Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Bigmamma's dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Bigmamma's dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 74>
Korisnik
Poruka
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:37
Kalanhoa



Nešto



I još nešto




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:37
Pažljivo sam pregledala tvoje nove slikice, zaista iscrpan izvještaj kakav volim!
Rub od niskih astera je baš po mom guštu, ona crvena trava u kamenjaru isto (gdje si ju nabavila?) ovi pikavci da i ne godovorim............sve u svemu krasno!smile55
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:41
Koliko toga imaš! I ja ću ponoviti za bergi :
 
............sve u svemu krasno!smile55
 
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:42
Katičina dracena



Fikus



Tradescantia



Maranta




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:51
Dracena



I još jedna



Zlatni scindapsis (ispravite ak sam mu krivo ime dala)




Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 10:58
Malo maćuhica. Ove ljubičastonarančaste je sadila moja najmlađa princeza



Na prozoru dječje sobe kombinacija svjetlo/tamno




Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:04
bigmama kod tebe sve

Uploaded with ImageShack.ussmile55
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:08
Ovu "vazu" najviše volim. To sam dobila kao stalak s epruvetama. U svakoj epruveti je bila različita vrsta papra. Naravno, papar se potrošio, neke epruvete se razbile, ostale ove 3 i sad služe kao vaze za manje cvijeće



I malo iz daljega



I na kraju



Znam da ne izgleda kao da im je tu mjesto, al to su oguljene grane vrbe, koje su nekad "živjele" na dvorištu moje svekrve.

I to bi bilo to. Da, znam, malo sam vas udavila sa slikama, al ko zna kad ću opet. Nadam se da ste bar malo uživali u mom dvorištu i terasi.
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:08
prekrasno...svaka cast bas mi se svidja ovaj zadnji izvjestaj a pikavci su perfektni....:D
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:14
Originalno poslano od člana waterlily waterlily napisao:

Zbilja si se raspištoljila. Pikavipatuljci su ti herzig! Lajkam na veliko (posljedica FB)
A za ono od jučer, jesam malo nagla i uvijek trčim pred rudom. Nekad i padnem, al se uvijek dignem. A nekad ostanem ležati. smile202

I japanke nosim po vani dok god nema minusa. Al na čarape naravno!!LOL


Lilika, samo ti lajkaj (još kad bih znala kaj to uoće znači... ja nisam na fejsu pa sam skroz neupućena).
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:15
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Meni je ona hosta već odavno ocvalaTongue
 
Baš si me razveselila slikama pikavca i nepikavca u ovo kišno prijepodneClap,imaš lijepu kolekciju


Ej, draga, drago mi je da su moji pikavci pridonijeli malo tvom veselju!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:16
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

Kamenjar ti je divan,i cvijece i pikavci i nepikavci


Gioia, hvala ti. Tebe stvarno volim "vidjet" u svom dvorištu. Hug
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:20
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Pažljivo sam pregledala tvoje nove slikice, zaista iscrpan izvještaj kakav volim!
Rub od niskih astera je baš po mom guštu, ona crvena trava u kamenjaru isto (gdje si ju nabavila?) ovi pikavci da i ne godovorim............sve u svemu krasno!smile55


Travu sam pred dvije godine kupila negdje, ne sjećam se gdje. MM ju je redovno kosio, pa sam je ogradila kamenčićima. Onda je nije mogao kosit, pa ju je poflaksao. Confused E, onda sam je premijestila u kamenjar i sad je više ne dira. Dosta se razrasla. Šalji odresu na pp, pa ti dobacim malo. Wink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:21
Fanika, pandica, hvala vam na posjeti i drago mi je da vam se sviđa.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 11:46
smile64  prekrasan vrt, prvi put sam ti bila u posjeti, oduševljena slikicama, prekrasne su, pohvala TM, vjerujem da uživa u pohvalama kao i moj!!!

Jako lijepi  putopisni roman nastajanja tvog vrtića, uživala sam šetajuči kod tebe, prekrasne biljčice za kamenjar, na nekaj takvoga sam mislila staviti u moj, da li ti je još pregusto, kod mene možeš udomiti sav višak i baciti oko ako kaj trebaš iz mog vrta!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 13:43
Draga bigmamma od silnih vrtova nisam sigurna da li sam se upisala u tvoju knjigu posjetioca pa danas ti ostavljam trag, tvoje cvijeće je prekrasno, vidim imaš puno i kućnog cvijeća i zavidim ti što zimiš imaš kuda sa svim tim biljčicama. Kaktusi su prekrasni.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 14:03
Ej, Sajlić, samo ti ostavi traga, možeš i češće. Uvijek si dobrodošla.
A što se zimovanja tiče, hmmm... Trebaš vidjeti po zimi kako kuća izgleda, ne možeš niti posisat kako treba od tegla i vazica, a o brisanju prašine da i ne pričam!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 14:26
Divnih li kaktusića ,sukulenata i cvijetova.
Vaza sa epruvetama je odlična ,a epruvete možda imaš u ljekarni za kupiti ako ti se još koja razbije
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 16:59
Anči, hvala ti na posjeti.
Znam da epruveta ima još za kupit, al sam rekla da dok ove moje divljakuše ne narastu, ne kupujem ništa više! Sve porazbijaju. A kad narastu, opet neću niš kupovat, onda će doć unuci, pa će oni razbijat. Unhappy
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 18:25
Tongue ma nije baš tako strašno valjda ??
 
Moja odlazi u petak na fax ,sretna sam al me i srce boli ,živjet če u drugom gradu .
 
Biti če nam pusta kuča bez nje ,mada još jedna ostaje ....Disapprove
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 74>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.