Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 80>
Korisnik
Poruka
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 18:20
škrinjica i pitar su ti prekrasni
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 18:30
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

predivno,meni ko i uvjek najdraze oni s motivom ruzesmile94

ruzice imamo isti ukusWink,hvala najljepsaHug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 18:31
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

škrinjica i pitar su ti prekrasni

anci i meni su nekako najvise pri srcu,hvala ti najljepsaHug
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 19:03
Znaš, tvoji radovi me uvijek ostavljaju bez riječi. .i uvijek ti to govorim. .i znam dosadna sam,ali što ću kad je tako. .smile94
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 19:52
Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 19:56
 
Prekrasni radovi, posebno škrinjicasmile94
ANĐELKA
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 20:00
Kaćo, predivno!!!
Baš me sve očaralo! smile141
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 20:00
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa

ljubice sta je baulcicWacko,pojma ti neman..obozavan sve te tvoje boje,ali jok,kod mene mora bit sareno i ne mogu si pomoc..hvala ti od srcaHug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 20:11
cleo,anđelka,andreasmile79,hvala velika cure dragesmile79
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:01
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa
ljubice sta je baulcic[IMG]smileys/smiley29.gif" align="absmiddle" alt="Wacko" />,pojma ti neman..obozavan sve te tvoje boje,ali jok,kod mene mora bit sareno i ne mogu si pomoc..hvala ti od srca[IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />


slatkice, baul ti je ova tvoja famozna kutija bijela sa ružama...kako se još kaže!?!?!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 21:56
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa
ljubice sta je baulcic[IMG]smileys/smiley29.gif" align="absmiddle" alt="Wacko" />,pojma ti neman..obozavan sve te tvoje boje,ali jok,kod mene mora bit sareno i ne mogu si pomoc..hvala ti od srca[IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />


slatkice, baul ti je ova tvoja famozna kutija bijela sa ružama...kako se još kaže!?!?!

aa,skrinjica znaci..nije bijela,nisam mogla nikako uhvatit pravu boju,zelenosvijetla je..i bas san presretna sto ti se sviđa,a sijetit ces se i zasto..Wink
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:05
ne znam di mi je nestao komentar...ovo su sve od reda krasni radovi!! kolko si ti kupila tih pitara ? Wink
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:51
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ne znam di mi je nestao komentar...ovo su sve od reda krasni radovi!! kolko si ti kupila tih pitara ? Wink

hvala draga..da znas da su mi i dosadili pitari,ove zadnje mi je sestra ustupila,ima ih jos par komada..a sve skupa,i ne pitaj,neman pojmaWackoEmbarrassed
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 23:11
Sve mi je divno, ali mi je pitar posebno lijep! Baš mi bi trebalo nekoliko za balkon, morat ću okrenuti ZG naopako vjerojatno da ih nađem! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 06:49
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa
ljubice sta je baulcic[IMG]smileys/smiley29.gif" align="absmiddle" alt="Wacko" />,pojma ti neman..obozavan sve te tvoje boje,ali jok,kod mene mora bit sareno i ne mogu si pomoc..hvala ti od srca[IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />


slatkice, baul ti je ova tvoja famozna kutija bijela sa ružama...kako se još kaže!?!?!
aa,skrinjica znaci..nije bijela,nisam mogla nikako uhvatit pravu boju,zelenosvijetla je..i bas san presretna sto ti se sviđa,a sijetit ces se i zasto..[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


je, je, skrinjica, stvarno sam luda, nisam se mogla sjetiti...
čuj, zašto ovo gore, jel ja mislin na ono što smo davno gorovile???? jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 07:12
kaća, dobro jutro, vidim da si se probudila kao i ovo proljeće. Kad kažem dobar jutar onda mislim na tvoje radove koje radiš jer si nešto bila uspavana. Evo, ne znam što da ti napišem jer sam jednostavno bez teksta                           itd, itd.....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:42

Ajme kaća...šta da ti kažem....????

Bez teksta sam ostala....radovi su zaista taaaaako lijepi.....
Ali "pitar" je savršen...

Na čemu si ostale radove radila??? Laminat ili ...
Na vrh
nadalivz View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 124
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nadalivz Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 08:59
Aaaaa netko je bio jako vrijedan. Super škrinjica, starinska i naravno s ružama....smile55
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:14
Kaćo, savršeni radovi, ona škrinjica s ružom  ostavlja bez teksta, prvo lipa salveta, pa lipo uklopljena na škrinjicu,   pa ukomponirana boja, savršeno........... A tvoji pitari, to ne triba ni govorit, bez premca.
smile120
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:19
Sve su ti već rekle, ja sam bez teksta...Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.