Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 223224225226227 243>
Korisnik
Poruka
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 23:20
Sve prekrasno, rascvijetano, bujno, prekrasnih boja, ali ruža je ruža

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 06:48

Moram ti odati priznanje što uspjevaš stići na sve strane. Svaka čast!

Da li je ona lysimachia ciliata prezimila u Skradniku ili je tek sada posađena?

Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:03
Raznolik izbor bilja, lijepo uređeno.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:08
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Triška, obožavam tvoje vrtove zbog njihove bujnosti i raznolikosti, a posebno me svaki puta odušebvi tvoj riječki vrt...malo prostora, a cvijećki više nego u rasadnicima  Thumbs%20Up gailardie me uvijek oduševe Smile
 
Od riječi do riječi potpisujem!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:13
Bravo vrijedna pčelice
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:43
Miro, hvala ti što svratiš, drugi puta ćemo kafenisat u Split
Naravno,veselim se!smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 09:52
Baš sam sretna kad vas toliko vidim u svom vrtu. teško da bi se negdje smjestile, ali već bi se nekako snašle za jednu kavicu i sladoled.
 
M.kaktus, kad bi postojala plava ruža, dala bih sve da je nabavim, iako moram reći da me neko plavo cvijeće ne privlači toliko, napr. nije mi draga plava hortenzija, previše je umjetna.
 
Antonija, opet što se tiče felicije, i uživo bi ti se sigurno dopala, tako je nježno plava!
 
Vera, mogla bi svratit i osobno, nisi na kraj svijeta, uostalom znaš što je tvoje kod mene.
 
Maso, veselim se kad mi jedna tako draga i lijepa "cura" dođe !
 
Blanka, ti rijetko svratiš, pa sam počašćena što svratiš k meni.
 
Mari, tvoje je cvijeće prekrasno, no vjerujem da se uvijek nađe nešto što ti nemaš i u mom dvorištu.
 
Moon nadam se da ćeš jednom vidjeti moje dvorište uživo!
 
Konte, gailardia mi se uvukla pod kožu, predivna biljka, skočit ću danas do sajma u Rijeci kupiti si koju za Skradnik.
 
Lora, e kad netko kao ti reče da je dvorište lijepo, to posebno cjenim, pa i sama znaš da savjete tražim od tebe.
 
Nataly,  lysimachia je u Skradniku već dugo, ne nestane čak ni po zimi, uvijek je lijepa tamnih listova i žuto cvjeta, a širi se ko luda.
Donesem ti je drugi tjedan kad odem gore.
 
Anaida dođi opet, tvoj mi je vrt uzor, no teško te kopirati u mom malom prostoru.
 
GT, hvala ti, jednom ćemo valjda i tebe upoznati.
 
Mira 21, veselim se nekom susretu s tobom.
 
Otok puno toga je u mom dvorištu zahvaljujući baš tebi i zato mi je posebna čast kad ti svratiš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 10:16
Bih ja rado navratila ali neću imati vremena. Morat ćeš mi ti donijeti poslijepodne. Sad krećem za najljepši grad na svijetu. Vidimo se.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 11:00
Već par dana šetam Vašim vrtom i Dnevnikom rada i zaista Vam se divim. Sve mi se jako jako sviđa! SUPER Smile
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 13:56
Vera, vidimo se kod Korijenka!
nanice, vidim nova si i drago mi je da si svratila i u moje malo dvorište, uzvratit ću ti posjet, kad nađem tvoju temu
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 14:55

Prava pčelica Maja

Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 20:02
draga  moja isprazni sandučić
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 20:13
smile176
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 20:19
Thumbs%20UpČega nemaš ovdje imaš tamo.Big%20smile... prekrasno sve ali dižem palac za karijolu tamo i ovdje u Ri za sliku koju je ponovila Mari¨!ClapClapClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 20:51
 Obožavam tvoje vrtove zbog prekrasnog plavog cvijeća!
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 21:09
smile39GLEDAM I UČIM,
divim se tvojoj neuništivoj volji da sve što zamisliš i stvoriš.
Ruža je preljepa,ali plava boja u tvom vrtu je nekako PLAVA.smile55
Odmarala  sam oči i dušu u tvom vrtu,doći ću opet.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 21:11
zamolila bi gospođu TRIŠU..bez obzira ja bila na forumu ili ne,,kad sve možeš pozdraviti i svima s e zahvaliti..pozdravi i meneeeeeeeesmile232nemoj da ti ja dolazim tamoo..od danas oću pozdrave na tvojoj stranici ili te nemaaaaaaasmile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2011 u 22:06
kariola ti je super mi smo imali takvu kad sam bila mala ali je vjerovatno završila na vatri kao i puno drvenih stvari šteta...
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 09:25
volim setati tvojim vrtom,najvise zbog plavetnila,a i ruza ti je
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 10:25
Svaki dan je u dvorištu nešto novo i to je ono što čovjeka veseli i tjera naprijed.
 
Baka da vječna je dilema što ostaviti u Rijeci, a što uzeti u Skradnik!
Tkivić veseli me tvoj posjet, uvijek.
Belina, sretna sam što te imam, ovdje i oduvijek, od naše mladosti!
 
Niho, ti si moja draga mlada prijateljica, i ti to sigurno znaš, a prijatelji su kao zvjezde, i onda kada ih ne vidiš znaš da su tu.
 
E.nona, mm skuplja takve stvari, no sada ih je sve manje, jer su ljudi shvatili da bi im mogle poslužiti za ukras. No mm je po uzoru na ovu kariolu napravio još nekoliko,znamo da nije starina, ali na izgled su iste.
 
Gio, što reći kad bi samo djelić tvog vrta mogla dovesti u Rijeku, bilo bi to super, a naravno i tebe zajedno s vrtom!
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 223224225226227 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.