Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bugičin mini eko povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bugičin mini eko povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 39>
Korisnik
Poruka
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2015 u 08:18
Hvala, Mari. Smile Ove godine rastu sporije nego inače. Ili sam to ja nestrpljiva? LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arčik View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Rujan 2014
Lokacija: Brzi Brod
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arčik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2015 u 00:52
...bugice lepe su ti presadnice...moje još nisu nikle...
u uputstvu za setvu paradjza, napisala si da skidaš foliju svaki dan na dva sata...da li to važi i za mini plastenike...plašim se da ga otvorim i da mi se seme smrzne...ja na čašama u kojima sam sejala seme, imam neku foliju koja je sa rupicama...nije potpuno zatvoreno...čaše su tako pokrivene stavljene u plastenik...trenutno je jako loše vreme...kiša i hladno je...valjda će nići...

...
"Budi hrabra, a ostalo će doći samo."
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2015 u 13:29
Oprosti mi, draga arčik, kasnim s odgovorom... osobno, svakako otvaram svoj mini plastenik koji je na balkonu, svaka dva dana na par sati, a ako je sunce, bude otvoren sve dok je sunčano, čak i svaki dan. No, moram reći da u njemu nemam tek posijane biljčice, pa ne znam kako bi one reagirale.
 
Ako je loše vrijeme, ne otvaram, barem ne dok pada kiša. Ipak, provjerim svako malo da ne bi došlo do kakvih bolesti jer se u plasteniku stvara vlaga i ustajali zrak nije dobar za biljčice. Za uspješno nicanje rajčica, potrebna je temperatura oko 25 stupnjeva, tako da uvijek držim posijano sjeme na prozorima u kući iznad radijatora, kad stasaju i dobe dva para listića, selim ih u plastenik.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2015 u 21:24
niknula je blitva, ali pastrnjak još nije
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2015 u 23:52
Blago tebi , bas mi je drago da ti ide od ruke !
                                                                                     gemuse-030
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2015 u 10:06
bravo za vrtlaricu....ide se u podizanje napokon topla zemlja.....smile55
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2015 u 11:20
gute Fee, puno hvala. Hug
 
JosipaNu, puno hvala. Hug
 
Ide polako i sporo, baš sam se jučer sjetila kako puno toga nisam ni posijala... jednostavno, prekratki su mi dani sad kad radim...za sadnju ostalog povrća čekam da prođe ovaj hladni val koji najavljuju.
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 21:06
mali dio presadnica rajčica
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 21:07
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2015 u 21:08
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:12
Konačno sam uhvatila vremena i radila u povrtnjaku... malo sadila, malo presađivala i malo fotkala...
vlasac...

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:13
krastavci...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:15
Italian tree tomato - drvenasta rajčica


tree tomato - druga vrsta

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:21
marmande rajčica

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:24
rajčica Stump of the world

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:28
Peruanska rajčica...
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 14:31
Ove rajčice sam danas posadila, velik dio flanaca nisam jer su još mali i ne izgledaju najbolje... možda ih je sredilo sunce, a možda je i neka bolest, ne mogu procijeniti... zato su u izolaciji od ovih koji su, zasad, savršeno zdravi i jaki.

Prežaliti jedino ne mogu što nemam ranih - baš ti flanci su mi se uništili. Ali, ja sam na godišnjem, a plac je blizu. Big smile
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2015 u 12:27
bit ce rajcica i flanaca...lijepo ti sve napreduje ja jos ni krastavce nisam stavila..a taman bi ova kisa bila odlicna....bravo bugi na trudu...odlican uspjeh imas iako znamo svi nekad biti vise kriticni prema sebi...nedaj da te malo neuspjeha poljulja...bit ce to vrt za svaku pohvalu bas zato sto si ga ti radila....smile86
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2015 u 15:21
Da si mi bliže, draga moja, zagrlila bih te - uvijek me oraspoložiš. Hvala ti. Hug
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2015 u 16:07
jagode konačno opljevljene Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.