Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 15:00
ahaaa sad si mi bubu u uho stavila i nestrpljivo isčekujem slideshow smile231
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 15:23
Felicija je u svom plavilu predivna,ali ja sam se  usredotočila na tvoje sukulentesmile93i zamišljam i moje(nadam se)da če jednog dana biti takve,ma mislim na one tvoje koje su sada mojeWink50-60 echevarijasmile227Svaka častsmile55
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 15:42
smile106smile55
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 18:03

Stigla i ja u redovni obilazak tvog vrta,felicija mi je posebno lijepa,a o sukulentima da i ne govorimClapClapClap

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 18:11
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Felicija je u svom plavilu predivna,ali ja sam se  usredotočila na tvoje sukulentesmile93i zamišljam i moje(nadam se)da če jednog dana biti takve,ma mislim na one tvoje koje su sada mojeWink50-60 echevarijasmile227Svaka častsmile55


Ajme Mira to bi ipak bilo previše, nemam 60 echeveria, nego ukupno šezdesetak vrsta sukulenata, od čega nekoliko vrsta echeveria, nekoliko vrsta kalanchoa, nekoliko vrsta aloa i tako redom
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:18
Nisu slike ništa prevelike! Dapače, prave su da dobro vidimo!
A imamo uvijek nešto.... plaaavo cvijeće, sukulenti.... ma svaka travka i biljčica baš na pravom mjestu.ClapClapClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 19:46
 Slike su prelijepe, cvijeće na njima još ljepše a felicija ... ne mogu naći pravu riječ za nju, jer je plavo ćvijeće definitivno moj favorit i moja najveća ljubav. 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 08:52
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Felicija je u svom plavilu predivna,ali ja sam se  usredotočila na tvoje sukulentesmile93i zamišljam i moje(nadam se)da če jednog dana biti takve,ma mislim na one tvoje koje su sada mojeWink50-60 echevarijasmile227Svaka častsmile55


Ajme Mira to bi ipak bilo previše, nemam 60 echeveria, nego ukupno šezdesetak vrsta sukulenata, od čega nekoliko vrsta echeveria, nekoliko vrsta kalanchoa, nekoliko vrsta aloa i tako redom


SmileUh,a ja krivo razumila,iako ne bi mi bilo čudno da ih i imaš toliko,jer kod tebe je prašuma tih biljaka,ali draga moja Otok isto je to fascinantna brojka pa neka je svegasmile55
Smile
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:46
Evo javljam da sam izvršila obećanje, uslikala svoje sukulentno, sedumsko i kaktusno stado, složila slide show i slike stavila pod cvijeće foto, u mojoj temi  - Otok-sukulenti, aloe i ....

Pa ako nekoga interesira, neka zaviri tamo

I da, sad vidim da ih ima još, pa ću dopuniti nekom drugom prilikom


 
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:49
Prijavak podnosim  - zanima me, idem tamo Smile
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 10:49
odoooo odmaaaaa
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2010 u 22:55
Meni se ovo jako sviđa ,što je to?
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 09:10
anci to je felicia,meni jako drag cvjetic
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 09:26


Htjela sam staviti više slika, ali sve su ogromne.
Ne mogu otkriti zašto, sve su slike odjedamput velike i one stare i one koje sam već objavila. Što se je desilo na photobucketu, nemam pojma, a ne mogu nigdje pronaći opciju smanjivanja.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 09:40
 Slika je velika. ali je prelijepa. Više volim ovakve slike jer se na njima sve vidi do najsitnijeg detalja.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 09:49
Jeeee, uspjela sam smanjiti slike, sad vas opet mogu daviti LOL

Moj "drvored" kurika sada je ponovno vidljiv, inače ga pokriju hortenzije i druge biljke



Fuksije nisu bile baš naročite, ali ipak imaju još pokoji cvjetić



Ciklame cvatu



Ova bugica isto



Waigela odlučila ponoviti cvatnju



A pandorea koju sam uzgojila iz grančice cmoljila je cijelu godinu dana, a onda odlučila postati visoka


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 10:21

Ne znam zašto se "uzrujavaš" što su ti slike velikeWink.

Pa imaš što pokazati i s čime se pohvaliti, pa neka je veliko!

Drvored kurika je baš zgodan. Ja imam trokut (nadam se da se neće pretvoriti u Bermudski!WinkLOL

A bugica, a ciklame, a da ne nabrajam meni nepoznata imena.... ma Otok, užitak je svratiti i tvoj vrt!ClapClapClap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 13:36
Anci je ponovila pravu Clap, a ja imam jednu malu zamerku Wink. Molila bih vecu fotografiju ovih bozanstvenih ciklama jer je ovo njihovo vreme, a kod tebe su stvarno nesto reprezentativno.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 16:07
Otok moja, sad pak su slikice premale!! One velike bile su taman! Vrati se korak unatrag na onakve slikice... Kad sam kod koraka unatrag - danas budeš i tancala, vjerujem (jen,dve,tri...jen,dva,tri...okret... smile202) ! Nek ti bude lijepo!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2010 u 13:10
I meni je ona velika slika taman , prekrasna je ! Eonimusi su super i ja imam trokut i obožavam ga.
smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 228229230231232 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.