Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 15:29
-Freeland doista je tako , ovaj tako jednostavan i nezahtjevni grm plijeni svojom ljepotom.
-Draga baka eto i kod nas ove godine se produžila cvjetna sezona kao da smo na moru.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 15:45
Zaista nes veseli što nam ponešto još cvate u ovo doba godine! A kamenjari i stariji i ovi novi su mi krasni!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 20:19
kod tebe još sve rscvjetano , vatreni grm je baš

Uploaded with ImageShack.us
i ja ga imam samo što boja nije ni približno tako jarka više blijedo naranđasta.

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 21:21
Kombinacija zelena trava, vatreni trn i bijeli kamen Thumbs%20Up
život je more
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 21:33
Drago mi je da vidite kombinacije koje niti sama nisam uočila, sviđa mi se komentar.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 16:16
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

prekrasno je u tebe,tvoje cvijeće ne uzmiče pred jeseni
gerber je lijep, kamenjar također, vatreni trn je za deset, ruže, ma sve je za deset
 
I ja mislim da je takoClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 16:44
vatren trn je ,meni je zelja nabaviti puzajuci
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 17:44
nema previše rascvjetanoga, pa do punog izražaja dolazi ljepota kamenjara, staza, trave, koje u proljeće, kada se sve razbuja, nećemo baš primjećivati, pa eto, sada uživamo u tome...
lijepi pozdrav
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2010 u 19:26
Lijep vatreni trn imaš,a i u kamenjaru nešto cvateClap,kod tebe još nije bilo mraza kao kod mene
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 14:38
Kamenjar je lip i ima dosta biljaka u njemu,a vatreni trn je baš vatrene bojeThumbs%20Up
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 20:01
Moon, Gioiaa,Sara, Mali kaktus, Mira  lijepo mi je kada vidim da ste prošetale mojim vrtom, sve vas lijepo pozdravljam.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 20:03
Vatreni trn stvarno efektno djeluje u kontrastu s travom....Baš lijepo...Smile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2010 u 21:15
Još ti imaš lijepog cvijeća i veselih boja po vrtu Wink
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 09:48
Draga anči pa eto nađe se još ponešto, od naših forumašica sam naučila da ruže ne režem u jesen tako da se nađe poneki cvjet i kroz 11. mjesec, baš sam jučer gledala i ostići se drže koje nisam počupala, sada mi je žao što sam neke eto dirala i čupala, sa ovim vremenom nikada neznaš kakvo će biti.
Draga Nataly hvala ti na posjeti, pozdrav.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 10:35
Tako mi je lijepo tvoje dvorište. Puno toga još cvate kod tebe.
Eto, to je sve što ti mogu reći jer mi je grijehota bilo što i bilo koji kutak izdvajati.
Imam jako puno uspomena. Sitnica i velikih stvari. Samo ja znam njihovu vrijednost. Čuvaj patuljka !
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 11:50
prekrasno kao i uvijek... svaka sekunda u tvom vrtu prava je uživancija!!!!
smile78
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 17:32

Hoya vrijednost ovog patuljka je doista velika, ne materijalna nego zato što je napravljen za mene od osobe koje više nema i zato ga čuvam. Doista si drag gost u mom vrtu.

Vilmač drago mi je da si obišla stranice mog vrta. Pozdrav.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:15
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Kombinacija zelena trava, vatreni trn i bijeli kamen Thumbs%20Up
--e samo ću citirati lantanuuuuuuuuu svaka častTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2010 u 22:48
Draga Niho dugo te nije bilo, drago mi je da si prošetala.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2010 u 21:00
Jako mi je kod tebe lijepo, puno trave, pa onda nešto šareno, to je predivna kombinacija, koju si na žalost u mom malom dvorištu ne mogu priuštiti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.