Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 13:14
Slažem se s OTOK, stvarno bi bilo krasno prošetati pokraj ovog zidića! Predivno ti je sve još uvijek, kod nas već počelo žutjet lišće :(
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 14:01
Prošetala i ja malo tvojim vrtom....................prekrasne slikice kao i uvijek!
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 17:08
Pa ti živiš uz prekrasnu plažu, najljepša na našoj obaliClap

Predivne jesenje boje u tvom vrtusmile64
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 18:35
I ja sam gledala tvoje ostiće,ali koliko se ja sjećam i lani su bili takvi i onda su se lijepo oporaviliTongue,kod mene već treći dan pada kiša bez prestanka,pa mi godi šetati se tvojim lijepim vrtomClap
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 07:14
I ja se došla ugrijati.. 12 celzijevaca, pada,pada i pada.. Ova stazica mi je stoga baš trebala!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 09:52
evo i mene u tvome vrtu da ostavim trag mada ja često svratim i uživam u miru, tišini i ljepoti tvoga raja ...hvala ti što ovu ljepotu dijeliš sa nama smile78
Na vrh
DRENOVA 1234 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 15 Kolovoz 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 210
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje DRENOVA 1234 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 10:10
Prekrasna okućnica -svaka čast!!!!smile120
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 20:56
kod tebe se zahuktava cvjetna sezona
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:04

Prekrasan ti je ovaj cvjetni zid...a i budleja je prelijepa.....ja imam jednu mladu tek od ove godine i stalno cvate...baš sam zadovoljna njome.

...nove sličice su lijepe kao i uvijek...neznaš šta je ljepše, lijepo uređena okućnica, prelijepe biljke, ili morska pozadina....ma mrak!!!!
smile78
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 21:58
Stanje tvojih ostića zorno prikazuje kakvo je tu podneblje i kako bi izgledao i ostatak tvoga vrta da nije tvojih vrijednih ruku koje ga zalijevaju. Zbog toga kod tebe uspijevaju i biljke koje u tom podneblju inače nebi preživjele.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 23:29
Evo i nakon najave kiše za Dalmaciju, nas je opet mimoišla, palo pet kapi i udarila bura, ali s burom dolazi sunce...

Niho ništa od one bugenvillie Confused

Smail dobro kažeš, ovo je najdraži posao, još ovaj tjedan imam puno posla u hotelima, ali onda u vrt.

Freeland ma ima kamenja koliko hoćeš, možeš i ponjeti pun gepek Wink, ali ja bi tebe smjestila na terasu pa da vidiš sve do Hvara LOL

Vidim da vam se sviđa moj cvjetni zid i stazica koja vodi do kamenjara, taj zid je bio nešto najružnije u cijeloj okućnici, ali sad se cijeli zazelenio i uvijek nešto cvate na njemu sada će biti najljepši, cvate budleja, žuta penjačica, slak, podranea, pasiflora, ruža, lantana... sve se ispreplelo, neznam tko će to odmrsiti.

Smrcko ja isto mislim da je najljepša plaža, u svakom slučaju je prirodni fenomen, jer je jedina koja stoji okomito na obalu, ali nikako da nam daju plavu zastavicu , kao trebalo bi na plaži biti jedno stotinjak tuševa... i svakakvih modernih gluposti Confused

Hvala vam svima što posjećujete moj vrt, ovo je bilo neko ludo ljeto, a ja sam manje zaljevala (čitaj više drugog posla), ipak sve u svemu je dobro, a jesen ima neku posebnu čar...

Samo jednu sunčanu sliku za večeras, nastavak sutra smile79


život je more
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 23:33

 Kao što Otok reče i ja bih tako rado stvarno prošetala onim krivudavim puteljcima tvoga vrta. Predivno!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 07:40
Mogli bi se dogovoriti i svi doći k tebi na šetnjuWink
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 08:03
Sunčana slika je fenomenalna,a ovo sunce je stvarno ugodno i cvit uživa u njemuClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 08:12
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Sunčana slika je fenomenalna,a ovo sunce je stvarno ugodno i cvit uživa u njemuClap
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 08:25
sunčana slika je prekokeasna, jeli to ukrasni slak, para mi se da jest.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 08:45
Kod tebe prelijepo kao i uvijek. Za ostiće ne brini, žilavi su oni. Kad krenu kiše opet će se oni zazelenjeti i vrlo brzo procvjetati. 
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 14:36
smile215čekamo fotke!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2010 u 20:08
Eto mene draga moja i do tebe...nije me dugooo bilo i sad sam se zaista nagledala ljepote...Cvijeće ti je zaista predivno...neću ništa posebno izdvajati jer je sve divnooo...
Dream as if you'll live forever , live as if you'll die today
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 20:10
smile57
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.