Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mini-mini vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mini-mini vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
Korisnik
Poruka
Emilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Emilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 18:25
Meni je prvo palo na pamet "mini vrt"?! Pa imaš cvijeća više nego po vrtnim centrima!
Predivno je sve, posebno orhideje i žuti hibi smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 18:30
smile120
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 20:53

jako lijepo smile186

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 21:09
smile113Posjetila,prošetala tvojim vrtekom,vrijedne rukeClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 22:56
Lilika draga , polagano sam setala i sve vidjela ! I kaktusi i sve zeleno i hibiskus i orhideje , sve je lijepo ali najljepse su mi ruze !   smile141
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 23:30
To sigurno vise nije mini vrt sa pocetka price. Imas lijepe ruze, i znam kak zeljno iscekujes da i nove da procvjetaju, jer sam si i ja posadila proslu jesen desetak novih.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 09:13
Jucer gledala ,ali nisam pisala da ne prekidam redosljed slika...a sad cu reci same POHVALE...svaka cast na ovom prekrasnom vrtu..doista me odusevio.Predivan je ...
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 13:47
Hvala vam što ste zavirile u moj vrt,istina puno se promjenio od kad sad počela s uređenjem....
Još ja nisam zadovoljna,ali s vremenom se nadam da će biti još ljepši....
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 14:23
pa tu ima svega!Tongue prekrasnog cvijeća i maštovitih stalaka! vidim da je dvorište još u nastajanju, kakvo li će tek biti kad se privede kraju, ako uopće ima kraje u uređenju okućnice!
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 18:47
očito vrijedne rukeThumbs%20Up kako kaže belina, ali i puno ljubavi ulažeš u tvoje cvijećeClap kad tako uspijeva
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 02:34
Originalno poslano od člana Gute Fee Gute Fee napisao:

Lilika draga , polagano sam setala i sve vidjela ! I kaktusi i sve zeleno i hibiskus i orhideje , sve je lijepo ali najljepse su mi ruze !   smile141

I ja sam svratila, od prve do posljednje stranice!!!!!!!!!!!!   A u tvome vrtu se vidi veliki napredak!!!  Uz dva bebaća, BRAVO!!!smile169
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2012 u 04:14
Lijepo da si se vratila Lilly, a zbilja imaš što pokazati. Prilazna staza u vrtu je krasna, ruža i orhideja ko u priči, kaktusi, toliko lončanica! Zanima me kako se zove ovaj cvijet?
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 01:42
[QUOTE=misty-da]Lijepo da si se vratila Lilly, a zbilja imaš što pokazati. Prilazna staza u vrtu je krasna, ruža i orhideja ko u priči, kaktusi, toliko lončanica! Zanima me kako se zove ovaj cvijet?
 
 
misty- to je calathea (crocata Tassmania) tu su se već osušil cvjetovi,imače su ful narančasti...
 
 
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 14:35
prosli put sam ti uletila u postavljanje slika pa nisam uspila sve vidit..danas sam ovako smile71kad sam pogledala tvoje cvijeće,a posebno me odusevile one stalaze zuto plava kombinacija...predivne su
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,148 sekundi.