Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 226227228229230 260>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 22:32
Da, i s njom lijepe slike njezinih prekrasnih bugica. Ali vjerujem bit će još!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 22:37
Dobro došla natrag draga Flavia! Da moja mama vidi ove tvoje bugice mislim da bi poludila od ljepote Clap !
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 22:37
eeej Kaktusek, Bergi, Anastazija! ...nešto mi šteka Photobucket...ali se nadam da ću uspjet stavit još slikica
 
...ovo je moj mili premili predragi jedini Leonotis....na današnji dan...Big%20smile 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:04
hibiji cvatu sve u šesnaest LOL, brojno stanje 6 komada...od toga 3 Bromina  HeartEmbarrassed....
 
 
 
 
 
novi šarenolisni hibiscus, cvjeta krasnim crvenim nazubljenim cvjetovima...naravno stigao od naše Bromi Heart
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:04
Koja krasna biljčica.

smilie_girl_114.gif
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:31
Ooooo Smrckić!!!! Odkad se nismo srele.... Daj malo onih špageta sa avatara !!!!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:46
Orhideje stalno cvatu....
 
Phalaenopsisi
 
 
 
zygopetalum orhideja...nisam je se baš nadala da bi cvala, a ona me razveselila Big%20smile
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:56
tibuhina stalno cvate....cvijet je kratkotrajan, jedan do dva dana, ovisi o vremenu...ali zato svaki dan ima nove pupoljke i cvjetove....danas je bilo 7 cvjetova....Big%20smile
 
tibouchina urvilleana
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2010 u 23:59
Prvi cvijet roze brugmansije od Lilli68 Big%20smileHeart
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 00:04
oleandri.....
 
dupli rozo-bijeli mirisni
 
jednostruki crveni
 
...i grčki oleander - asclepias currasavica
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 00:20
šatirana dipladenija Big%20smile
 
 
 
 
 
....pozdrav svima
smile113
 
 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 01:58
 
        smilie_essen_193.gif
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 02:01
Da i takve biljčice zdrave i lijepe imaju samo u raju 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 08:42
Flavia se vratila u velikom stilu!
Oleanderi, bugice, hibiskusi, orhideje.....ali gdje si isčupala taj prekrasni leonotis
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 10:45
Bome se vratila u ogromno velikom stilu.
Flavia po običaju jedna biljka ljepša od druge.
A znaš što mi se najviše sviđa? Svekrva!WinkLOL Ozbiljno. Kroz vaše kupovine i održavanje "viri" vaš krasan odnos. I to se vidi na svom ovom predivnom cvijeću koje je ona marljivo zalijevala i pazila dok si se ti odmarala.Bravo za obje!Clap
Čovjek iz tvog vrta ode "pune duše" krasnih osjećaja!Thumbs%20Up
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 12:14
Oooo,crnac,si se vratila u stvarnost rascvjetanu?Svekrvi svaka čast,dostojno te je zamijenila u njezi biljčica.Leonotis-neobičan i divan,al vadi ga u jesen van.ja sam ga imala lani,bio je posađen u proljeće,znači,dobro ukorijenjen,ali uništila ga zima unatoč zaštiti,baš sam bila žalosna.Srećom,spremila sam sjemenke.Naravno,i sve druge biljke su prva liga!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 12:25
Došla ja opet pogledati nastavak,...znala sam da mora biti još!
Zaista lijepe i posebne biljke! Clap
Na vrh
Kornjača View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 145
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kornjača Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 12:33
zaista prekrasno
vladati nad sobom
najveca je vlast
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 15:11
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Bome se vratila u ogromno velikom stilu.
Flavia po običaju jedna biljka ljepša od druge.

A znaš što mi se najviše sviđa? Svekrva![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" /> Ozbiljno. Kroz vaše kupovine i održavanje "viri" vaš krasan odnos. I to se vidi na svom ovom predivnom cvijeću koje je ona marljivo zalijevala i pazila dok si se ti odmarala.Bravo za obje![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley32.gif" height="17" width="18" align="absmiddle" alt="Clap" />

Čovjek iz tvog vrta ode "pune duše" krasnih osjećaja![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />


S Bakom se potpuno slažem,bravo za svekrvu i za tebe!
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2010 u 15:44
Ajme meni pa neznam ni nabrojati što sam kod tebe sada sve vidjela bugice -ja tek imam prvu,hibiće ,orhideje ,neki prekrasni plavi cvijet,diplandeja-ja imam crvenu, pa onaj naračasti zbog kog si ti presretna što cvijeta....
 
Bravo i za tvoju sveki Clap,moja je sve izprezaljevala pa mi je dosta toga strunilo kada sm se vratila s godišnjeg Confused.
 
Kod tebe u gostima uvijek mi je prelijepo ,sva sreća pa mi nisi susjeda dolazila bih ti svaki dan na kavu dok svi pelceri nebi bili  moji Tongue 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 226227228229230 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,828 sekundi.