Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 22:26
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

tako ti ja imam isto jedan kutak kamo su mi vaze sa svim i svačim svo razno sjemenje koje niče za presad, biljke koje se oporavljaju.... Imam dva naziva za to: šoksoba ili Ponte rosso Wink
 
Bravo, krijenko, Ponte rosso. Da ti još njega pokažem - moji ga svi obilaze u širokom luku!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:10
Dva put sam odgledala ove zadnje dvije stranice i ne shvaćam! Tvrda u glavu!LOL
Oni krasno poredani sandučići i važi su zaozbiljno cvijeće ili "sjemenarna"? Jer vidim oveće biljkice.Isto tako nisam shvatila koje su bugenvilije!
Imaš li ih dulje ili si ove godine kupila?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 14:04

Uhvatio se i lijepo napreduje gavez od Fermine:

Jedva čekam da malo krene ulov iz Crikvenice!

A u međuvremenu počinje cvasti i ostalo cvijeće u dvorištu:  

 

 

 

 

 

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:00
Hoya draga, ja bi toga 90% odmah u zemlju, ovo što se primilo zasadi u zemlju imat ćeš manje posla oko ovih pitara.
život je more
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 15:32
Ma i ja sam ti toga nasadila u tegle i stavila na terasu ispred kuće,i još bi samo da imam kaj saditi.
Nema ljepšeg nego piti kavu vani na terasi,a oko tebe sve u cvijeću.smile57
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:05
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Opaaaa bome se toga ima ali kad se još vazne rascvijetaju --------ma istjeraće te neće se imati kuda proći -krasno Hoja samo da je moj toliki balkon ja bi i po njemu redala čak pa kad izađem da popijek kahvu a ti ono ne možeš proći od cvijeća  koja je to milina - I ko naslonjeno smile162je ti je ono drvce uz zid tačno stoji
 
 
To su četiri puna zida. Slikala sam da vidiš kako sam se pogubila. Moj je gušt 2 - 3 vaze po ovim otvorima. Nešto zelenila, nešto cvijeća i malo začinskog bilja za miris dok sjedimo i kafenišemo.
I šta sad kad sam pretjerala. 
Sad ću morati poslušati Lantanu i sa djelom toga u vrt.
 
Ona dva drvca uz stup su bugenvilije! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 18:31
ma to i ja isto kažem, super je piti kavu i odmarati na cvjetnoj terasiTongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 22:09
šta se žalite..meni je tako posvuda...jer ništa ne može na pravo mjesto..sve čeka neke građevinske zahvateCry a vama 98% toga super...pa svako ima neki kutak za svašta nešto...bez toga ispada da ti sve radi netko drugiWink
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:54
ma hoya ne smeta višak cvijećki bit će to super kad se razraste,a i ako imaš mjesta vani po vrteku preseli kako ti predlaže lantana i svi sretni i zadovoljni Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 13:56
Dok su druge curke bile u Dekori ja sam se morala ići malo utješiti u MBM:
Ništa novo: ovakav mi je stol na terasi već 10 godina:
Ali lantanu nisam imala nikada do sada. Druge boje sam uspjela dobiti od seninih i Lantaninin sjemenki, a ova je za MM:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 22:30
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

šta se žalite..meni je tako posvuda...jer ništa ne može na pravo mjesto..sve čeka neke građevinske zahvateCry a vama 98% toga super...pa svako ima neki kutak za svašta nešto...bez toga ispada da ti sve radi netko drugiWink
 
A kada mi dođe MM i MPK sa mišljenjem kako to baš nije nešto i kako bi to trebalo tako i tako pa ja uzmem vile i počnem kopati ... a njih nigdje, grrrr ... i onda se jako sažaljevaju: Mamice jesi li jako umorna ? 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 12:59

Ma da, svi smo tu negdje. Još to, još to ...

Bugenvilije su ona drvca u zelienim vazam uz stup. Tek kreću. Onu manju imam od lani, a ovu veliku imam već 7 - 8 godina i jako je orezujem da je ne moram saditi van. Dvije sam godinama imala u vazama i prvu godinu kad sam ih posadila van sam ostal bez njih.
A da sam tvrda u glavu - jeeeeesaaaaam smile42, a vidi da mi nije ništa smile156
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 15:45
Auuuu 2 i 3 palma smile213 jedna moja pa izaberi . Dosta o njima i stvarno krasno- I Hoja 3 slika od dole broj šta je to -kao neka dijetelina -prekrasna jesmile141
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2009 u 22:04
Eto, bez mašte i ideja, kao vlak bez voznog reda!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:15
Hoya, svi mi imamo iste"simptome bolesti". Svašta zasadimo, na raznim mjestima u sve moguće posude, tegle, kante, kutke, gredice, cvjetnjake... Ali neka, to raduje i nas i sve oko nas!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 13:48
Sve moje palme:
 

Bile su dvije. Niče iz sjemke ili ona koju sam ja donjela iz Primoštena ili MPK sa Krete. Uglavnom, samo je jedna ostala. Jedna je dobila noge:  

 
Ova se posebno mazi svake zime: 
Treba tek početi rasti:

I malo kućnih palmi:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 10:50
Opaaaa bome se toga ima ali kad se još vazne rascvijetaju --------ma istjeraće te neće se imati kuda proći -krasno Hoja samo da je moj toliki balkon ja bi i po njemu redala čak pa kad izađem da popijek kahvu a ti ono ne možeš proći od cvijeća  koja je to milina - I ko naslonjeno smile162je ti je ono drvce uz zid tačno stoji
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 15:18
Samo sadi to je sve krasno smile57 a lijepo će mu biti u vrtu isto
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 11:08
Hoja ti se bojiš zaljevanja , a ja na terenu ni vode nemam. Skupljam kišnicu i idemo na gradsku česmu, dok nas netko ne pojuri. Prošlu godinu smo uzimali vodu sa potoka uz jezero, te su nas svi gledali poprijeko, prvo misle da peremo auto, stanu autima i gledaju što radimo. Sva poniženja prođeš za biljčice.Hug

Cvijeće ti jesmile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 23:07
Kako ćeš tek uživati u svemu kad budeš na odmorusmile64
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.