Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 42>
Korisnik
Poruka
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 14:17
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala dori-st ali imam namjeru napraviti još nekoliko pa se bojim da mi neće sve stati na zid, hihihi
Hvala Maslina žao mi je što nemam salvete s maslinama (imam samo jednu) a vidim da i ti tu imaš







 
A ovo!!!!! predivno!!!! ja volim ovako bogate uradke. Sad tek pregledavam forume od ljeta dok sam bila na godišnjem pa ugledah ovo. Savršrno!!!!ClapClapClapClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:24
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala svima. Bila sam vrijedna i evo još nekoliko radova. Slobodno komentirajte da znam da li da nešto mjenjam i da li griješim u nečemu s obzirom da se ovim bavim samo 2 mjeseca

nešto što još nije olakirano ali sam htjela da vidite

pa još malo
ova crno bijela kombinacija me oduševila......jel ovo rađeno sa salvetama?
 
Da draga to su sve salvete ako želiš mogu ti poslati. Baš mi je drago da ti se sviđa jer sam u njih uložila dosta vremena i strpljenja, ali zadovoljna sam konačnim ishodom.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:27
Originalno poslano od člana Božica Božica napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala dori-st ali imam namjeru napraviti još nekoliko pa se bojim da mi neće sve stati na zid, hihihi
Hvala Maslina žao mi je što nemam salvete s maslinama (imam samo jednu) a vidim da i ti tu imaš



 
A ovo!!!!! predivno!!!! ja volim ovako bogate uradke. Sad tek pregledavam forume od ljeta dok sam bila na godišnjem pa ugledah ovo. Savršrno!!!!ClapClapClapClap
 
Draga Božice, hvala na komplimentu i da ti kažem ova salveta čim sam ju dobila me oduševila. Još imam malo i čuvam te mačuhice kao blago jer su mi toliko realistične, kao da su prave
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:13
Kako si dobila ovu strukturu na vazi?
Jako volim ovakvu strukturu.
Komplet je prekrasan!
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 16:19
Originalno poslano od člana ElzaBuba ElzaBuba napisao:

Kako si dobila ovu strukturu na vazi?
Jako volim ovakvu strukturu.
Komplet je prekrasan!
 
Koristim boju za beton ( Takril ) u koju dodajem pigment ( dipi ) Uglavnom mješam više boja. Tupkam spužvicom u debljem sloju. I evo uvijek mi ispadne ovako. Hvala na pohvalama
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 19:54
hvala ti karmen što misliš lijepo o mojim radovima, trudim se dosta radim pa ima uspješnijih i manje uspješnih radova.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 20:44
Originalno poslano od člana nada-m nada-m napisao:

hvala ti karmen što misliš lijepo o mojim radovima, trudim se dosta radim pa ima uspješnijih i manje uspješnih radova.
 
Iskreno i od srca to mislim........ a svi mi imamo radove s kojima smo zadovoljni a i one za koje mislimo da bi mogli biti i bolji
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 21:06
karmen nadam se da si se lijepo odmorila i da ce uskoro novi radovismile219
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 15:28
Karmen, radovi su ti zaista prekrasni.. svi do jednog... ali Klimt, eh taj Klimt... nekako mi je previse srcu drag...:)Heart
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 20:01
Kaćo, više sam se opustila nego odmorila jer imam neke radove u kući ah ti majstori....naravno da će biti radova
Iluvia hvala za pohvale, i ja volim Klimta i već imam planove za nove kombinacije s njim samo nemam trenutno puno vremena. Čekam hladnije dane
Na vrh
omnia violet View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje omnia violet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2009 u 21:47
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala svima. Bila sam vrijedna i evo još nekoliko radova. Slobodno komentirajte da znam da li da nešto mjenjam i da li griješim u nečemu s obzirom da se ovim bavim samo 2 mjeseca
IMG_0247.JPG
nešto što još nije olakirano ali sam htjela da vidite
IMG_0243.JPG
pa još malo
IMG_0244.JPG
ova crno bijela kombinacija me oduševila......jel ovo rađeno sa salvetama?
 
Da draga to su sve salvete ako želiš mogu ti poslati. Baš mi je drago da ti se sviđa jer sam u njih uložila dosta vremena i strpljenja, ali zadovoljna sam konačnim ishodom.

konačni ishod je nevjerovatan,,,molila bih te ako mimožeš malo pojasniti kako si radila. tj. koje si boje koristila ,,itd? Ako ne gnjavim?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 10:02
i gledam, i gledam, i gledam...i obara me ovaj crno bijeli komplet do daske... predivan je...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:18
Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana omnia violet omnia violet napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala svima. Bila sam vrijedna i evo još nekoliko radova. Slobodno komentirajte da znam da li da nešto mjenjam i da li griješim u nečemu s obzirom da se ovim bavim samo 2 mjeseca

nešto što još nije olakirano ali sam htjela da vidite

pa još malo
ova crno bijela kombinacija me oduševila......jel ovo rađeno sa salvetama?
 
Da draga to su sve salvete ako želiš mogu ti poslati. Baš mi je drago da ti se sviđa jer sam u njih uložila dosta vremena i strpljenja, ali zadovoljna sam konačnim ishodom.

konačni ishod je nevjerovatan,,,molila bih te ako mimožeš malo pojasniti kako si radila. tj. koje si boje koristila ,,itd? Ako ne gnjavim?
 
Evo ovako: tanjur je bio bijeli porculan. Ovo što vi kažete da je bijela boja je u stvari miješana bijela, vrlo malo smeđe i kap crvene. Crno je samo crna boja. Namjestila sam motiv na tanjur, nisam zaljepila već sam ispod salvete također išla s ovom svjetlom bojom. Kada se osušilo poljepila sam salvetu. Naravno da nemožeš točno pogoditi ali s obzirom da je ova crna tamnija s njom sam bila opreznija i išla točno i polako do ruba salvete.
Tri puta sam ga lakirala. Nadam se da sam ti malo pojasnila. Ti samo pitaj
 
 
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 22:19
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

i gledam, i gledam, i gledam...i obara me ovaj crno bijeli komplet do daske... predivan je...
 
Ponesem ga sutra ako želiš
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Kolovoz 2009 u 23:05
naravno da želim...osim salveta nosimo i radove...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 00:46
Crno bijela kombinacija sa ružama stvarno je prekrasna...tako uredna i precizna. Super da si se vratilaSmile
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 16:43
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Crno bijela kombinacija sa ružama stvarno je prekrasna...tako uredna i precizna. Super da si se vratilaSmile
 
Hvala draga.
 
Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 00:12
jako lijepo,posebno crno-bijeli komplet
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 00:42
Svi radovi jesu za svaku pohvalu, ali ovaj crno beli tanjir bash iskache, bash je poseban i bash bash mi se svidja :)
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:41
drage moje nadam se da me niste zaboravile. Majstori otišli iz moje kuće i sada se konačno mogu posvetiti ovome što volim. Evo za početak nekoliko novih radova
IMG_0046.JPG
IMG_0047.JPG
IMG_0044.JPG
malo božićnih motiva
IMG_0053.JPG
IMG_0056.JPG
IMG_0057.JPG
IMG_0058.JPG
Čekam da mi stigne 3d snijeg pa ću ga još dodatno ukrasiti pahuljama.
ima toga još ali prvo moram slikati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.