazanije su podigle i listove i cvijetove




... anemone sam svaki dan zaljevala i opet bi spustile glavu, ali sada ponosno stoje




...asteri sve ljepši


i gušter se grije na suncu dok ga još ima


jer sprema se nevera...











život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 16:17
smile60samo ti nas "tlači " ovakvim slikama!!smile180
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 16:38
lantana predivno je u tvom vrtu,ovu mlječiku sa prve slike i ja imam nije ništa veća od tvoje, ali me interesuje moželi ona prezimiti  voljela bi je saćuvati ali neznam imali načinasmile141smile227
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 16:53
baš je lijepo kod tebe Big%20smile volim te tvoje skaline pa nivoe..baš krasno,vidim da je frka sa ostićem pa meni se to dogodilo sa svim mojim velikim grmovima sve sam povadila osim jednog da vidim šta će se dogoditi nažalost on je ipak polako odumro čudno kad sam vadila te grmove korijenje je bilo veliko kako su se posušili čista enigma,no ipak evo ja sam te grančice koje su na vrhovima bile još zelene popikala i evo već se krasno zelene novi žbunići pa se nadam na proljeće da ću opet uživati u slapovima cvijetova Big%20smile,krasno da se školarcu sviđa školica
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 19:22
i ovaj nastavak reportaže je prelijep, mala mlječika, plumbago, gazanija, crvena ruža u zagrljaju mora i neba,gušterica, asteri kamene podzide, sve je za deset
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 19:26
 Predivan mediteranski vrt o kom  smo mi kontinentalci do sada mogli samo sanjat , a sad i mi možemo uživat u njegovoj ljepoti. I ja bih, baš kao onaj mali gušter, tako rado sjela na onaj kamen, bez želje da skoro ustanem sa njega.
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:01
Ne mogu a da ne svratim ..... tvoje slike uvijek oraspolože smile78
Maloprije sam sa vratila iz inspekcije po vrtu.... tvoja žuta penjačica počela mi je cvjetati, velika je i lijepo se raširila a pacifike samo što nisu......Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:08
sva cetiri su mi lijepa al onaj s puno zutih bodlji i one loptice mislim da je treci....smile71
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:09
smile71uzdišem,ne mogu si pomoći
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:54
Ovaj vrt na etaže je fantastičan!
Anemone su predivne!
Moji klinci su oduševljeni gušterom, odmah su ga opazili!!!smile120
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 21:01
Vilmač budi bez brige, meni je već dosadno kad nema posla, pa mi je slikanje i vrt zabava Wink

Fany ova mlječika nestane i kod mene preko zime, trebaš iskupiti sjeme, pojavit će se na vrhu cvijeta mala zelena kuglica i to je sjeme, obično se i sam rasiju, ako ne bude sjemenja javi, ja sam nabavila kod prijateljice LOL.

Duda baš mi je drago da si me malo obišla, mora da je i kod tebe pao posao, ja mislim da ostićima ne treba ništa nego skinuti suhe grane, ovaj je puzavac i već ima mladih koje su se same ukorijenile. Hvala za školarca Big%20smile

Antonija hvala Hug.

Tikvić nije ni tvoj daleko od mediteranskog vrta, e sad jedino što nema mora... Wink

Korijenko baš mi je drago znam koliko voliš žutu boju Hug

Panda ja još neznam na koji misliš, da li je to na onoj slici na stepenicama.

Mali kaktus Hug

Od one nevere ništa nije bilo samo sunce na zalasku







život je more
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 21:03
Ma šta fantastičan? Tu se dojdem odmarat svaki dan kad se sjetim da nemrem van niš delat, kad je kiša (opet je počela padat). uvećer za dobar san, ujutro... :)
Hvala ti Lantana
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 21:06
A šta reći nego da je kod tebe uvijek predivno.
Lijepa mi je i ona slika u očekivanju nevere, a još ljepše kad je ni ne bude.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 23:31
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Ovaj vrt na etaže je fantastičan!
Anemone su predivne!
Moji klinci su oduševljeni gušterom, odmah su ga opazili!!!smile120


Da znaš kako mi je pozirao nije ni mrdnuo, ove godine ih ima dosta u vrtu i onih zelenih
život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 08:09
Gazanije,lantana,aster,cmilje,plumbago.........cvića pun vrtsmile93
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 09:38
Hvala na lijepom putovanju tvojim divnim vrtom..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 13:22
da oni koji su na stepenicama....za njih govorim bas su mi ekstra svi....Wink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 17:18
cviće, more i nebo, lijepo je kod tebe i kad se nevera spremaClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 17:25
 Itekako daleko , ja nemam ono najljepše što ti imaš, nemam kamen, mogu ga samo dovuć odnekle ali to nije to, bar za mene.
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2010 u 18:34
Lijepo molim isprazni sandučić,ja pisem a pismo otišlo u vječna lovištaWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 231232233234235 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,500 sekundi.