Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 151>
Korisnik
Poruka
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:49
Ovo je trebao biti šareni tepih od miksa 14 salata, njemu čak i ova obilna kiša prija, čini se da će neki primjerci uskoro završiti u tanjuru LOL

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 15:50
moje trešnje su sve na broju, istina svaki dan sve manjem, jer ptičice nemilice harače Wink ali neka im... samo su trešnjice ma niti trećina lanjskih po veličini! vidi se da nije bilo sunca i topline da se popune. nema veze - fine su
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 19:38
Nadam se da je sunce zasjalo i kod tebe
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:53
Baš sam danas zakukala kod Mede kako mi je ruža opet zaspala, a maloprije me razveselila prvim sićušnim pupićem (nisam joj čak ni prijetila!)! Možda ga  nećete ni vidjeti na slici, ali ovo je prva moja ruža u životu, pa ovaj pupić jednostavno moram arhivirati! Very%20Happy


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:36
korijenko, Lantana, mislim da je svuda stradalo samo voće koje ima sitnije plodove, srećom bio je to samo trodnevni pljusak, ovdje nije bilo tuče.
Ionako su mi savjetovali da skinem čak pola breskvica da se ne polome grane Confused

springy nadam se da je tako, jer i ja svaki dan obilazim oko nje i gledam treba li joj nešto Wink

niho još nisam vidjela puževe u vrtu, a i bolje im je da se ne pokažu! Tongue

hamara pa i ptičice trebaju papati, a čini mi se da ti to nimalo ne smeta Smile

Kiša ne pada trenutno, ali oblačno je i dalje i prognoze nisu ohrabrujuće. Zemlja s mukom uspijeva svu ovu vodu progutati, ali bolje da se ne žalimo, jer ćemo ionako uskoro željno opet čekati kišu LOL,
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 06:07

Rano sam jutros šetala tvojim vrtom. Bila sam tiha da te ne probudim, ali sad vidim da si online .

Tako ti lijepo izgleda onaj miks salate!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 09:07
Žao mi je što se desila šteta na vočkama,ali nadam se da je nešto ostaloUnhappySalatica izgleda primamljivo(mljac),a osjetila sam i ja uzbuđenje kod prvog pupa ruže i znam kako je toClap
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 18:45
Jupiiiii za pup ruže! Šteta za voćke, ali vjerujem da će ostati dovoljno na drvetu, stvano je izgledala rodno na slici. ja sam neki dan uzeo neko sjeme mišancije, nadam se da će izgledat barem približno ovoj tvoj primamljivoj salatici
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 06:51
Jučer predvečer, nakon neprekidne trodnevne kiše, nakratko je zasjalo sunce. Iskoristila sam to za malu inspekciju vrta.
Lišće na jagodama naraslo je do veličine dlana, ali nema više ni jednog cvjetića i svi su plodovi nestali Crying%20or%20Very%20sad
Ipak čini se da mi je vrt dobro dreniran, zemlja je popila svu kišu za razliku od susjednih vrtova u kojima su se stvorila prava mala jezera, odnosno bare Wink
A fotoreportažu počet ću s breskvicom s koje dosta plodova otpalo, ali je još puno ostalo Very%20Happy . Neznam doduše što će biti s njima, izgleda da je moja breskvica pomislila da je počela jesen i baš kako ujesen čini, počela je mijenjati boju svojih listova u crvekastu, žutu.. Rolling%20Eyes


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 10:20
Misty z guštom sam "prošetala" zadnjm stranicama tvog vrta Hug, jako mi se sviđa tvoj panj sa čuvrkućama ali onaj prvi poklonjeni još mi je ljepši i nemoj ništa u njega stavljati, ovako je baš predivan, pravo remek djelo Thumbs%20Up.
I kod tebe su se osuli plodovi voća, meni su najviše stradale trešnje, inače ih je malo bilo a sad više nema nijedne, višnji je ipak malo ostalo Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 15:52
Panj - poklon je lijep, ali onaj malecki panjčić koji si ukrasila mi je baš nekako presladak pa ga još jednom hvalim!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 09:31
Originalno poslano od člana Mira021 Mira021 napisao:

Žao mi je što se desila šteta na vočkama,ali nadam se da je nešto ostaloUnhappySalatica izgleda primamljivo(mljac),a osjetila sam i ja uzbuđenje kod prvog pupa ruže i znam kako je toClap


Tješim se Miro kako je možda i dobro da za breskvicu da je otpalo toliko plodova, mislim da ih još ima previše za to maleno stabalce. Ostale voćke se sve još dobro drže, puno veći su im plodovi, ali vidjet ćemo kad kiša konačno prestane.
Salatu svakako moram razrijediti iako je nisam bila planirala jesti Wink
A prvi ružin pup, vidim da razumiješ, samo ću ti još dodati, gledala sam ga i nisam ni primijetila da kiša nemilice pada, da sam sva mokra do kože...
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 15:41
vrt ti je sve prekrasniji draga, ali više nije onako savršeno mirno i tiho.
Sve naočigled raste, buja, širi se i stvara one specifične zvukove stvaranja života. Kakvu li tek buku proizvodi rast tvojeg salatnog miksa.
Događa se, događa se, čujem to u glavi...prekrasan osjećaj.
lijepi pozdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:33
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Ovo je trebao biti šareni tepih od miksa 14 salata, njemu čak i ova obilna kiša prija, čini se da će neki primjerci uskoro završiti u tanjuru LOL

---vidi što se buni -ostavi sad malo i puževima znaš da oni vole salatu LOL
LOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 19:11
ma sve treba probati, najgore što se može desiti je da ti nije fino...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 08:48
Možda bih se trebala tješiti što u ovom kraju Slavonije barem nema poplava, ali preobila kiša ipak uzima svoj danak. A taman sam se pohvalila svojim voćkama  Cry

Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 14:14
Ma ova ruža će se razrasti 100%, tako je meni moj tata rekao kad sam posadila dvije nove ruže penjačice uz ogradu i svaki dan sam gledala hoće li izaći koji pup - tata mi je rekao - te ruže se jednostavno moraju primiti, koliko ih želiš i strepiš nad njima, jednostavno moraju narasti! I tako je i bilo!Wink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 19:34
Čekam ba vidim novi panj kojeg sad po kiši bušiš,ružica će uskoro narasti i biti puna cvjetova,daj joj malo vremenaTongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2010 u 11:30
Poklon panj od tvojih učenika je fantastičan i mislim da mu ništa ne treba dodavati Clap. Hoste su ogromne i lijepo zelene, a voćke će se već oporaviti, možda je i dobro da je dio otpao ono što je ostalo bit će bolje.
život je more
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 18:55
Medo nisam baš ni sigurna da ću sve probati, od svih koje su niknule poznajem samo jednu vrstu, nju hoću Wink

Saro ima još dosta mirnog, a upravo se spremam provjeriti koliko je uopće ostalo jer se izgleda razvedrilo. Te biljke, posebno one što sam ih dobila od dragih forumašica sad su mi kao prijatelji, to mi puno znači! LOL

Anaida hvala ti za pohvale, ali ne mislim ja stati na tome, u ovim kišnim danima bušila sam jedan poveći Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.